4.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

S vtipným tričkem se v davu neztratíte

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 04|10|2015

Originální vtipná trička jsou tu pro všechny, kteří se chtějí odlišit od ostatních a vystoupit z davu. Vneste do svého šatníku trochu radosti a noste oblečení, které ukáže váš smysl pro humor. Kde sehnat trička s vtipným potiskem a proč si je pořídit? To a další tip najdete v tomto článku.

Začnete den s dobrou náladou

Když musíme někdy vstávat brzo, není to pěkné. Počasí je navíc opravdu ošklivé a tak se hodí všechno, co nám dokáže zlepšit náladu. Mezi takové věci mohou patřit i trička s vtipným potiskem. Třeba takové vkusné tričko s obrázkem starého fotoaparátu a nápisem Don´t be negative vysílá jasnou zprávu, že dneska si prostě vybíráte pozitivní náladu a den si užijete. A při pohledu na vaše tričko tento pocit třeba získá i někdo další a bude mít také o něco lepší den. Dobré nálady není nikdy dost, tak ji šiřte kolem sebe, i kdyby jenom tričkem.

001467

Originální módní doplněk

Vtipná trička s potiskem jsou skvělým módním doplňkem. Díky velkému výběru barev a vzorů se dají trička s potiskem snadno kombinovat a skvěle oživí vaše všední oblečení. Když navíc využijete akce 1+1, 2+2, 3+3 nebo dokonce 5+5 budete mít velký výběr z různých variant v rozdílných barvách a s jinými vtipnými potisky. Nudit se tak opravdu nebudete a jednoduše vytvoříte zajímavé módní kreace.

Vynikající dárek pro přátele nebo rodinu

Když už nevíte, co koupit někomu z rodiny, trička z Geekshirts.cz jsou skvělým dárkem. Hodí se pro všechny, co se nebojí srandy a rozhodně se nemusíte bát, že váš dárek bude neoriginální. Jen těžko by se mohlo stát, že by obdarovaný už stejné tričko měl. Díky rychlému dodání po celé České republice můžete tento dárek nakoupit docela na poslední chvíli. Odpadnou vám tak starosti s procházením obchodů a vymýšlením, co byste tak mohli darovat. A když kamarádovi pořídíte podobné tričko, jako máte vy, aby bylo jasné, že jste parťáci, bude mít určitě velkou radost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.