cosmetics-2258300_1920
23.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Rychlé líčení do práce – jak na to?

Sdílejte článek:

Určitě to znáte – v ranním spěchu se někdy ani nestihnete pořádně nalíčit do práce. Ranní líčení však nemusí být složité, existuje totiž způsob, jak ho zvládnout rychle. Poradíme vám, jak na to.

Rychlé líčení bez kompromisů

Rychlé líčení neznamená, že vynecháte některou část obličeje nebo nepoužijete některý typ dekorativní kosmetiky. Znamená to, že byste si měli osvojit takové triky a najít takové produkty, se kterými zvládnete kompletní líčení, aniž byste museli dělat nějaké kompromisy.

S triky vám poradíme my a vhodné produkty najdete například v internetovém obchodě Elnino. A pokud navíc využijete Elnino slevy nebo jiné slevové kupóny, které naleznete na Vasekupony.cz, každé ráno se budete líčit ještě výhodněji.

Vyčistěte pleť

Prvním krokem při ranním líčení by mělo být důkladné vyčištění pleti. To zbaví pleť odumřelých buněk a nečistot, které se přes noc nahromadily na povrchu pleti a dokonale ji osvěží. Rannímu čištění by samozřejmě mělo předcházet večerní čištění, které odstraní make-up a nečistoty.

Naneste make-up

Ranní líčení výrazně urychlíte make-upem, který v sobě zároveň obsahuje i podkladovou bázi. Takový make-up barevně sjednotí a vyhladí pleť, a pokud si vyberete produkt s matujícím efektem, nemusíte něj už nanášet pudr. Takto ušetříte cenné minuty a make-up vám vydrží celý den. K zakrytí drobných nedokonalostí a na rozjasnění můžete použít i korektor.

Namísto make-upu můžete použít i tónovací krém s SPF faktorem. Ačkoliv nekryje až tak dokonale jako make-up, pleť s ním vypadá svěže a hlavně v létě chrání před slunečním zářením. Nanáší se ještě snadněji než make-up. Nanesete malé množství na čelo, nos, tváře a bradu a rozetřete ho do ztracena.

Použijte tvářenku

Tvářenku při ranním líčení určitě nevynechávejte – stačí totiž pár tahů štětcem a s tváří dokáže udělat zázraky. I v případě tvářenky můžete sáhnout po krémových produktech, které se jednoduše nanášejí. Tvářenku natřete jednoduše prsty a rozetřete do ztracena.

Upravte si obočí

Pokud máte husté a tmavé obočí, použijte bezbarvý gel, který na celý den zafixuje všechny zlobivé chloupky. Pokud takové štěstí nemáte, pomůže vám zabarvený gel na obočí. Stačí, když si pročísnete obočí krátkými tahy směrem nahoru a zvýrazněte ho. Rozjasněte také oblast pod obočím tak, že těsně pod spodní linii obočí nanesete oboustrannou tužku, kterou jemně rozmažete.

Zvýrazněte si oči

Následuje pár tahů tužkou a řasenkou. Pokud tužku kvůli nedostatku času vynecháváte, promyslete si to ještě. Práce s ní vám zabere opravdu jen několik sekund. Stačí zvolit měkkou tužku tmavohnědé barvy, se kterou nakreslíte linku těsně nad řasami, potáhnete ji směrem k obočí a lehce rozmažete štětcem s kratšími štětinkami.

Na běžný den je vhodné jemné kouřové líčení, kterého dosáhnete použitím krémového očního stínu. Naneste ho do vnějšího koutku a rozmažte do ztracena.

Celé líčení očí završíte několika tahy řasenkou. Pokud máte správnou řasenku, která dobře barví, řasy natočí a dodá jim objem, toto už zvládnete opravdu rychle.

Pokud nestíháte více než jindy, na oční víčka naneste prostě jen krémovou tvářenku. Stejný produkt můžete použít také na rty.

Rty jako třešnička

Třešničkou na dortu budou vaše rty. Nejdříve je jemně přejděte tužkou po okrajích a uvnitř. Na takto zvýrazněné rty naneste jen trochu lesku, čímž získají opticky větší objem. Pokud dáváte přednost rtěnce, zvolte matné odstíny a klidně můžete sáhnout i po výrazných barvách.

Takové líčení vám při troše cviku nezabere více než 5-10 minut. A to už určitě stojí za ten dobrý pocit, co myslíte?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 504,44 Kč
Vybráno 27.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.