fishing-887516_1280
4.12.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Rybářské potřeby potěší rybolovce celoročně, tedy i v zimě

Sdílejte článek:

Rybáři si svůj sen o úlovcích sní celoročně. Nehledě na to, zda své rybářské potřeby pečlivě zazimovali, nebo naopak čekají i v mrazivém počasí na speciální úlovek u některé z příznivých vod, kde se ryby chytají i v zimě. Pokud obdarujte své blízké, kamarády nebo i sami sebe potřebami na rybaření v aktuálně zlevněném cenovém režimu, můžete si udělat radost hned dvakrát. Zimní výprodej rybářských potřeb slibuje výrazné snížení cen, které potěší malé i velké rybáře, zkušené i začátečníky.

Pojďme nahlédnout mezi zlevněné rybářské potřeby

Podíváme-li se blíže na aktuálně zlevněné rybářské potřeby ze specializované internetové prodejny Rybina.cz, budeme příjemně zaskočeni nenadálou nabídkou náčiní pro rybolov. Kupříkladu rybářský prut ATF Cat 2,7 m s navijákem ATF Cetus FD80 je sadou, která původně stála přes dva tisíce korun, dnes si ji můžete pořídit za příjemných 1499 korun. Vášniví rybáři ocení třeba i ATF obal na prut se třemi komorami, ve kterém se pruty krásně přenášejí a bez poškození uchovávají. Cena devět set korun je lidová.

Nadšenci, jimž se k rybaření hodí i bivak, nepohrdnou setem, v němž je zahrnuto i křeslo s neoprenovou opěrkou zad a hlavy včetně zmiňovaného bivaku, jenž je vyroben se speciálního prodyšného materiálu Madtexxa. Rybáři už nepoznají chlad a zimu, jejich vášeň bude uspokojena v pohodlí a s komfortem. Rybářské potřeby totiž nezahrnují potřebné pruty, navijáky, nástrahy, ale i další doplňky, bez kterých by se pohodlné lovení neobešlo. Důležitým doplňkem jsou například brodicí boty Savage Gear Sneaker s designem tenisek za 1999 Kč. Dopravou zdarma si splníte svůj sen, případně potěšíte své blízké.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 755,00 Kč
Vybráno 13.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.