pujcky
23.2.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Rychlá půjčka

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Snad každý se již setkal s podobným problémem, kdy nás překvapí nečekané výdaje. Ne všichni však mají potřebnou finanční rezervu, aby jej ihned mohli vyřešit. V takovém případě nezbývá nic jiného než si peníze půjčit. Pokud nepomůžou příbuzní či přátele, musíme si vyřídit půjčku. Tu lze dostat v bance nebo některé z nebankovních institucí. Mnoho lidí však na bankovní úvěr nedosáhne, ať už pro svou špatnou finanční minulost nebo pro nesplnění požadavku na výši měsíčního příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu

Dobrým řešením pro odmítnuté žadatele o půjčku jsou nebankovní instituce. V mnohých z nich není klient lustrován a zjišťována jeho bonita. Také vyřízení samotné půjčky je zpravidla rychlejší, než je tomu v případě bank. Avšak i tady je nutné dobře zvážit své možnosti splácení. Některé nebankovní instituce nabízejí první půjčku zcela zdarma, ale při nevyrovnání finančního závazku nastupuje velmi nevýhodné úročení. Naštěstí většina “nebankovek” umožňuje prodloužení. Takové půjčky jsou vhodné zejména na překrytí nečekaného výdaje v nižší výši. Nejčastěji se jedná o nutnost zakoupení domácích spotřebičů či opravu automobilů po nehodách.

Online půjčka

Půjčku si lze sjednat většinou pohodlně z domova prostřednictvím internetu. Zpravidla stačí vyplnit žádost s výší částky a dobou výpůjčky. Na základě těchto informací nám bude sestavena nabídka. Mnohé webové stránky umožňují spočítat si veškeré náklady spojené s úvěrem. K vyřízení postačí mnohdy jen státní občanství České republiky a věk od 18 do 70 – 75 let. Dále je nutné mít občanský průkaz pro ověření totožnosti a bankovní účet, kam budou půjčené peníze převedeny. Pro svou jednoduchost a rychlost jsou oblíbené nebankovní půjčky společnosti Creditka. Zde si lze půjčit od 500 Kč do 300 000 Kč na dobu 1 – 72 měsíců. Více informací zjistíme na jejím přehledném webu www.creditka.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.