_____atalantaCERNOCH
22.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

S bělochy se bavit nebudu? Aneb co ti běloch dluží, černochu?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

187950158_228921415661102_2679714625480562671_nS bělochy se bavit nebudu?    No a co? Tak se s nimi nemusí bavit a konečně překousnout že běloši se zase nechtějí bavit s nimi. To je snad fér. Jak oni na nás tak my na ně. Mě taky nebaví bavit se s kde kým.

Černoši a cikáni. Stejný problém, stejné přísavky na státu a na pracujících. Obě skupiny se nejraději válí a vykládají o tom, jak je běloši diskriminují a že kvůli nic žijí v bídě a na okraji společnosti. Není to pravda a nenechte si nikým vnutit pocit, že jim něco dlužíte. Nedlužíte jim vůbec nic. Není důvod si kvůli jejich lenosti lehat na náměstí, klanět se jim, líbat jim nohy a nechat se bít. Jejich specialita je kopání do hlavy a dokonce skákání na hlavu. Nikdo mi nevymluví, že je v tom úmysl zabít. Nenechte si od nich nic líbit, protože jim vůbec nic nedlužíte. To oni dluží nám, protože si je neustále platíme a máme strach z jejich řevu a násilí.

Co ti běloch dluží? Kdo tohle spustil? Kdo to nacpal americkým černochům do hlavy? Na vině jsou i šarlatáni, křiváci a zloději z tzv. lidskoprávního hnutí a část černošských duchovních. Ti všichni bez přestání přesvědčují amerického černocha že vše špatné co se děje mezi černými v Americe může dát za vinu historickému dědictví, otroctví.

Když se dnes bavíte s Afroameričany o tom, co jim dnes běloch vlastně dluží, tak většina černochů na to nebude znát odpověď. Ví vůbec co všechno černoch v Americe už dostal, skutečnost, že pro 80% Afroameričanů se stalo křesťanství zásadní součástí života, tak jak to vše souvisí s odkazem otroctví? Když byli afričtí otroci přivezeni, nemluvili anglicky, nečetli Bibli, ani nemohli být pokřtěni. Křesťanství a posléze i vzdělání jim umožnili běloši. To je nepopiratelný fakt. Fakulty s vysokým podílem černochů byly založeny a financovány z peněz bývalých majitelů otroků. Ti dobrovolně odevzdali část svého bohatství, aby přispěli k černošskému vzdělávání. Tohle jim nikdo neřekl? Nebo chtěli aby se na to naprosto zapomnělo.

Takže černochu, co dnes běloch vlastně dluží? Po tom všem, co už jsi dostal. Všechny dary a výhody, které od bílých černoch má mu stále nepomohly postavit se na vlastní nohy coby běžný člen společnosti. Předhánějí nás i někteří zcela čerství migranti. Koukáš se jim na záda, protože lelkuješ a čekáš zas nějakou pomoc od vlády. Co ještě ti běloch dluží? I kdyby tě nechtěl vzít do práce, můžeš se postavit na vlastní nohy a vydělávat. Všichni ostatní to zvládají. Proč potřebuješ pomoc na každém kroku? Do americké černošské komunity je podle střízlivých odhadů ročně investování 850 miliard USD. Ta částka se rovná ročnímu hrubému národnímu produktu některých evropských zemí.

Dost z toho jsi propil, prokouřil, projedl a utratil za striptérky. Hlavně ale nebyl vůbec využit potenciál těchto peněz. Jenže stále se většina z nás považuje za chudé a potřebné, protože tu kdysi bylo otroctví. Proto se neumíme zvednout. Ty jsi nikdy žádnou bavlnu nesklízel a tebe nikdy nikdo nebičoval. Letos má černá rasa v Americe nejvíce vysokoškoláků, co kdy měla. Máme černošské fakulty a plno absolventů. Máme dost černošských bavičů v televizi a sportovců. Do černošské komunity nepřestávají téct peníze. Ty však stále sedíš a lelkuješ. Stále čekáš na něčí pomoc. Jediný důvod proč to tak děláš je ten, že jsi se naučil být obětí z povolání. Přijal jsi za svou doktrínu viktimizace kterou ti do hlavy dostali bílí levicoví pokrytci kterým úplně vyhovuje, že jsi dnes na jejich otrokářské plantáži. Posloucháš lidskoprávní šmejdy, Jessie Jacksona nebo Al Sharptona a černošské pastory, kteří ani nepochopili poselství Bible které se pokoušejí kázat.

Tohle je dnešní stav amerických černochů. Podívej se na všechna fakta a řekni mi, co ti dnes běloch dluží. Vždyť už ti dal i svoje dcery. Tedy, ne že by ti je zrovna věnoval, ale nezlynčuje tě, když s nimi budeš randit. Když se s bílou holkou chytneš za ruku, tak na tebe odnikud nevyskočí gang a nezmlátí tě. Nikdo tě nezlynčuje ani za to, když s ní budeš mít dítě. Takže, co víc by ti dnes běloch ještě mohl dát? Co ještě zbývá? Napadá tě něco, co by ještě měl dát abys měl pocit, že se váhy konečně vyrovnaly? Nezapomeň přitom na těch 850 miliard, co tvoje komunita dostává každý rok.

Přitom kolik černých dnes vyhodí 250 babek za boty Air Jordan. Kolem krku máš spoustu řetězů, jezdíš ve svém SUV. Tolik bohatství a stejně máš pocit, že ti něco dluží. Největší problém s touhle teorií viktimizace je ten, že nejenže ty jsi nikdy nebyl otrok, ale dnešní běloch, který ti platí, nebyl nikdy otrokář. Tohle se mi zdá nejabsurdnější. Přesně takhle přemýšlí dnešní americký černoch a proto se neumí postavit na vlastní nohy i když jiní to umějí. Lidé kteří sem přišli přes ostrov Ellis sem přišli s prázdnýma rukama, ale vyhrnuli si rukávy a dali se do práce. Vybudovali zde svoji budoucnost pro sebe i svoje potomky. Nikdo z nich nečekal pomoc od vlády. Naproti tomu leckterý americký černoch dodnes sedí a lelkuje.

Tohle všechno je nám povědomé. I my si vydržujeme naši menšinu a pěstují v nás pocit, že jen díky nám jsou na tom zle. Nevěřte nikomu, kdo vám do hlavy cpe tyhle nesmysly. Tady musí každý makat ať má barvu třeba fialovou. Tak proč ne černoši a cikáni.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 316 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)