ONDRACEK KSCM
4.9.2020
Kategorie: Politika

Rudí pokrytci aneb zloděj křičí chyťte zloděje

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieČlověk neví, jestli se má smát nebo brečet, KSČM chce vládní distanc od cesty předsedy Senátu Miloše Vystrčila na Taiwan. Ovšem cesta jejího poslance Zdeňka Mlátičky Ondráčka do Doněcku jaksi nevadí.

Můžeme mít na cestu šéfa horní parlamentní komory různé názory, to je normální, ale pravdou je, že se jednalo z hospodářského hlediska o úspěšnou misi. Potvrzují to zástupci šestatřiceti českých firem, kteří odcestovali na Taiwan se senátní delegací. Mnozí z nich získali zajímavé zakázky a uzavřeli slušné obchody. Jsme zajímají i pro taiwanské turisty, kterých k nám ročně přijíždí kolem 200 tisíc. Proto by by bylo dobré zavést přímé letecké spojení mezi Prahou a Taipejí. Koneckonců má je i Frankfurt nad Mohanem.

Proto komunistické požadavky, aby se premiér Andrej Babiš a ministr zahraničí Tomáš Petříček distancovali od taiwanské mise, jsou výkřiky zoufalců a pokrytců. Není třeba je brát vážně. Jsem rád, že předseda vlády Babiš jasně řekl, že se distancovat nebude. KSČM nikdy nehájila a nehájí národní zájmy, ale otrocky slouží cizím mocnostem. Známé je vystoupení šéfa rudých Vojtěcha Filipa, s krycím jménem agenta StB Falmer, který chválil Rusko za to, že se nestará o památníky našich legionářů. Křiváctví komunistů je o to patrnější, že jejich poslanec Ondráček odjel do na území separatistů do Doněcku bez souhlasu Ukrajiny, k níž patří. Takže řeči o dodržování mezinárodního práva zní z úst rudých falešně.

Nabízí se ještě srovnání, Taiwan patří k úspěšným investorům, který v České republice vytvořil na 24 tisíc pracovních míst. Čili je dobré s ním ekonomicky spolupracovat a proto cesta na tento ostrova měla smysl. Naproti tomu tzv. Doněcká lidová republika je samostatné existence absolutně neschopná, přežívá jen díky masivní ruské pomoci a nemá nám co nabídnout. Proto není jediný důvod ji navštěvovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 744 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 3,36 out of 5)
Loading...
politicon.cz
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.