ZEMANRUSKO
10.3.2021
Kategorie: Politika

Ruským “Sputnikem” se už u nás očkovalo, následky byly děsivé

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK

miroslav-vaclavekO Rusku se u nás můžeme dozvědět celou řadu mnohých legend, pohádek a bájí. Jedna z nich praví, že prý nás v roce 1945 osvobodili, další zase říká, že Rusko má skvělou vědu a tak dál a mohli bychom pokračovat do všech oborů lidské činnosti a všude bychom dle těchto bratří Grimů našli Rusko, jak vyniká a celý svět jen se závistí sleduje všechny ty ohromné vynálezy, kterými Rusové prý omračují svět. A nyní k nim přibyl i zázračný Sputnik, tedy údajná vakcína proti viru, kterým čínští komunisté zamořili celý svět.

A měli bychom nyní dle Hradu a tamního zastupujícího ruského protektora tuto vakcínu okamžitě přijmout a počít s ní očkovat obyvatelstvo a nemáme se prý ohlížet ani na odborníky a vědce v Bruselu a ani na ty v České Republice a dostavit se na letiště Václava Havla a klanět se přistávajícímu samaljotu se šeříky v náručí a nastavit zadnice směrem k východu. Jako se klaněli poskoci rouškám směrem k Pekingu.

Inu, hybridní válka Ruska s demokratickým světem, Českou Republiku nevyjímaje, je v plném proudu a naše země je ostřelována projektily ruské propagandy zvláště velkých ráží, protože prezidentský úřad vykonává osoba, která se už ani nesnaží tajit to, že je ve službách cizí, naší zemi nepřátelské mocnosti a snaží se naši zemi poškodit jak v otázkách mezinárodní politiky, tak evidentně i na poli zdravotní péče.

Pomiňme prosím to, že všechny ty ságy o ruské vědě atd., kterými vás krmí Kremlem placení prostituti z médií jsou samozřejmě lži, protože ukažte mi jeden jediný produkt s vysokou mírou přidané hodnoty stojící na vyspělých technologiích či například lék, který by pocházel z Ruska. Nic podobného nenajdete a ani najít nemůžete a vsadím boty, že i ten Sputník odněkud ukradli a okopírovali a jak je zvykem ještě ke všemu špatně a nyní se jím pokouší po nás střílet.

Ovšem v dobách minulých, tedy v dobách před rokem 1989, kdy jsme byli okupovanou ruskou kolonií a oni se zde mohli roztahovat a dělali si zde co se jim zlíbilo, u nás tehdejšími “Sputniky” opravdu očkovali. To přišli do třídy, sehnali děti, napíchali jim ruskou vakcínu proti žloutence a bylo to.

Pamatuji si, že když jsem se přestěhoval do Šumperku, potkával jsem v ulicích mladého člověka, který se rozpadal zaživa. Nebyl schopen chůze, jeho tvář vypovídala o děsivém utrpení, kterému byl vystaven a zanedlouho po revoluci v roce 1996 zemřel.

Julek Varga rok před smrtí.Jmenoval se Julius Varga a byl to jeden z nejstatečnějších lidí, které kdy naše země měla, protože byl nejen oběť ruské “vědy,” ale byl zároveň i disidentem a přesto, že byl ruskou vakcínou tělesně postižen vydal se na duchovní cestu a sloužil lidem, až do své předčasné smrti.

.

Samozřejmě, že sám sobě a své rodině včetně Kačenky by ji nenechal dát nikdy, není přece sebevrah a sám si dopřál nejvyššího stupně ochrany pocházejícího z U.S.A., tedy vakcínu firmy Pfizer. Ale tobě, tvé ženě a tvým dětem by ji vrazil a kdyby něco, byla by to odpovědnost lékaře, který ji aplikoval a zároveň pacienta, který ji přijal, protože úplně totožně to vymysleli na Slovensku.

.

Ale pokud někdo opravdu touží po ruské “vědě,” nechť si zakoupí letenku směr východ a nejlépe už tam i zůstane, to naší zemi jedině prospěje, jsem jedině pro. Jakýkoli opačný pohyb z Ruska k nám, však ale vždy skončil katastrofou. Protože z Ruska k nám ještě nic dobrého nepřišlo a ani nepřijde. Stačí pohlédnout na poslední memento ruského imperialismu na pražském Hradě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 018 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 1,65 out of 5)
Loading...
206 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)