ruskoeu
17.1.2018
Kategorie: Politika, Presidentské volby 2018

Ruská hrozba versus ta bruselská

Sdílejte článek:

IN

Druhé kolo prezidentských voleb bude nyní stavěno jako souboj o příslušnost k Západu či Východu, dozvíme se, jak Miloše Zemana podporují proruské servery, které se budou snažit ovlivňovat výsledky samotných voleb. Jistě uslyšíme o prospěšnosti migrujících nájezdníků pro naše hospodářství. Možná zažijeme lopingy Andreje Babiše, který tak začne balancovat mezi kandidáty pro případ, že by vyhrál Jiří Drahoš. Stát se může cokoliv. Půjde o opravdu 14 perných dní, kdy skončí mnohá přátelství na sociálních sítích, plno sporů vznikne i na pracovištích a mezi známými.

Den po prvním kole se na facebooku strhlo mnoho diskuzí. Zatímco většina příznivců Zemana argumentuje poměrně věcně, fanoušci Drahoše jsou daleko emotivnější. Je to pochopitelné, akademik Drahoš se objevil z ničeho a jako kometa odstranil z cesty na Hrad matadory Topolánka a Fišera, známou postavu v podobě Horáčka, aktivistu a lékaře Hilšera a nakonec i trojici na chvostu startovního pole Kulhánka, Hynka a Hanniga. Svým způsobem převálcoval vše, co mu stálo v cestě a pomalu se vidí při prohlížení Prahy z okna Pražského hradu. Stojí předním poslední překážka v postavě dosavadního bydlícího v sídle českých králů, na jehož odstranění dlouhodobě pracují ti, kteří stojí za náhlým vzestupem Drahoše.

Již dlouho jsme pod tlakem přesvědčováni o tom, kam patříme, kdo je naším přítelem a komu nesmíme důvěřovat. Zatímco naši západní sousedé postupně systematicky pracují nejen na své vlastní islamizaci a likvidaci bezpečnosti, to vše pod dohledem špiček OSN a EU a bez ohledu na útrapy původních obyvatel a daňových poplatníků, z jejichž peněz jsou čerpány dávky přidělené migrantům, u nás se doposud i díky Miloši Zemanovi dařilo zachovávat určitou stabilitu a uzavřenost vůči příchozím. Až na jeden brněnský incident se nám vyhýbalo násilí spojené s imigranty a většina černých návštěvníků Prahy sem jezdí pouze utrácet své sociální dávky. Je však pouze otázkou času, jak dlouho to tak i díky liknavosti odpovědných státních úředníků a politiků zůstane.

Dalším problémem je naše stoupající a záměrně vytvářená závislost na západoevropské ekonomice. Vzhledem k prodeji většiny našich proslulých značek nám jich zůstalo minimum. Peníze z českých domácností odčerpávají banky i nadnárodní obchodní řetězce, v nadnárodních společnostech pracují za relativně nízkou mzdu nejen Češi, ale často i mnoho cizinců. Přestože Finanční správa tlačí na naše podnikatele a její represivní politika plná přešlapů likviduje řadu z nich, většina daní uniká právě přes zahraniční subjekty u nás tvořící obrovské zisky. Tyto peníze končí většinou ve vyspělých zemích EU. Nebo v neziskových nadnárodních společnostech, které zpětně financují proimigrační aktivitu našeho neziskového sektoru, který nemá téměř nic společného s charitou.

Naši bezpečnost má chránit armáda. Stav té naší je tristní. Máme více velitelů, než prostých pěšáků, navíc část jich díky exministrovi obrany Stropnickému podléhá přímo německému velení. Přes naši zemi projíždí stále častěji konvoje americké armády, která shromažďuje síly podél ruských hranic. Při případném vyvolání konfliktu, a všichni víme, že Američané to umí znamenitě, by břímě války odnesly evropské státy, první na řadě by byli Slováci, Poláci a my.

Za posledních 25 let se nám lhalo o mnohém. My se však neustále dozvídáme o škodlivosti vměšování Ruska do všech voleb po půlce světa. Také o činnosti proruských serverů a dalších ruských hrozbách. Miloš Zeman nás údajně vede zpět na Východ. Zcela upřímně se musí tedy položit otázka.  Kdo je skutečným světovým agresorem? Odkud přichází nebezpečí. Ohrožuje nás více Brusel s Berlínem a Paříží, nebo spíše tisíce kilometrů vzdálená Moskva, jejíž prezident překonal následky nesmyslných evropských sankcí, oddlužil svou zemi a patří k největším dodavatelům strategických komodit do celé EU? Je pro nás výhodné napřímo hospodářsky spolupracovat s Ruskem a Čínou, o což se snaží jak USA, tak i přední evropské velmoci s Německem a Francií v čele, nebo je pro nás lepší vše překupovat přes německé firmy? Je pro nás vhodnou inspirací politik chránící vlastní stát a jeho obyvatele před rozmachem islámu, nebo se máme podílet na likvidaci národních států a nevratné změně složení evropské společnosti a ztrátě práva na vlastní sebeurčení?

Miloš Zeman a Jiří Drahoš, dvě hlavní postavy prezidentského klání. Každý z nich je naprosto jiný. Jiří Drahoš protěžován nejen pražskou Kavárnou, ale i probruselskými elitami, hlásící se k nejtěsnějšímu kontaktu s vrávorající ekonomikou spojenou s eurem, jemuž předvolební kampaň financovali mnozí miliardáři. Navíc za Drahošem stojí političtí dinosauři TOP 09, ODS, většina ČSSD a z nováčků Piráti spojovaní s Antifou, také kreatury typu Rozumka, Jandy a Halíka. Proti němu stojí Miloš Zeman. Má mnoho chyb, jeho spolupracovníci oprávněně nepatří k národním oblíbencům a občas opravdu dělá na první pohled věci, které vedou ke skřípání zubů politické scény i veřejnosti. Nicméně se mu nedá upřít zájem o hospodářský rozkvět ČR, o nezávislost na bruselských diktátech a obrana české státnosti. Rozhodujeme se tak tedy mezi muži rozdílných názorů a zaštiťujících se jinými hodnotami. Z výše uvedeného vyplývá, kdo má více předpokladů být dobrou hlavou našeho státu. Tedy pokud jste četli pečlivě.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.