bidenmerkel
21.10.2020
Kategorie: Politika

Schéma poněkud vulgární

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dvě aféry v jednom formátu. Aféra s počítačem Bidenova syna, který dal loni mladý Biden do opravny v Delaware a ignoroval urgence k vyzvednutí, opravna avizovala případ policii, FBI si pro počítač přijela, ovšem opravář okopíroval disk a kopii se dostala až do newyorkských novin NYPOST. Noviny už zveřejnily některé emaily z disku a jak z nich vyplývá, mladý Biden zprostředkoval vysokému funkcionáři firmy ukrajinského miliardáře schůzku s americkým viceprezidentem tak efektně, že miliardář ho za padesát tisíc usababek měsíčně zaměstnával. Nejvyšší prokurátor Ukrajiny, který měl na miliardáře políčeno, musel po Bidenově intervenci vyklidit pole. Ve státě s trochu mravnějším postojem ke korupci by si policie nepřijela jenom pro počítač, ale pro aktéry, bohužel normální postoj ke korupci už nemají tzv. demokracie, ale částečně Čína, tam je ortel nemilosrdný a jdou i po členech politbyra.

V USA miliardáři ovládající sociální sítě a mainstreamová média případ informačně zablokovali. V dnešním schematu informační triviality se někdo o aféře doví, ale většina si toho vůbec nevšimne a o to v této údajně velké demokracii přece jde. V pátek na mítinku na Floridě Trump před stoupenci hořekoval, že média a bossové socsítí Bidenovi fandí, měl čtyři roky čas, aby s tím něco dělal. Biden reaguje na dotazy ohledně aféry rétorikou kopáčů kanálů, ale ne dnešních, ti jsou elegantnější, řekněme kopáčů před sto lety.

Podobná aféra případ Navalný. Vulgární schema satanizace ruských vůdců a vybuzení evropského rasismu vůči ruskému národu. Šéfové vlád členských zemí na pokyn Merkelové a bez prokazatelných důkazů, jedno odpoledne schválili sankce proti Rusku, např. podle jejich tvrzení, má šéf sibiřského federálního okruhu mít podíl na otrávení Navalného. Člověk, který má v kompetenci území větší než Evropa, který řeší fungování a rozvoj náročné ekonomiky obrovského území, o něčem takovém nemají političtí chudáci v evropských zemí ani potuchy, má v jejich verzi mít podíl na otrávení. Jaké důkazy o spoluúčasti šéfa sibiřského federálního okruhu na otrávení Navalného může Babiš předložit českému lidu, jehož jménem se dopustil tak závažného politického přehmatu vůči Rusku? Německo žádné důkazy o otrávení nepředložilo, konečně je to i názor bývalého německého kancléře Schrodera, je zřejmé, že jde o záměrný podvod vykonstruovaný nejspíš německými agenturami a Merkelovou.

V celé konstrukci z německé propagandistické dílny může uniknout jedna stránka věci, do které český národ Babiš též vmontoval, jakým právem Evropská unie a tedy český stát, zasahují vulgárním způsobem do vnitřních záležitostí jiné země, i kdyby došlo k otrávení, je to záležitostí ruských soudů a ruského lidu, aby si vynutil spravedlnost. Kdo vstoupí do vnitřních záležitostí českého státu, aby nám přinesl spravedlnost – nepotrestané zločiny, podvody mocných, korupce státní správy i soudů, našly by se zcela konkrétní případy. Kdo ze zahraničí přinese spravedlnost zavražděným Francouzům v muslimských atentátech, v pátek uříznutá hlava francouzského učitele volá po něčem takovém. I když zrovna v tomto případě by to bylo oprávněné, chápali bychom to jako vměšování do vnitřních záležitostí, co sahá paměť moderního člověka, narušení tohoto principu se chápalo jako zločin proti mezinárodnímu právu. EU bezostyšně narušuje právo svých členských zemí a její bossové se domnívají, že je to normální v mezinárodním právu. Obě aféry Biden-syn a Merkelová-Navalný mají něco společného, spojuje je míra neomalenosti faktických rozhodovacích struktur, vedení německé EU, bossové demokratické strany a jejich spojenci z vedení sociálních sítí a médií a alarmující stav demokracie v západním světě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 951 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.