Rudy-Giuliani-10.12.19
20.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Rudy Giuliani: V Pensylvánii nalezeno nejméně 650.000 ilegálních hlasovacích lístků

Sdílejte článek:

CATHOLIC OBSERVER

Další příval událostí stran amerických prezidentských voleb. Advokát Giuliani podává žaloby. 650000 ilegálních hlasovacích lístků v Pensylvánii, 130.000 v Michiganu, dohromady 780.000? Takové množství stačí na zvrat výsledku voleb, nemluvíme-li o připuštění dalších statisíců. Uvidíme, co na to justice v daných státech Unie, případně justice vyšších stupňů. Nešlo by v takovém případě jen o justici, nýbrž o ohrožení bezpečnosti USA. Obzvláště pak, jakmile by se prokázal jakýkoliv zásah do voleb ze zahraničí (v tomto případě spojený s manipulací hlavně softwarem volební mašiny). Pak už dle amerických právních ustanovení vzniká prezidentovi nárok i na vyhlášení nouzového stavu. Dokonce i Sněmovna Reprezentantů (House of Reprezentaives) Kongresu v dopise General Service Administratorovi*) z 13. Listopadu píše doslova, že Joe Biden je nazýván „Prezident elect“, tj. zvoleným prezidentem, NESPRÁVNĚ! Našim čtenářům zde předkládám další slova advokáta Giulianiho:

Nejpokřivenější volby v dějinách země

Trumpův advokát vyjíždí těžkým kanónem: Přes 50 svědků v Pensylvánii plus bezpočet místopřísežných prohlášení; zítra to jde před soud.

»Doufáme, že brzy obdržíme termín soudního přelíčení, při němž budou moci vypovídat všichni nebo několik z našich 50 svědků« prohlásil advokát amerického prezidenta Trumpa Rudy Giuliani v jednom interview Fox News Business Insider, vedeném redaktorem Lou Dobbsem. .

»To, co podávala masmedia, že nemáme žádné důkazy, je absolutní lež« dodal k tomu Giuliani.

»Na soudní proces jsme připraveni, před soud můžeme předstoupit zítra. […]. Našli jsme 650.000 hlasovacích lístků, které jsou ilegálního původu« prohlásil.

Giuliani poukázal na více nesrovnalostí: To, že republikánům bylo úmyslně bráněno být při sčítání volebních lístků; něco, co je proviněním proti zákonu a co krom toho vypadá velice nevěrohodně.

Giuliani také uplatnil žaloby v Michiganu, kde předkládají přes 130.000 falešných volebních lístků. Trumpův advokát prohlásil, že tam se objevují zcela zvláštní svědci, jako např. volební pomocnice, která prohlásila, že byla v systematickém podvádění od podzimu cvičena.

»Cvičili ji ve falšování a pozměňování podpisů, které „nevypadaly dobře“, a nepodepsané volební lístky vyplňovat, vyhledávat lidi, kteří nebyly na volby registrováni, a vyhledávat jejich personálie. Během předvolební doby bylo mnoho osob od Demokratů přivedeno k mašinám, aby se jim ukázalo, jak se volí Biden [ne však Trump].«

»Tato svědkyně nazvala sčítání hlasů zvěrstvem. Republikáni byli vyhozeni, hlasovací, hlasovací lístky byly sečteny, aniž by kdo dával pozor, zda jsou nebo nejsou obálky správně registrovány. Bylo množství hlasovacích lístků, které vypadaly naprosto stejně a všechny byly pro Bidena, jen a jen pro Bidena… «

Demokraty nazval Giuliani zločinnými: »Věřím, že máme co činit se zločinci, co v Americe s nimi vždy činěno: strčit je do vězení. Pravděpodobně to jsou nejpokřivenější volby, jaké se kdy vydařily.«

  • (překlad Catholic Observer)

*) pozn. ad General Service Administration, General Service Administrator (GSA): To je nezávislý úřad USA na podporu a řízení různých úřadů Unie. Založen byl v r. 1949, sídlí ve Washingtonu D.C., a mj. zařizuje i kancelářský materiál, telekomunikační vybavení a dopravní kapacity. K jeho úkolům patří i plánování a minimalizování nákladů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 157 times, 17 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.