ok-sazky-1
22.9.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Sázkové poradenství jménem OK Sázky – jedná se o skutečné funkční poradenství? Známe odpověď!

Sdílejte článek:

Možnost vydělávat desítky tisíc týdně s pomocí kurzového sázení, z pohodlí domova a za minimální časové investice, to je sen snad každého člověka, který si kdy vsadil na svou oblíbenou sportovní, či společenskou událost. S příchodem internetu a zvýšeným zájmem lidí o kurzové sázení se v posledních cca pěti letech vyrojila také celá řada sázkových poradenství – tedy služeb, které Vám mají na základě svých zkušeností a znalostí poradí, na co ideálně vsadit pro co nejlepší možné výsledky.

Většina z nich se vás jen snaží nalákat na vidinu snadno vyhraných peněz, přičemž mnohdy ani nemají webové stránky, natož transparentní obchodní podmínky, či zveřejněný seznam analyzátorů. Před nějakou dobou jsme ovšem narazili na sázkové poradenství, které se oproti ostatním už na první pohled naprosto vymyká – a to jak grafickým zpracováním, tak evidentní profesionalitou a mnoha pozitivními uživatelskými recenzemi. Toto poradenství se jmenuje OK Sázky (https://oksazky.cz/cs) a vzhledem k tomu, že kurzové sázení je fenoménem dnešní doby a věříme, že by plno našich čtenářů ocenilo skutečné profesionály v tomto oboru, rozhodli jsme se podívat se jim „na zoubek“ trochu blíže a dát vám vědět, jak celá služba přesně funguje a zda-li se jedná opravdu o tak kvalitní službu, jak se na první pohled zdá. Rozhodli jsme se zkrátka udělat co nejpodrobnější a komplexní recenzi sázkového poradenství OK Sázky.

Po důkladném zkoumání stránek a celkového fungování musíme říci, že se evidentně jedná o službu na opravdu vysoké úrovni!

ok-sazky-1

 

Webové stránky jsou zpracovány opravdu velmi kvalitně a přehledně, a to se rozhodně hodí. Je evidentní, že je v celém projektu spoustu peněz a práce, což už samo o sobě naznačuje, že i poskytované služby budou na velmi vysoké úrovni.

Na úvod si každý ihned všimne toho, webové stránky splňují veškeré náležitosti, jaké by splňovat měly -> mají tedy veřejně a přehledně uvedené obchodní podmínky, dokument o ochraně osobních údajů, sídlo v České republice (žádný offshore), telefonní číslo na zákaznickou podporu, na emaily odpovídají velmi pružně, atd. Toto je ovšem standard, který by měl splňovat každý (bohužel u drtivé většiny jiných stránek zabývajících se sázkovým poradenstvím bychom alespoň jednu z výše uvedených formalit hledali marně).

Je tedy evidentní, že OK Sázky nemají co skrývat a vše transparentně uvádějí na své webové stránky, což je rozhodně plusový bod, co se týče důvěryhodnosti. Dalším, extrémně důležitým ukazatelem je fakt, že na jejich webových stránkách je v sekci „NÁŠ TÝM“ uvedena poměrně veliká část jejich týmu, a to včetně jmen a fotografií (https://oksazky.cz/cs/team) – ověřili jsme si, že jména jsou pravá a že uvedené osoby skutečně existují). Zároveň je jasně vidět, že OK Sázky mají i svou kancelář, kde na tipech také pracují. Což opět svědčí o evidentní profesionalitě.

ok-sazky-2

Co se stane po zakoupení členství?

Co se týče webové prezentace a transparentnosti, opravdu není co vytknout. Vše vypadá maximálně profesionálně. Jak ale věci fungují po zakoupení členství? Byli jsme překvapeni, jak perfektně – vše totiž šlape doslova jako hodinky!

Ihned po zakoupení vybraného členství (OK Sázky nabízí 3 možnosti – 14 / 30 / 90 dní) získáte přístup do VIP sekce, kde se následně odehrává vše podstatné. Abyste všemu rozuměli, přehraje se Vám nejprve několik minut dlouhá animace, která vám přesně popíše jednotlivé druhy tipů, jejich výhody a nevýhody, a předá vám základní doporučení, jak sázet.

Pokud byste si ani po shlédnutí animace nevěděli rady, nebo chtěli mít v zádech skutečného specialistu, OK Sázky nabízí ve VIP sekci i možnost objednání strategie na míru přesně dle vašich cílů a možností, což je skvělé obzvláště pro lidi, kteří se sázením nemají tolik zkušeností.

Po shlédnutí animace už by však mělo být vše jasné a můžete se pustit do vyhrávání! V rámci VIP sekce se každý den objeví celá řada tipů, s různou důvěrou a kurzem! Jak jsme vypozorovali, OK Sázky obvykle zveřejní mnoho tipů s tím, že člověk si může vybrat, jaké vsadí. Prezentované důvěry u tipů se pohybují od cca 60% až do téměř 100%.

Co se týče úspěšnosti, záleží trochu i na tom, jaké tipy vsázíte (důvěra tipů, kurz, atd.), nicméně úspěšnost může být při správném výběru opravdu velmi vysoká! Na celém zpracování, nabídce i přístupu je zkrátka vidět, že se jedná o solidní společnost, která to s poskytovanými službami myslí opravdu vážně.

Na závěr nám nezbývá než říct, že OK Sázky vypadají na první, i na druhý pohled jako sázkové poradenství na velmi vysoké úrovni, s velmi kvalitním zázemím a mnoha zkušenostmi v oboru! Pokud tedy někomu svěřit svou důvěru v rámci kurzového sázení, OK Sázky jsou jasnou volbou! Pokud chcete službu vyzkoušet i vy, můžete se zaregistrovat na https://oksazky.cz/cs#section-membership<

Nezapomínejte však, že se stále jedná o kurzové sázení a výsledek tedy může být „jakýkoliv“. Neriskujte tedy rozhodně více, než si můžete dovolit prohrát! Hodně štěstí!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 18 831,00 Kč
Vybráno 53.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 015 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 2,04 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.