vladasobotka
4.3.2017
Kategorie: Politika

Sebechvalné kolovrátkové plky ministrů naší vlády opravdu bohatství a prosperitu nepřinesou

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Je to natolik do očí bijící, že si toho snad musí všimnout i ten nejtupější volič některé ze stran současné vládní koalice: řeč je o zjevném kontrastu mezi kolovrátkovými sebechvalnými plky z úst ministrů, že tato vláda je báječná, skvělá a úspěšná, a obavami odborníků – ty ve vládě místo aktuálních kousků naneštěstí nemáme.

Vypadá to, že především sociálním demokratům jejich noví američtí poradci nakukali, že když budou pořád dokola opakovat, jak skvěle vládnou, veřejnost tomu nakonec opravdu uvěří. V poslední době těmito ódami hýří zejména ministryně Michaela Marksová-Tominová, která ve vládě na setrvačník dojíždí svoji životní jízdu.

Řeči o ekonomickém růstu si, nemilá vládo, strč za klobouk. Nehodlám se zde pouštět do polemiky, jestli je tento růst plodem práce pravicových vlád, či pouze výsledkem příznivého hospodářského cyklu. Zato bych rád připomněl, že ve vládě sedí člověk – Andrej Babiš –, který tuto zemi dobývá jako středověký nájezdník.

Po nedávném sněmu ANO a tom, co během něj zaznělo, se ozývají s obavami o osud tuzemské demokracie dokonce už i ústavní právníci, kteří jinak většinou velmi opatrně volí slova. Co na to Sobotka, Bělobrádek, Valachová, Jurečka a další, kteří umožňují Babišovi i nadále drasticky rozšiřovat formální i neformální moc? Vůbec nic, dovládnou to společně. Jestli vůbec někdy měli odvahu postavit se predátorovi, dnes už ji definitivně ztratili.

Když už jste tedy vinou své hrabivosti, nekompetentnosti a politikaření pomohli stvořit monstrum a demokracii v této zemi dovedli na okraj propasti, alespoň v televizi nevypínejte hruď, že jste někde někomu přidali pár stovek.

ZDROJ: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.