russianbear
22.11.2017
Kategorie: Společnost

Rusové jsou prostě pořád Rusáci

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 2,45 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:
Imperialistický stát růžolících drbanů, který si vždy z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy.

Milý pane prezidente Zemane.

Já vlastně nechápu, koho jste vlastně prezident? Suverénní České republiky, nebo budoucí ruské gubernie?

Zatímco Vy laškujete v Rusku s panem Putinem, prodáváte tam české sýry a jogurty, trousíte pseudomoudra, které ruská propaganda pak vydává za “Rozumný a realistický názor” z Evropské unie, stávají se z Rusů zase ti staří hnusní Rusáci, jak jsme je znali ze socialismu.

Imperialistický stát růžolících drbanů, který s z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy a plnými zásobníky samopalů.

S Rusáky my tady nemáme dobrou zkušenost! A ne všichni jsem tady tak hloupí, že věříme husté, ruské propagandě a taky bandě zaprodaných spoluobčanů, kteří za prachy a někdy jen za poplácání po hřbetě usilovně pracují na tom, abychom zase spadli pod nadvládu mužiků z východu.

Milý pane prezidente, tak prej v Rusku píšou, že nás v 68 přijeli zachránit, že nebýt vpádu ruských tanků a vojclů, tak bychom nemohli žít v míru. Bylo to podle Rusáků vlastně pro naše dobro!!!!

To je totiž taková ta ruská klasická pohádka, aby se někde mohlo žít v míru, musí se to tam nejprve rozstřílet a vybombardovat a rozjezdit tanky.

Milý pane prezidente, teď nastal ten čas, kdy byste se měl trošku pochlapit a narovnat hřbet. Dokonce si dovolím napsat, že právě teď byste měl “Strejdu Vovu Putina ” poslat do háje! Prásknout na Dače v Soči za sebou dveřma a odjet zpátky domů.

Asi bychom teda neprodali tolik jogurtů a sýrů, ale aspoň jednou byste nám ukázal, že jste hrdým a čestným prezidentem České republiky a všech Čechů a ne obchodním zástupcem mlíkáren, sýráren a mizerným hokynářem, tvrdě kšeftujícím se zájmy a osudem své vlasti.

Jestli to totiž neuděláte, tak už to trochu smrdí vlastizradou!

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
416 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.