trumpputin7218
24.2.2020
Kategorie: Politika

Rusko fandí Trumpovi!?

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonPo ukončení procesu impeachmentu vůči prezidentovi Donaldu Trumpovi se „pokroková“ americká média zaměřují na to, že Rusko chce ovlivnit volební výsledek letošních prezidentských voleb ve prospěch Trumpa.

Člověk by si řekl, že není možné v americké politice vstupovat do stejné řeky obviňováním Donalda Trumpa ze „spolupráce“ s Ruskem ve volbách. Poté, co Muellerova komise vyšetřovala údajnou spolupráci Trumpa s Ruskem před volbami 2016 více než dva roky s negativním výsledkem, se v USA objevila „repetice“ obvinění Ruska z ovlivňování výsledku voleb roku 2020 ve prospěch stávajícího prezidenta.

Na msn.com se tento „problém“ opět široce komentuje a zdá se, že si právě americká liberální (levicová) média vyrábějí další alibi. Zdá se totiž, že ani tato média nevěří, že by mohl Trump podzimní volby prohrát a už dopředu se snaží Trumpovo vítězství označit za „ruku Moskvy“.

Americká realita je však poněkud jiná. Soutěž o nominaci Demokratické strany již nemá jako údajného „favorita“ bývalého viceprezidenta Joe Bidena (což byla mediálně prosazovaná varianta během impeachmentu). Biden v dalším předvolebním shromáždění v Nevadě doslova drtivě prohrál s Bernie Sandersem, který získal v tomto státě téměř všechny volitele. Připomeňme si, že Sanderse v předcházejících primárkách porazila Hillary Clintonová. Porážka byla doprovázena stížnostmi podporovatelů Sanderse na neregulérní průběh výběru. Nyní se Sanders ocitá na špici uchazečů o nominaci za Demokratickou stranu, Clintonová na něj otevřeně útočí opět.

Do další předvolební debaty kandidátů demokratů se zapojil i jeden z nejbohatších Američanů Michael Bloomberg. Ten už totiž v nějakém průzkumu nasbíral asi 15% podpory a tím se do televizní debaty kvalifikoval. Mimochodem, Bloomberg je majitelem i televizní stanice Bloomberg News, což je pikantní zejména v souvislosti s domácí politikou (Babiš a jeho mediální aktivity!). V USA to viditelně nevadí, pokud se kandidát postaví vůči Trumpovi. Televizní debata s účastí Bloomberga ale nedopadla nijak slavně. Kromě spílání Trumpovi se totiž zbývající kandidáti jednoznačně vymezili vůči Bloombergovi tím, že si chce nominaci Demokratické strany koupit. Tvrdí se, že už na svou kampaň Bloomberg utratil přes 300 milionů dolarů a ostatní kandidáti na svou kandidaturu nemají srovnatelné prostředky.

Ovlivňování amerických prezidentských voleb Ruskem je pro levicová média strašákem, který má nerozhodnuté voliče postavit proti Trumpovi. Nicméně, další uchazeči o nominaci naopak straší tím, že právě Sanders je pro nerozhodnuté Američany svou socialistickou politikou nepřijatelný a tvrdí, že je potřeba vygenerovat „středového“ uchazeče, který by měl reálnou šanci Trumpa porazit. Vzhledem k tomu, že se radikální levice v Demokratické straně výrazně zaktivizovala, je Sandersův „trhák“ z Nevady důkazem toho, že právě radikálně levicová politika nyní mezi „aktivisty“ doslova letí.

Je mimořádně trapné, že se politika levicových médií nepoučila z výsledku „vyšetřování“ Trumpa ze spojení s Ruskem před volbami 2016. Nepoučila se ani z impeachmentu, který rozehrála v situaci, kdy Republikánská strana ovládá Senát, který o impeachmentu rozhoduje. Opět se tedy „vaří“ na Trumpa voda za to, že ho údajně podporuje Rusko. Tato levicová propaganda je však přiznáním mnohem závažnějšího faktu: „Antitrump“ nefunguje tak, jak by si média přála, což je ostatně známo i v našich politických reáliích. Právě Rusko by tak mělo být odpovědné za blamáž levicových médií, která si stále monotónně libují v antitrumpovské rétorice.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 722 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.