komunisti_rusko001 (1)

Rusko? Rusko!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Tak si představte … Pravý prostor píše nepěkně o Evropské Unii, protože jej považuje za byrokratický moloch ničící svým multikulturním socialismem starý kontinent, píše nepěkně také o Bidenových USA, protože vidí, že Demokratická strana vede Spojené státy se svými barevnými voliči do socialistického pekla, ale považte … Pravý prostor si dovolí dokonce nepěkně psát i o Putinově Rusku! Tak to tedy ne, soudruzi, to už PP přehání! To se přeci na alternativní scéně nesmí …

 

A já se prám proč? Proč můžeme kritizovat EU a USA, ale pokud uveřejníme článek kritický k Rusku nebo Putinovi, dostane se nám sprchy těch nejhrubších nadávek a obvinění? Je snad opravdu Rusko pod vedením soudruha agenta KGB Putina etalonem svobodné společnosti, světlem na konci současného socialistického eurotunelu? Obávám se, že nikoliv. A mnoho lidí by se na to mělo podívat bez emocí, bez komunistických manter slovanského bratrství a s odstupem.

Rusko, potažmo bývalý Sovětský svaz opravdu naší republice nic dobrého nepřinesl. Ano, vyhrál druhou světovou válku, ale … Jaký je vlastně rozdíl být pod diktátorem Hitlerem a být pod diktátorem Stalinem? Oba byli šílenci, kteří porobenou zem do mrtě vysávali a její obyvatelstvo zotročovali.

Jen se podívejte do historie na vládu komunistů pod kuratelou moskevských bolševiků. Z hrdé, bohaté a svobodné země udělali zplundrovaný koncentrák plný bídy, frustrace a šikany. To bychom opět chtěli? Můžeme stokráte říkat, že dnešní Rusko není Sovětský svaz, že se tam poměry změnily. Nikoli přátelé, vede to agent KGB, komunista tělem i duší. Ten se nezmění, stejně jako Timurova parta oligarchů okolo něj. Jediný rozdíl je v tom, že dnes si nakrádají do vlastního hnízda kapitalistickým způsobem.

177614835_10222122191301505_7979216487424351067_nRuská vládnoucí věrchuška není v žádném případě nějakou ideologicko-společenskou protiváhou sluníčkářům EU či Bidenovým socialistům v USA. Je to stejná banda politických obchodníků. Že sem tam Putin řekne něco rozumného je součástí propagandy, boje o koryta. On ví, že musí, on ví, že tím získává body. Jenže co by dělal, kdyby opravdu mohl?

Jen z historie nepoučený naiva si může myslet, že by Putin Čechům nějak stranil, slovansky by se s nimi bratřil. Hovno. Rus má v genech imperiální rozpínavost, porobení slabých, zneužívání poražených. Roky po druhé světové válce jsou toho jasným dokladem. Myslí si snad milovníci Ruska, že se po kolapsu sovětské říše vyměnil celý národ, že si v Moskvě uvědomili, jak byli na svoje satelity hnusní a teď už by to dělali jinak? Lépe a radostněji? To je přeci směšné, stejně jako se upínat na Putina a jeho Rusko jako na naději před současným multikulturním socialismem Západu. Vždyť Rusové nám všechno zlo, které dnes kritizujeme jako příchozí z “nového rudého” Západu aplikovali již několik desetiletí dříve.

Je bohužel šíleným faktem, že Západ ten sovětský komunismus aplikoval do své politiky téměř doslovně, přidal mulitkulturu a ničí nám naše životy. Dělat mu to bylo umožněno, protože vyhrál studenou válku, odešel ze své cesty kapitalismu a stal se z něj sociálně rozmazlený fracek. Jenže, pokud by Rusové mohli, kdyby ve studené válce zvítězila jejich doktrína, chovali by se ještě hůř. A s touto historickou zkušeností nezmůže nic, ani kdyby se všichni rusomilové na světě upsali v médiích k smrti.

Používejme tedy ve vztahu k EU, USA i Rusku rozum. Není jeden dokonalý a ostatní jen ti špatní. Všude můžeme najít společenské, ekonomické i politické chyby. A od toho je zde Pravý prostor, aby na ně poukazoval. Na všech stranách. Proto zkuste být i u kritických článcích o Rusku zde věcní a rozumní. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 312 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (58 votes, average: 3,36 out of 5)
Loading...
369 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)