puska
2.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

S dobrou výbavou vás bude bavit i údržba a čištění zbraní

Sdílejte článek:

Zbraně jsou vášeň i koníček. Avšak tou nejméně záživnou částí z toho všeho je nutnost zbraně čistit a dopřát jim pravidelnou údržbu. S dobrou výbavou a všemi pomůckami v top kvalitě dokážete i tuto povinnost proměnit v zálibu.

Praktické čisticí sady

E-shop Proarms.cz nabízí praktické sady na čištění všech zbraní – od těch nejdelších, až po nejkratší. Sety jsou vhodné pro každého začátečníka, kterému chybí jakákoliv výbava, ale i pro všechny z nás, kteří chceme vylepšit svoji výbavu na čištění, nebo si ji dopřát jako komplet, v kufříku, bez nutnosti stále hledat po dílně jednotlivé kousky na čištění své zbraně či zbraní. V této kategorii e-shopu ale nechybí ani speciální čisticí sady na optiku.

Potřebujete nový čisticí nástavec, nebo vám došel některý z přípravků? V e-shopu si je snadno dokoupíte

Údržba a čistění zbraní bez vhodných a kvalitních čisticích tyčí a nástavců je nemožná. Jsou tou nejdůležitější pomůckou potřebnou pro čištění a zajištění správné průchodnosti zbraní. E-shop nabízí rovněž naváděče, protahovací trny či různé adaptéry. Dále pak veškeré potřebné kartáčky a výtěrky pro pečlivé protažení hlavní.

Potřebujete rovněž vhodné oleje, mazací pasty a spreje. Každá zbraň má v oblibě jiný přípravek, ale v Proarms.cz vám umí poradit, který si vybrat. Jsou antiageing výbavou vašeho „střeleckého parku“. Jenom díky těmto kvalitním přípravkům vás vaše zbraně přežijí.

Vše pro čisté kulové a brokové zbraně

Speciální kategorií čisticích pomůcek e-shopu tvoří tzv. Boresnakes a BoreBlitz. Jsou to čisticí šňůry nejvyšší kvality na čistění kulových a brokových zbraní všech ráží.

ProArms Outdoor Center – zbraně a vše pro lov

Pro všechny milovníky zbraní, lovu i outdoor aktivit nabízí ProArms zajímavý sortiment zbraní, optiky, střeliva, pomůcek pro lov, nožů, oblečení a dalších pomůcek. Tým profesionálů vám rád poradí s výběrem.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 472,00 Kč
Vybráno 27.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 331 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.