30.12.2012
Kategorie: Politika

S komunismem jsme se vypořádali. Už nám vládnou jenom ti bývalí …

Sdílejte článek:

(c) KAREL KŘÍŽ 30/12/2012

Bývalý komunista je prý jako bývalý černoch. Myslím, že toto trefné přirovnání platí. A nic na tom nezmění ani “srdcervoucí” obhajoba všemožných bolševických kolaborantů, kteří se dnes přirovnávají k ředkvičkám, neboť oni prý byli jenom rudí navenek, ale uvnitř svoji rodnou stranu živitelku v podstatě nenáviděli. Ba co více, takřka se staví do rolí neohrožených bojovníků s tyranským režimem, když na partajních schůzích pospávali, projevům nevěřili a ruce při hlasováních zvedali s nechutí.

 

Která z těchto ředkviček by měla odvahu říci toto do očí vězňům z komunistických koncentráků, rodičům zoufalých lidí zastřelených na hranicích při útěku z bolševického “ráje” či příbuzným obětí justičních vražd, rozkulačování venkova, znárodňování nebo boje s protistátními centry? Která z těchto ředkviček si otevřeně přizná, že vstupem do KSČ ve své podstatě legitimizovala veškerá zvěrstva, která jejich partajfýreři spáchali po roce 1948 na decimaci vlastního národa? Která z těchto ředkviček má alespoň tolik soudnosti, že dnes drží hubu?

Samozřejmě, že téměř žádná. Naopak. Celý vývoj po roce 1989 tak velmi dobře nahrává přesně těmto charakterům až jsme dnes dospěli do stádia, kdy na to veřejně upozornit, je takřka větší hřích než být za dob socialismu onou kolaborantskou sviní. Okamžitě jste označen za zastydlého antikomunistu, který bojuje hodinu po dvanácté s neexistujícím nepřítelem, neboť ony rudé třísky při kácení lesa jsou již dávno historicky pasé. Soudruzi jsou dnes přeci poučeni a stejně jako před únorovým pučem roku 1948, také hodní, na blaho prostého lidu jen myslící a sociálně cítící.

 

Tak jak to vlastně je? Je větší hovado v dobách ČSSR chlastající herec, údajně při svých opileckých eskapádách ohrožující automobilem pokojné pracující, nebo kariérní komunista, který si pomocí rudé knížky “jen” zajistil lukrativní post a odpovídající společenské i materiální ohodnocení? Zdá se, že pro většinu národa je i dnes horším člověkem onen nekonvenční opilec. Bezpáteřnost, bezcharakternost či absence svědomí a elementární lidské slušnosti nomenklaturního řiťolezce je naopak vnímána jako dovednost, předurčující šikovného jedince i k funkci presidenta České republiky.

A proto jsme dnes na tom tak, jak jsme. Rudé hvězdy na štítech domů sice vystřídaly nadnárodní reklamy a v samoobsluze, zvané hypermarket, si můžeme koupit desítky druhů sýra, ale lidi jsou pořád většinou stejní. Jak ti nahoře, tak ti dole. Jedni si myslí, že když jim to nevyšlo s experimentem zvaným socialismus, “zdemogratizují” svoje současné partaje a obalamutí svoje ovce sociálním eurostátem, druzí pak, že jim zase někdo vykouzlí za cizí peníze komunistické jistoty, klid na “práci”, smrádek, ale teploučko.

 

Pokud je ve společnosti takovýchto “myslitelů” většina, nelze se pohnout ani o krok vpřed. Charakterově shnilé ředkvičky pak lehce ovládají svoje stádo, užívají si svých “zasloužených” koryt, stále morálně decimujíce obyvatelstvo, které není sto pochopit, že se vlastně nic podstatného od listopadu 1989 nezměnilo. Dva milióny členů KSČ se jako mávnutím kouzelného Havlova proutku s Čalfovou rukojetí vypařilo, nikdy nebylo, nikomu neubližovalo, nikoho netýralo. Byla tu jen parta soudruhů s vyjímečnými schopnostmi, nadáním a dovednostmi, kteří si navzájem pomáhají dodnes. Čest práci!

 

No a ti “hlupáci”, kteří nikomu do strany ani do prdele nelezli, ať mlčí a drží hubu! Je to přeci jenom jejich problém, že jejich svědomí a charakter není jen slizkým exkrementem, neboť i oni se mohli ohnout, natřít rudým lubrikačním gelem a šplhat do výšin. Bylo by jim dobře tehdy i dnes. Hovada jedna antikomunistická, zastydlá, primitivní! Eurosocialistickou republiku si přeci znovu rozvracet nedáme!

 

 

 

PS: K tématu jeden vzkaz z facebooku:

 

“Co to vy komouši pořád melete o nějakém antikomunismu?!
Prostě močůvka nepatří do polívky, hnůj nepatří do postele, pederasti do mateřské školky, nacisti a komunisti do lidské společnosti. A k takovému názoru nikdo nepotřebuje být antimočůvkista, antihnojista, antipederastista, antinacista ani antikomunista.”

 

Až se tato slova stanou společenským standardem, možná se vpřed konečně pohneme. Dříve určitě ne.

 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.