military-humor-funny-joke-soldier-gun-army-russian-women-girl-surrender
14.4.2019
Kategorie: Humor

Rusko je zlo!

Loading...
Sdílejte článek:

BORNOVÁ

Když jsem se ráno probudila, měla jsem hned zkaženou náladu, protože jsme si vzpomněla na Putina. Sráč jeden, takhle mi zkazit ráno!

Chtěla jsem se aspoň v klidu nasnídat, ale všimla jsem si, že kukuřičné lupínky mají vzadu seznam složení i v azbuce. Svině, taková hnusná proruská propaganda i na jídle!! Kam až tohle může zajít?!

Nasraně jsem to svinstvo vysypala do záchoda a propagandistickou krabičku zapálila v umyvadle. Oheň vyskočil víc než jsem čekala a žaluzie na kuchyňským okně se celá zkroutila. Tak tohle mi ty ruský svině zaplatí!

Klid jsem neměla ani v autobuse – vedle mě stáli nějaký dva lidi a bavili se rusky, jak kdyby se nechumelilo. U nás, ve vyspělym světě! Už se to tu zase snaží okupovat, bastardi!

Šla sem jim to pěkně vytmavit, že nějaký ruský švábi se tu nebudou takhle roztahovat. Čuměli na mě jak vyvoraný myši. Jeden z nich mi řekl, že jsou z Ukrajiny. Tak jsem řekla že jako sorry, jak mám jako poznat ukrajinštinu od ruštiny, že to zní stejně jako ten hnusnej jazyk. Pak jsem jim řekla, že doufám, že všichni ruský okupanti na Krymu pochcípaj na mor a oni tam zase s banderovcema budou moct vrátit civilizaci. Koukali na mě divně. Že by byly kremelskou propagandou zmasírovaný už i ty ukáčka? Dneska si člověk nemůže bejt jistej ničim!

V kanceláři se mi pak hrozně špatně soustředilo na práci, protože jsem pořád musela myslet na to, jak Rusáci utlačujou všechny kolem sebe. Prej teď i přijeli jakože bránit Venezuelu, na pozvání Venezuelanů! Je vidět, že ty prokremelský boti maj pařáty všude! Je to hnus, jak se Putin cpe do vnitřních záležitostí USA ve Venezuele.

Zkoušela jsem si spravit náladu tím, že jsem chvíli nahlašovala nácky na Facebooku, ale ani to nepomohlo. Jedna moje BÝVALÁ kamarádka totiž napsala, že byla v Petrohradě a moc se jí tam líbilo. Sakra to už se zbláznili všichni?? Do diskuze s tou blbkou se připojil i Dan Přibáň, ale ani on jí nebyl schopnej vysvětlit, že návštěvou Petrohradu podporuje říši zla. Tak jsme ji společně nahlásili a má FB zablokovaný na 30 dní. Třeba se to tý zmanipulovaný krávě trochu rozleží v hlavě a přestane šířit fejk njůs.

Byla jsem z toho tak rozhozená, že jsem si na druhou půlku dne musela vzít sick day a jít domů. Teď tu sedím u počítače a dělám si seznam všeho, co tu Rusáci zkazili. Hrůzně dlouhej seznam, to vám povídám. Ještě že nás před nima chrání Evropská unie, jinak bysme tu zas lezli po stromech a neměli co jíst, jako před vstupem.

Mám tohohle prohnilýho světa plnýho fašounů, nácků a kremelských švábů dost. Asi půjdu spát. Snad se mi zase nebude zdát o Putinovi. Včera jsem se z toho snu probudila úplně vlhká. Teda jako propocená, byla to noční můra!

ZDROJ


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč


Celkem za měsíc: 12 747,60 Kč
Vybráno 36.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 175 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
423 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.