How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
5.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Schvaluje umírněná muslimská většina znásilňování špatně oblečených “evropských děvek”? Je snad povinností vlastence znásilnit každou muslimku v hidžábu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BES

Nějaký egyptský mudrc přišel s tím, že když je nevěřící žena nevhodně oblečena, je povinností správného muslima ji znásilnit. Ta zpráva teď plní titulní stránky nemainstreamových médií.

Můžeme nad tím mávnout rukou. V každé době a každé společnosti se najde nějaký magor. On ten magor vlastně ani není moc zajímavý. Zajímavá je ale reakce islámské veřejnosti. Že žádná reakce neproběhla? No právě! Zkuste si představit, že by někdo v Evropě prohlásil, že povinností každého vlastence je znásilnit každou muslimku v hidžábu. Nejspíš by skončil ve vězení.

Ale kromě toho by tisíce nebo statisíce lidí pokládaly za svou povinnost vyjádřit nesouhlas a rozhořčení. Autority by vydaly odsuzující stanoviska. Pokud by se některá autorita opozdila, ocitla by se pod obrovským tlakem.

Někdo může říct, že muslimové prostě tolik nesledují zprávy nebo nejsou zvyklí hned na všechno reagovat. Jenže tahle výmluva je vyvrácena tím, jak rychle a nadšeně vyjdou muslimové do ulic, mají-li podezření, že někdo urazil jejich kult.

Tím není řečeno, že všichni souhlasí s tezí o povinnosti znásilnit každou nesprávně oblečenou Evropanku. Dost možná, že většina z toho opravdu není nadšená. Ale je zřejmé, že je to nijak nepohoršuje. Znásilňování nevěřících děvek. No a co. Co je na tom.

Je to vlastně jen další hřebíček do rakve iluzí o umírněné muslimské většině. Ano, nejspíš skutečně existují muslimové, kterým jsou sympatické západní civilizační hodnoty. Výzkumy jejich existenci naznačují. Jenže tito „umírnění“ jsou v zoufalé menšině, snadno se dají zastrašit a jsou mezi koncentrováni do starších generací. Mezi mladými muslimy je najdete jen zřídka.

Končí tak iluze, že by si mohli muslimové udělat sami mezi sebou pořádek nebo že mezi nimi lze najít významnější civilizační spojence. Lze najít muslimy, kteří se nechtějí zkorumpovat natolik, že půjdou proti vlastní komunitě. O tom vědí dost třeba izraelské tajné služby. Ale nelze najít významnou skupinu muslimů, která by sympatizovala s hodnotami a kulturou nevěřících podlidí.

Aby nedošlo k mýlce, nejde jen o jeden případ. Stačí připomenout pár měsíců starou událost, kdy televizní stanice CNN chtěla nafilmovat muslimy protestující proti teroristickým útoků a nedokázala žádné takové muslimy sehnat. Nakonec je musela nahradit komparzem.

Takže zbývá jen opakování manter. Žádní muslimové tu nejsou – islám je náboženství míru – problém jsou evropští nacionalisté – žádní muslimové tu nejsou – islám je náboženství míru – problém jsou evropští nacionalisté – žádní muslimové tu nejsou – islám je náboženství míru – problém jsou evropští nacionalisté…
Když to budete odříkávat dost dlouho, třeba se začnete cítit lépe.

ZDROJ: Fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.