faltova-afghanci
22.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“S Afghánci nebude problém,” tvrdí Faltová z neziskovky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Asi vám bude jasné, proč jsem si při přečtení samotného titulku rozhovoru s jednou z největších podporovatelek muslimské invaze vzpomněla na ty všem dobře známé šmejdy, kteří důvěřivým lidem nabízejí předražené zmetky. Také se mi vybavila současnost, kdy jsou největší propagátoři očkování, testování a nošení respirátorů většinou ti, kdo mají z tohoto byznysu sami největší profit.

 

A tak bychom mohli ve výčtu pokračovat. Jednoduše, pokud vám cokoli přináší zisk, chcete na tom především vydělávat. A Magda Faltová, ředitelka Sdružení pro integraci a migraci, samozřejmě potřebuje klienty úplně stejně, jako kterýkoli z uvedených šmejdů. Pokud šmejdi prodávají předražené hrnce, které nepřežijí první vaření, přesto je vychválí do nebes.

.

A Faltová Afghánce samozřejmě brání. Čím víc jich bude, tím tučnější bude její konto, což je samozřejmě logické. Tedy v klidu bude chtít tato paní přivézt do naší země tisíce mužů, žijících ve společnosti, která se od doby před 1400 lety nijak zvlášť nezměnila; pokud tedy odmyslíme některé do Afghánistánu importované moderní výdobytky vědy a techniky, běžné v celém světě.

Faltová se ovšem za Afghánce nebije jen tak, pro nic a za nic. Asi nikoho neudiví, že mimo vládní finanční injekce (MV a MPSV) dostala neziskovka Faltové nějaký ten milion i z různých fondů EU.

Podle výroční zprávy z roku 2020 bylo neziskovce, jejíž šéfka se tak srdnatě bije za Afghánce, z EU vyplaceno více než 6 milionů Kč přes různé fondy. Pražský Magistrát jí vyplatil téměř 2,3 milionu korun. Mezi sponzory neziskovky patří samozřejmě i Sorosův OSF a nějakou tu částku získala i z Norských fondů…

tomto článku na Novinkách  jste se dnes mohli v rozhovoru s Faltovou dočíst o tom, jak je nutné sem přivézt další Afghánce, především tlumočníky. O tom, co byli zač nejen mnozí tlumočníci, ale i vojáci a policisté, spolupracující s NATO, jste si mohli přečíst už v tomto článku. Značná část z nich jsou tedy pedofilové, kteří spolupracovali s okupanty nejen pro peníze, ale i proto, že byli díky svojí prokazatelné pedofilii velmi lehce vydíratelní.

.

Nicméně, musím redaktory Novinek výjimečně pochválit za to, že dokázali odhalit jednu ze lží Faltové, kdy tvrdila, že vláda přivezla pouze  43 lidí, z nichž  zřejmě většina ani nebyli Afghánci, přičemž pravda je – jak potvrdila i vláda  – že již přivezli dokonce 170 Afghánců, což je dokonce víc, než kolik si jich zatím přivezlo tradičně vítačské Švédsko.

Faltová ovšem nelže jen co se uvedených počtů Afghánců týká. Nestydí se tvrdit, že Afghánci nejsou pro našince nijak nebezpeční. Ne? Pak by se měla podívat na tento článek, kde je uveden jen skromný výtah z toho, jak Afghánci poslední ani ne dva roky obohacovali západoevropské země. Faltová mohla říct do očí třeba rodičům čtyřmi Afghánci nedávno zavražděné Rakušanky Leonie, jak jsou příslušníci tohoto národa mírumilovní. Případně by to mohla říct sedmiŠvédům, které při svém běsnění pobodal Afghánec letos na jaře.

Je ovšem logické, že každý své “zboží” chválí. Ten, kdo prodává ojetinu, bude vychvalovat polorozpadlou “popelnici” do nebes, stejně, jako výše uvedený šmejd hrnce nebo Faltová ty, z nichž má největší užitek. Logicky, čím více Afghánců, tím více peněz do kapes Faltové, Rozumkovi a dalším podporovatelům invaze.

.

To, že k hlavním sponzorům těchto neziskovek po celé Evropě patří EU, pak jen potvrzuje chronicky známý fakt, že celá invaze je z EU podporována a řízena. A neziskovky – od těch, které působí v zemích původu invazistů, přes neziskovky pašerácké až po ty, které invazi pomáhají v jednotlivých zemích – jsou hlavní oporou těchto snah. Bez nich by islamizace Evropy nešla tak hladko.

Bez neziskovek by neměli invazisté instrukce o tom, jak se v Evropě chovat, aby byli nenápadní, aby měli jistotu, že získají azyl a příslušné dávky, případně že se vyhnou nežádoucí deportaci. Neziskovky pomáhají i při soudech proti vlastním zemím, jak jsme mohli vidět v případě Rozumkovy OPU, která vloni pomohla Afgháncům, kteří se vydávali za nezletilce, zažalovat náš stát za to, že si dovolil udělat těmto údajným nezletilcům testy, na jejichž základě se zjistilo, že jim je kolem třicítky….

A neziskovka tehdy soud vyhrála, takže každý z Afghánců (všichni už mezitím pláchli do Německa) tak dostal docela slušnou sumu – 180 tisíc! Tedy i vy jste kriminálním Afgháncům (kteří už byli mezitím dávno v Německu) za údajně vzniklou újmu zaplatili.

.

Nakonec chápu, že u nás, kam zatím žádné zástupy nemíří, nemají neziskovky na růžích ustláno tak, jako třeba v Německu nebo ve Švédsku, proto se snaží sem natahat kohokoli. Jak je vidět, tak dovozem Afghánců jim opět svitla naděje. Tak snad sny Faltové či Rozumka nebudou naplněny a Afghánci, které nám vláda přivezla, projeví přání odjet do Německa, Rakouska či jiných zemí, kde je větší afghánská komunita.

A pokud u nás zůstanou, tak doufám, že si jich hned několik u sebe doma ubytuje Faltová. A pak nám třeba může na Novinkách předvést reportáž o soužití s jejími novými nájemníky z Afghánistánu. I když, možná právě na to tato šéfka promigrační neziskovky čeká….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 367 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
130 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)