bailey-anselme-Bkp3gLygyeA-unsplash
27.11.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Rychloúvěr pomůže získat prostředky na bydlení v krátkém časovém horizontu

Sdílejte článek:

Zajistit si vlastní bydlení nebo vytvořit dokonalý domov ze staršího a dlouhá léta užívaného bytu či domku rozhodně není snadný úkol. Cena nemovitostí i stavebních prací a materiálu v posledních letech výrazně stoupla a úměrně se navýšilo i procento lidí, pro které je těžší na vysněné vlastní bydlení dosáhnout. Na první pohled je sice na realitním trhu dostupných nemovitostí dostatek; požadavky prodejců a developerů však často nekorespondují s finančními možnostmi zájemců.

Pořízení bydlení je náročné nejen pro mladé

Jen málokdo má takové štěstí, aby zdědil objekt vhodný pro bydlení po předcích, případně aby mu na jeho koupi poskytla dostatek prostředků rodina. Drtivá většina populace musí k získání zajištění vyvinout vlastní úsilí, i když mnohým do jisté míry vypomohou rodiče či prarodiče. Hypotéka či úvěr tak jsou často nezbytné. A ti, kteří chtějí získat hypotéku, navíc musí mít k dispozici i nemalou sumu vlastních disponibilních prostředků. Naspořit ji je však často náročné i pro rodiny a jednotlivce s nadprůměrnými příjmy. Zejména mladí preferují vidinu rychlého řešení každé situace před dlouhodobým pečlivým a promyšleným plánováním.

Jak uvažuje mladá generace?

Modrá pyramida se v polovině letošního léta rozhodla provést sociální experiment, jehož cílem bylo zjistit, zda mladí lidé preferují vidinu rychlého, avšak menšího zisku před vyšším zhodnocením v delším časovém horizontu. Využila k tomu tzv. marshmallow test, při němž respondentům namísto bonbónů nabízela možnost získat okamžitě 1000 Kč nebo za rok 2000 Kč. Výsledek byl těsný, nadpoloviční většina dotázaných upřednostnila první variantu. . Výsledek je jasný. Mladí chtějí peníze na ruku.

Rychlá půjčka uspokojí i netrpělivé

Půjčka na bydlení není jenom hypotéka. Finančních produktů je mnohem více, zajímavé možnosti nabízí například Modrá pyramida. Kromě známého stavebního spoření u ní lze získat i Rychloúvěr. Tato rychlá půjčka na bydlení slouží zejména k financování rekonstrukce či pořízení vybavení domácnosti, lze ji ale využít i k refinancování úvěru, koupi nemovitosti, vypořádání úvěru apod. Půjčka od Modré pyramidy je tak pro mnohé ideálním řešením.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...