russianbear
22.11.2017
Kategorie: Společnost

Rusové jsou prostě pořád Rusáci

Sdílejte článek:
Imperialistický stát růžolících drbanů, který si vždy z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy.

Milý pane prezidente Zemane.

Já vlastně nechápu, koho jste vlastně prezident? Suverénní České republiky, nebo budoucí ruské gubernie?

Zatímco Vy laškujete v Rusku s panem Putinem, prodáváte tam české sýry a jogurty, trousíte pseudomoudra, které ruská propaganda pak vydává za “Rozumný a realistický názor” z Evropské unie, stávají se z Rusů zase ti staří hnusní Rusáci, jak jsme je znali ze socialismu.

Imperialistický stát růžolících drbanů, který s z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy a plnými zásobníky samopalů.

S Rusáky my tady nemáme dobrou zkušenost! A ne všichni jsem tady tak hloupí, že věříme husté, ruské propagandě a taky bandě zaprodaných spoluobčanů, kteří za prachy a někdy jen za poplácání po hřbetě usilovně pracují na tom, abychom zase spadli pod nadvládu mužiků z východu.

Milý pane prezidente, tak prej v Rusku píšou, že nás v 68 přijeli zachránit, že nebýt vpádu ruských tanků a vojclů, tak bychom nemohli žít v míru. Bylo to podle Rusáků vlastně pro naše dobro!!!!

To je totiž taková ta ruská klasická pohádka, aby se někde mohlo žít v míru, musí se to tam nejprve rozstřílet a vybombardovat a rozjezdit tanky.

Milý pane prezidente, teď nastal ten čas, kdy byste se měl trošku pochlapit a narovnat hřbet. Dokonce si dovolím napsat, že právě teď byste měl “Strejdu Vovu Putina ” poslat do háje! Prásknout na Dače v Soči za sebou dveřma a odjet zpátky domů.

Asi bychom teda neprodali tolik jogurtů a sýrů, ale aspoň jednou byste nám ukázal, že jste hrdým a čestným prezidentem České republiky a všech Čechů a ne obchodním zástupcem mlíkáren, sýráren a mizerným hokynářem, tvrdě kšeftujícím se zájmy a osudem své vlasti.

Jestli to totiž neuděláte, tak už to trochu smrdí vlastizradou!

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 2 611,00 Kč
Vybráno 7.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 2,51 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.