xvm359d7830-7513-11e6-ac5c-63a934f078a7
9.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Šaría ve Francii: Muslimové zaútočili na ženy a děti kvůli šortkám!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BPI

Jean Patrick Grumberg at Dreuz, přinesl zprávy o zhoršujícím se každodenním životě ve Francii, důsledku muslimské invaze do Evropy. Tentokrát vlna násilí muslimů v udeřila v neděli, krátce po poledni v Toulonu, v jižní Francii.

Nedaleko města Les Œillets, východně od Toulonu byli jeden muž, dva páry a tři děti na cyklistickém výletě, napadeni desítkami muslimů. Muslimové chtějí ve Francii zavést právo šaría a šortky, které měly ženy na sobě, považují za sprosté. Ženy byly uráženy, muslimové na ně řvali, že jsou děvky, před jejich dětmi. Vyčítali jim, že šortky jsou to samé, jako kdyby byly nahé. 

Tři muži ve skupině reagovali a požádali muslimy, aby zklidnili své manželky, které s verbálním útokem začaly. Muslimský gang to vyhodnotil podobně jako Šabatová, Dienstbier, Člověk v tísni, Česká televize, Organizace pro pomoc uprchlíkům a další vyžírkové placení z daní, označil to za rasizmus a islámofobii, a tři muže napadl. Ti byli vážně zraněni, jeden z nich se nebude moci vrátit do práce po dobu 30 dnů, oznámila nemocnice. Dva útočící muslimové byli předvoláni v úterý odpoledne před státního zástupce v Toulonu, který je samozřejmě propustil. S tím již dávno útočníci počítali.

Tato forma teroru nutí Francouze nosit skromné oblečení, které je v souladu s islámem a věřte, bude to fungovat!

tumblr_inline_o8tdwju29b1the7sl_1280Podobný incident, vypukl v loni v červnu, když Maude Vallet, 18ti letá dívka z Toulon, byla zbita gangem muslimů, kterým se nelíbilo její oblečení – měla na sobě šortky – podle islámu nevhodné. Francouzky tehdy protestovaly – v šortkách. Myslíme, že neměli protestovat ženy, ale jejich muži. A ne v šortkách, ale v maskáčích.

Ve čtvrtek 25. srpna byla mladá žena napadena muslimkami, protože se koupala nahoře bez, v Châteauneuf-sur-Charentes. Místní noviny La Charente Libre napsaly, že 26 roků stará žena byla urážena muslimkami, které ji kritizovaly za to, že je nahá jako kurva a nařídily jí, aby si zakryla hrudník. Koupající se dívka se odmítla podřídit a obdivovatelky pedofilního proroka Mohameda ji hodili na zem a jejich manželé a děti ji surově zbili. Její manžel, který se pokusil zasáhnout, byl v menšině a byl surově zbit také.

Francouzský soud dal “duševně nemocným” (muslimům) zapravdu v tom, že smějí nosit na pláže a do bazénů burkiny. Mohamedáni to teď budou vyžadovat i od Francouzek. Použijí k tomu všechno co umí – teror a násilí. Jejich šaría to vyžaduje a naši vlastní vlastizrádci je v tom budou podporovat.

Chceme riskovat, že budou tlouct a terorizovat kvůli šortkám či bikinám i naše ženy?

ZDROJE: BPI,  pamelageller.comlefigaro.fr

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.