woman-972851_1280
14.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Rutina je největším zabijákem sexu. Nedovolte jí, aby ovládla i ten váš!

Sdílejte článek:

Sex je sice náš, jak stojí ve známé české písničce, ale i tak si jej snad každý, obzvláště pokud je v dlouholetém vztahu, tu a tam musí trošku zpestřit.

Sex je veskrze příjemnou a především přirozenou záležitostí. Někdy se do něj vkrade rutina. A to může být začátek konce. Naštěstí existují způsoby, jak tomu zamezit. Jedním z nich je používání různých sexuálních hraček.

Co takhle vyzkoušet afrodiziaka?

Afrodiziaka naši předkové používali po staletí. Dokážou totiž náležitě vybudit sexuální touhu a patřičně navnadit. Některé dokonce zvyšují prokrvení pohlavních orgánů a zesilují erekci. Ovšem pozor, afrodiziaka nakupujte pouze u renomovaných prodejců – na e-shopu ruzovyslon.cz například nabízejí jen prostředky personálem osobně vyzkoušené. Jinak v lepším případě riskujete, že nebudou působit, a v tom horším by vám mohla i ublížit.

Už máte svůj vibrátor?

Součástí každé ložnice by měl být kvalitní vibrátor. Ten zdaleka neslouží k potěšení žen, byť uznáváme, že ty dokáže přivést do hotové extáze. Libido zvyšují i u mužů. Jedna z teorií říká, že největším potěšením pro skutečné muže je rozvášněná žena. A něco na tom bude. Vibrátory můžete vybírat podle materiálu (doporučujeme silikonové), ale i tvaru, barvy a samozřejmě podle funkcí. Je-li v hledáčku vašeho zájmu opravdu luxusní vibrátor, zaměřte svou pozornost na modely s pulzátorem. Nebudete litovat vy, ani vaše partnerka.

Venušiny kuličky pro zpestření všedního dne

Skvělou věcičkou jsou i venušiny kuličky. Jistě jste o nich slyšeli. S touto hračičkou si můžete užívat potěšení i bez přítomnosti partnera. A ve kterékoliv části dne. Ony vibrují při každém vašem pohybu. Jste-li hodně odvážná, zaveďte si je hned ráno před cestou do práce. Pochybujeme ale, že se na ní budete soustředit.

Nebo raději vibrační vajíčka

Na podobném principu, tedy stimulaci vnitřních pohlavních orgánů, jsou postavena i vibrační vajíčka. Prakticky se jedná o malý vibrátor ve tvaru vejce, který je ovšem možné na dálku ovládat. Uvnitř vajíčka se totiž nachází malý motůrek, který se po zmačknutí ovladače rozvibruje. Kdo bude vajíčko ovládat, je jen a jen na vás. Ať to bude kdolikov, může tak činit až z délky dvaceti metrů! To dává poměrně široký prostor fantazii, nemyslíte?

Co takhle pouta na ruce?

I když se to na první pohled nemusí zdát, velkou změnu do intimního života mohou přinést i obyčejná pouta na ruce. Nevěříte? Tak je vyzkoušejte. Zdaleka se přitom nejedná o praktiku využívanou vyznavače BDSM. I heterosexuální páry přeci v sexu rády dávají najevo svou nadřazenost, nebo naopak podřízenost. Správně zvolená pouta na ruce pak jsou ideálním způsobem, jak toho docílit.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 471 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.