kldr
14.2.2017
Kategorie: Historie

Rusko posílá vědomě Severokorejce na popravu

Loading...
Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong-pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusové se stávají spolupachateli vraždy.

O této události informovaly mezinárodní organizace na ochranu lidských práv a u nás ji zveřejnila Česká televize. Jedná se o to, že Severokorejec Čche Mjong-pok pracoval na Sibiři jako dřevorubec v příšerných nelidských podmínkách, které se rovnají otroctví. V takových poměrech tam žije 20 tisíc jeho krajanů, kteří vydělávají peníze pro tyranský komunistický režim diktátora Kim Čong-una. Uprchlík se skrýval převážně v Sankt Petěrburgu, kde ho zatkla ruská policie.

Severní Korea, která brutálně týrá vlastní obyvatelstvo, není normální zemí, je to zločinné spolčení na úrovni Islámského státu. A je daleko nebezpečnější, protože na rozdíl od otrhaných islamistů vlastní s velkou pravděpodobností jaderné zbraně. A v historii už jednou v roce 1950 napadla svého souseda – jižní Koreu. Tomu také opakovaně vyhrožuje vojenským útokem.

Je známou skutečností, že tato země popravuje lidi i za drobné přestupky nebo je zavírá na desítky let do koncentračních táborů, kde vězni masově umírají na následky mučení, podvýživu a vysílení. A Čche Mjong-pokovi hrozí s téměř stoprocentní jistotou poprava.

Žádný slušný stát nemůže vydat člověka něčemu tak odpornému, jako je severní Korea. Pokud Česká republika chce například někoho poslat do Spojených států amerických k trestnímu stíhání, tak chce ujištění, že dotyčnému nehrozí trest smrti. A to se jedná o kriminálníky, kdežto v tomto případě o nevinného člověka, který se ukrýval před terorem.

Rusko má s komunistickou severní Koreou dohodu o vydávání občanů, pokud ti se dostali na území druhého státu nelegálně nebo tam žijí nedovoleně. To je absurdní. Je to zhruba stejná situace, kdyby někdo kdysi utekl z rudého Československa před komunistickým násilím na svobodu do SRN a ta ho vrátila zpátky.

Kreml se tak podílí na zločinech severokorejských komunistů, když jim de facto umožňuje popravovat, mučit a věznit nevinné lidi! To je stejný zločin, jako kdyby jakákoliv jiná země vydávala např. uprchlé Kurdy Islámskému státu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 7 718,11 Kč
Vybráno 22.05%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.