ok-sazky-1
22.9.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Sázkové poradenství jménem OK Sázky – jedná se o skutečné funkční poradenství? Známe odpověď!

Sdílejte článek:

Možnost vydělávat desítky tisíc týdně s pomocí kurzového sázení, z pohodlí domova a za minimální časové investice, to je sen snad každého člověka, který si kdy vsadil na svou oblíbenou sportovní, či společenskou událost. S příchodem internetu a zvýšeným zájmem lidí o kurzové sázení se v posledních cca pěti letech vyrojila také celá řada sázkových poradenství – tedy služeb, které Vám mají na základě svých zkušeností a znalostí poradí, na co ideálně vsadit pro co nejlepší možné výsledky.

Většina z nich se vás jen snaží nalákat na vidinu snadno vyhraných peněz, přičemž mnohdy ani nemají webové stránky, natož transparentní obchodní podmínky, či zveřejněný seznam analyzátorů. Před nějakou dobou jsme ovšem narazili na sázkové poradenství, které se oproti ostatním už na první pohled naprosto vymyká – a to jak grafickým zpracováním, tak evidentní profesionalitou a mnoha pozitivními uživatelskými recenzemi. Toto poradenství se jmenuje OK Sázky (https://oksazky.cz/cs) a vzhledem k tomu, že kurzové sázení je fenoménem dnešní doby a věříme, že by plno našich čtenářů ocenilo skutečné profesionály v tomto oboru, rozhodli jsme se podívat se jim „na zoubek“ trochu blíže a dát vám vědět, jak celá služba přesně funguje a zda-li se jedná opravdu o tak kvalitní službu, jak se na první pohled zdá. Rozhodli jsme se zkrátka udělat co nejpodrobnější a komplexní recenzi sázkového poradenství OK Sázky.

Po důkladném zkoumání stránek a celkového fungování musíme říci, že se evidentně jedná o službu na opravdu vysoké úrovni!

ok-sazky-1

 

Webové stránky jsou zpracovány opravdu velmi kvalitně a přehledně, a to se rozhodně hodí. Je evidentní, že je v celém projektu spoustu peněz a práce, což už samo o sobě naznačuje, že i poskytované služby budou na velmi vysoké úrovni.

Na úvod si každý ihned všimne toho, webové stránky splňují veškeré náležitosti, jaké by splňovat měly -> mají tedy veřejně a přehledně uvedené obchodní podmínky, dokument o ochraně osobních údajů, sídlo v České republice (žádný offshore), telefonní číslo na zákaznickou podporu, na emaily odpovídají velmi pružně, atd. Toto je ovšem standard, který by měl splňovat každý (bohužel u drtivé většiny jiných stránek zabývajících se sázkovým poradenstvím bychom alespoň jednu z výše uvedených formalit hledali marně).

Je tedy evidentní, že OK Sázky nemají co skrývat a vše transparentně uvádějí na své webové stránky, což je rozhodně plusový bod, co se týče důvěryhodnosti. Dalším, extrémně důležitým ukazatelem je fakt, že na jejich webových stránkách je v sekci „NÁŠ TÝM“ uvedena poměrně veliká část jejich týmu, a to včetně jmen a fotografií (https://oksazky.cz/cs/team) – ověřili jsme si, že jména jsou pravá a že uvedené osoby skutečně existují). Zároveň je jasně vidět, že OK Sázky mají i svou kancelář, kde na tipech také pracují. Což opět svědčí o evidentní profesionalitě.

ok-sazky-2

Co se stane po zakoupení členství?

Co se týče webové prezentace a transparentnosti, opravdu není co vytknout. Vše vypadá maximálně profesionálně. Jak ale věci fungují po zakoupení členství? Byli jsme překvapeni, jak perfektně – vše totiž šlape doslova jako hodinky!

Ihned po zakoupení vybraného členství (OK Sázky nabízí 3 možnosti – 14 / 30 / 90 dní) získáte přístup do VIP sekce, kde se následně odehrává vše podstatné. Abyste všemu rozuměli, přehraje se Vám nejprve několik minut dlouhá animace, která vám přesně popíše jednotlivé druhy tipů, jejich výhody a nevýhody, a předá vám základní doporučení, jak sázet.

Pokud byste si ani po shlédnutí animace nevěděli rady, nebo chtěli mít v zádech skutečného specialistu, OK Sázky nabízí ve VIP sekci i možnost objednání strategie na míru přesně dle vašich cílů a možností, což je skvělé obzvláště pro lidi, kteří se sázením nemají tolik zkušeností.

Po shlédnutí animace už by však mělo být vše jasné a můžete se pustit do vyhrávání! V rámci VIP sekce se každý den objeví celá řada tipů, s různou důvěrou a kurzem! Jak jsme vypozorovali, OK Sázky obvykle zveřejní mnoho tipů s tím, že člověk si může vybrat, jaké vsadí. Prezentované důvěry u tipů se pohybují od cca 60% až do téměř 100%.

Co se týče úspěšnosti, záleží trochu i na tom, jaké tipy vsázíte (důvěra tipů, kurz, atd.), nicméně úspěšnost může být při správném výběru opravdu velmi vysoká! Na celém zpracování, nabídce i přístupu je zkrátka vidět, že se jedná o solidní společnost, která to s poskytovanými službami myslí opravdu vážně.

Na závěr nám nezbývá než říct, že OK Sázky vypadají na první, i na druhý pohled jako sázkové poradenství na velmi vysoké úrovni, s velmi kvalitním zázemím a mnoha zkušenostmi v oboru! Pokud tedy někomu svěřit svou důvěru v rámci kurzového sázení, OK Sázky jsou jasnou volbou! Pokud chcete službu vyzkoušet i vy, můžete se zaregistrovat na https://oksazky.cz/cs#section-membership<

Nezapomínejte však, že se stále jedná o kurzové sázení a výsledek tedy může být „jakýkoliv“. Neriskujte tedy rozhodně více, než si můžete dovolit prohrát! Hodně štěstí!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 741 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 2,03 out of 5)
Loading...