germany-
26.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Schäuble: Zapomeňte na to, že se uprchlíci vrátí domů

Sdílejte článek:

P. J. WATSON

Wolfgang Schäuble řekl Němcům, aby zapomněli na to, že se víc jak milión “uprchlíků”, kteří během posledních tří let zaplavili Německo, vrátí do svých domovských zemí.

 

“Měli bychom si uvědomit, jak těžké je tyto lidi deportovat. Proto bychom neměli podporovat naději, že většinu těchto lidí můžeme poslat zpět,” řekl Schäuble.

Dodal, že je třeba vynaložit veškeré úsilí na “jejich integraci do naší společnosti”, pak začal hájit otevřenou politiku Angele Merkelové jako “správné” rozhodnutí, přestože tím z velké části zničila své politické dědictví a taky je to důvod, proč je její popularita rekordně nízká.

Schäuble uznal jeden bod kritikům masového přistěhovalectví. Že takzvaní “uprchlíci” (většina z nich jsou ekonomičtí migranti) by se měli ucházet o útočiště v první bezpečné zemi, do které se dostanou, a nemělo by jim být dovoleno cestovat dále na sever za co nejvyššími sociálními benefity.

V Německu došlo v posledních týdnech k protestům proti masové imigraci v reakci na skutečnost, že v posledních dvou letech došlo k nárůstu násilných trestných činů, a to podle statistik německé vlády o 90%.

Jak jsme uvedli na začátku tohoto měsíce, klub ve Frankfurtu byl napaden gangem 10 syrských “uprchlíků”, kteří se pokoušeli pobodat vyděšené hosty, za pokřiku “Allahu Akbar”.

Německo umožnilo více než jednomu milionu migrantů, převážně z Blízkého východu vstup do země v roce 2015.

Schäuble teda tvrdí, že uprchlíci se nevrátí domů. Dalajláma to vidí jinak: “Nakonec by se měli vrátit do svých domovin, aby své vlastní země mohli obnovit.”

Zdroj: Paul Joseph Watson, překlad Mike

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.