sandersbernie_090518gn4_lead_0
4.11.2019
Kategorie: Politika

Sanders nesnáší Izrael a obdivuje palestinské radikály

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieJe to smutné, že demokratický kandidát na amerického prezidenta Bernie Sanders podporuje de facto muslimské fanatiky a ač sám židovského původu nenávidí Židovský stát. Proto je nevolitelný.

Demokratický senátor za stát Vermont Bernie Sanders je těžkým levičákem, který doufám že nebude zvolen a nezíská ani nominaci a za svoji stranu. V každém případě jsou pro mě přijatelnější Donald Trump, případně jakýkoliv jiný republikán, než jejich demokratičtí konkurenti. Můžeme mít k současnému americkému vládci mnoho výhrad, důležité však, je že uznal za hlavní město Izraele Jeruzalém, který jim na rozdíl od Tel Avivu skutečně je.

Sanders je až bigotním levičákem, kteří bohužel v Demokratické straně přibývají, jež si myslí, že všemocný stát vyřeší všechny problémy, a proto žádají masivní zásahy vrchnosti do života obyčejných lidí. Bohužel, tyto jedince o nesmyslnosti socialismu nepřesvědčil ani jeho krach ve východní Evropě. Tito hlasatelé levicových nesmyslů jsou produktem svobodné společnosti, v níž mimo jiné platí i svoboda projevu, a proto je nelze umlčovat zakázy. Na druhé straně bych byl rád, aby svobodu jednotlivce ctila v USA i levice, což se jaksi neděje. Důkazem je odstraňování pomníků generálů a představitelů jižanské konfederace, ostrakizováni nepohodlných názorů v rámci tzv. politické korektnosti, kdy se nesmí říkat pravda, například, že mezi černochy je větší kriminalita než mezi bílými apod.

Ale zpátky k Sandersovi, který prohlásil, že Izrael je rasistickým státem a část jemu určené americké pomoci by přesměroval k Palestincům do pásma Gazy. Něco takového je pro všechny slušné lidi absolutně nepřijatelné. On hlásí, že si mají Palestinci a Izraelci sednout za jednací stůl. To jsou ovšem pouze takové salonní levičácké žvásty. Pásmo Gazy ovládá hnutí Hamas podporovaný především Sýrii a Íránem, což je teroristické uskupení islamistických fanatiků, jejichž cílem je zničení Židovského státu. Z této palestinské enklávy jsou opakovaně vystřelovány rakety zabíjející Izraelce a ničící úrodu židovských farmářů. Hamas opakovaně podniká teroristické útoky na izraelské území, při kterých umírají ženy a děti. S teroristy se nevyjednává, ti se likvidují. Těžko lze také vyjednávat s někým, kdo popírá právo Izraele na existenci a tím je právě Hamas.

Já proto věřím, ve zdravý rozum většiny Američanů a jsem přesvědčen, že Bernie Sanders se do Bílého domu nedostane.

Autor: Jan Ziegler

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 861 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.