sandersbernie_090518gn4_lead_0
4.11.2019
Kategorie: Politika

Sanders nesnáší Izrael a obdivuje palestinské radikály

Loading...
Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieJe to smutné, že demokratický kandidát na amerického prezidenta Bernie Sanders podporuje de facto muslimské fanatiky a ač sám židovského původu nenávidí Židovský stát. Proto je nevolitelný.

Demokratický senátor za stát Vermont Bernie Sanders je těžkým levičákem, který doufám že nebude zvolen a nezíská ani nominaci a za svoji stranu. V každém případě jsou pro mě přijatelnější Donald Trump, případně jakýkoliv jiný republikán, než jejich demokratičtí konkurenti. Můžeme mít k současnému americkému vládci mnoho výhrad, důležité však, je že uznal za hlavní město Izraele Jeruzalém, který jim na rozdíl od Tel Avivu skutečně je.

Sanders je až bigotním levičákem, kteří bohužel v Demokratické straně přibývají, jež si myslí, že všemocný stát vyřeší všechny problémy, a proto žádají masivní zásahy vrchnosti do života obyčejných lidí. Bohužel, tyto jedince o nesmyslnosti socialismu nepřesvědčil ani jeho krach ve východní Evropě. Tito hlasatelé levicových nesmyslů jsou produktem svobodné společnosti, v níž mimo jiné platí i svoboda projevu, a proto je nelze umlčovat zakázy. Na druhé straně bych byl rád, aby svobodu jednotlivce ctila v USA i levice, což se jaksi neděje. Důkazem je odstraňování pomníků generálů a představitelů jižanské konfederace, ostrakizováni nepohodlných názorů v rámci tzv. politické korektnosti, kdy se nesmí říkat pravda, například, že mezi černochy je větší kriminalita než mezi bílými apod.

Ale zpátky k Sandersovi, který prohlásil, že Izrael je rasistickým státem a část jemu určené americké pomoci by přesměroval k Palestincům do pásma Gazy. Něco takového je pro všechny slušné lidi absolutně nepřijatelné. On hlásí, že si mají Palestinci a Izraelci sednout za jednací stůl. To jsou ovšem pouze takové salonní levičácké žvásty. Pásmo Gazy ovládá hnutí Hamas podporovaný především Sýrii a Íránem, což je teroristické uskupení islamistických fanatiků, jejichž cílem je zničení Židovského státu. Z této palestinské enklávy jsou opakovaně vystřelovány rakety zabíjející Izraelce a ničící úrodu židovských farmářů. Hamas opakovaně podniká teroristické útoky na izraelské území, při kterých umírají ženy a děti. S teroristy se nevyjednává, ti se likvidují. Těžko lze také vyjednávat s někým, kdo popírá právo Izraele na existenci a tím je právě Hamas.

Já proto věřím, ve zdravý rozum většiny Američanů a jsem přesvědčen, že Bernie Sanders se do Bílého domu nedostane.

Autor: Jan Ziegler

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 786 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.