woman-972851_1280
14.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Rutina je největším zabijákem sexu. Nedovolte jí, aby ovládla i ten váš!

Sdílejte článek:

Sex je sice náš, jak stojí ve známé české písničce, ale i tak si jej snad každý, obzvláště pokud je v dlouholetém vztahu, tu a tam musí trošku zpestřit.

Sex je veskrze příjemnou a především přirozenou záležitostí. Někdy se do něj vkrade rutina. A to může být začátek konce. Naštěstí existují způsoby, jak tomu zamezit. Jedním z nich je používání různých sexuálních hraček.

Co takhle vyzkoušet afrodiziaka?

Afrodiziaka naši předkové používali po staletí. Dokážou totiž náležitě vybudit sexuální touhu a patřičně navnadit. Některé dokonce zvyšují prokrvení pohlavních orgánů a zesilují erekci. Ovšem pozor, afrodiziaka nakupujte pouze u renomovaných prodejců – na e-shopu ruzovyslon.cz například nabízejí jen prostředky personálem osobně vyzkoušené. Jinak v lepším případě riskujete, že nebudou působit, a v tom horším by vám mohla i ublížit.

Už máte svůj vibrátor?

Součástí každé ložnice by měl být kvalitní vibrátor. Ten zdaleka neslouží k potěšení žen, byť uznáváme, že ty dokáže přivést do hotové extáze. Libido zvyšují i u mužů. Jedna z teorií říká, že největším potěšením pro skutečné muže je rozvášněná žena. A něco na tom bude. Vibrátory můžete vybírat podle materiálu (doporučujeme silikonové), ale i tvaru, barvy a samozřejmě podle funkcí. Je-li v hledáčku vašeho zájmu opravdu luxusní vibrátor, zaměřte svou pozornost na modely s pulzátorem. Nebudete litovat vy, ani vaše partnerka.

Venušiny kuličky pro zpestření všedního dne

Skvělou věcičkou jsou i venušiny kuličky. Jistě jste o nich slyšeli. S touto hračičkou si můžete užívat potěšení i bez přítomnosti partnera. A ve kterékoliv části dne. Ony vibrují při každém vašem pohybu. Jste-li hodně odvážná, zaveďte si je hned ráno před cestou do práce. Pochybujeme ale, že se na ní budete soustředit.

Nebo raději vibrační vajíčka

Na podobném principu, tedy stimulaci vnitřních pohlavních orgánů, jsou postavena i vibrační vajíčka. Prakticky se jedná o malý vibrátor ve tvaru vejce, který je ovšem možné na dálku ovládat. Uvnitř vajíčka se totiž nachází malý motůrek, který se po zmačknutí ovladače rozvibruje. Kdo bude vajíčko ovládat, je jen a jen na vás. Ať to bude kdolikov, může tak činit až z délky dvaceti metrů! To dává poměrně široký prostor fantazii, nemyslíte?

Co takhle pouta na ruce?

I když se to na první pohled nemusí zdát, velkou změnu do intimního života mohou přinést i obyčejná pouta na ruce. Nevěříte? Tak je vyzkoušejte. Zdaleka se přitom nejedná o praktiku využívanou vyznavače BDSM. I heterosexuální páry přeci v sexu rády dávají najevo svou nadřazenost, nebo naopak podřízenost. Správně zvolená pouta na ruce pak jsou ideálním způsobem, jak toho docílit.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 481 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...