top09pekarová
29.5.2021
Kategorie: Politika

Rubová strana TOPky

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Když jsem začal psát tento článek, ještě jsem nevěděl, že poslanec Volný bude tři hodiny obstruovat ve sněmovně. Obstruoval u rozpravy o kácení stromů podle vodovodů a kanalizací a u rozpravy o invazivních rostlinách… Nebudu k tomu nic dodávat, závěr si udělejte sami. V diskusi se nám jistě dostane vyčerpávajícího rozboru, proč je Volný frajer, že to udělal i proč je debil, že to udělal. Ale teď k tématu: 

Poslední rok mi denně chodí asi tak třicet mailů od čtenářů. Nebudu zakrývat, že se to na současný stav zvýšilo od doby, kdy mě přetiskují na Pravém prostoru – prostě kdy si mě svět všimnul. Od té doby dostávám svůj pravidelný přísun korespondence. Stává se mi, že nějaký mail přehlédnu. Nebo se k němu chci vrátit, ale prostě na něj zapomenu pod přibývající novou korespondencí. Do toho chodí tu a ta reklamy na viagru, reklamy na zemědělské prostředky, reklamy na traktorovou techniku… a proto prosím všechny kmenové čtenáře o shovívavost. Pokud vám neodpovím na mail, není to má zlá vůle, prostě jsem vás přehlédl nebo zapomněl. Prosím drze se mi připomeňte znovu. Kydy dělám ve svých zbytcích volného času a nejsem schopen tomu dát víc. 

Každodenní mailová korespondence je pořád dokola stejná. Polovina mailů reaguje na něco, co jsem napsal. Pošlou mi rozbor, grafy, odkaz na něco, co jsem přehlédl, nebo co bych měl shlédnout. Například když jsem psal o Orbánovi, druhý den jsem dostal celou řadu mailů s odkazy i překlady, které využiju v dalších článcích. 

Další čtvrtina mailů je moje nejoblíbenější. Pochvaly. Zpravidla od vás – čtenářů zde na Kydech. Prosím, hlavně zítra všichni nepište maily s pochvalou, ať to nevypadá, že i o ní přímo říkám. Nechť je pochval jako soli. Přehršel škodí. 

Zbytek jsou invektivy. Zhruba to samé, co tady na Kydech dělá Scallop. Někoho jsem prostě naštval a tak si to se mnou jde vyřídit. Od doby, kdy na mě na fejsbůku občas odkáže Petr Hampl, tak těchto nadávek přibylo. Dlouho to byly takřka výhradně “hoši z TOPky”. To se takový pravdoláskař koukne na sociálních sítích kam nemá, ono ho to odkáže na Kydy a tam si přečte něco strašného. Že řepka je dobrá plodina, že Babiš opozici převyšuje svou pracovitostí, že Putin jedná v zájmu Ruska, že USA jsou obr na hliněných nohách, že EU jde do kytek, že kromě semknutí už neumíme nic… 

Příslušného kafírníka to zdrtí natolik, že si to se mnou musí vyřídit. A tak napíše mail, který vypadá, jako kletby and Mistrem Janem Husem. Že jsem zaprodanec, proruský troll, že na mě pošlou policii, že až mě potkají, tak mi rozbijí držku, že doufají, že mi držku rozbije někdo jiný, že jsem idiot, hlupák co ničemu nerozumí a že si mám přečíst nějaké moudro od Miroslavy Němcové nebo do Schwarzenberga, protože to jsou ti správní před kterými se mám sklonit. 

Pak přišel covid. A začal jsem dostávat podobná psaníčka i od covid popíračů a anticovidních spiklenců. A od doby, kdy se proti covidu vyprofiloval Lubomír Volný, roztrhl se s maily od jeho příznivců pytel.  Jeden, co mi přišel nedávno vypadá takto: 

Ahoj Vidláku, 

Nevím jak se jmenuješ, co jsi zač, ale lidi se snažíš dobře zblbnou do testování. Nemáš podíl u soudruha psychopata plukovníka Prymuli v jeho firmě na prodej zdravotnické materiálu? 

Doufám že každý den používáš Čínský anální test na Covid-19 je prý nejpřesnější… 

Užívej si testování….

Tento text jsem vybral, protože jako jeden z mála není plný sprostých slov, ale znění je prakticky vždycky stejné. Jsem zaprodanec covid mafie, snažím se tu všechny zotročit, určitě mi za to Babiš/Prymula/ilumináti/Gates platí. Jsem svině, hajzl, idiot, debil a všichni svorně doufají, že mi někdo rozbije ciferník. 

Ne, nepíšu to, protože bych si chtěl stěžovat. Tohle k internetu prostě patří. Takové maily mi chodily od prvního dne, co jsem začal Kydy psát a přibývá jich přesně v korelaci s rostoucí čteností. Možná dokonce jsou tyto maily přesnější ukazatel než propočty od googlu. Píšu to, protože jsem si všiml jedné věci… 

Píší mi to prakticky výhradně příslušníci pražské kafírny a příslušníci hlásící se k Volnému bloku. Nikdo jiný.  I přesto, že jsem Okamuru mnohokrát označil za tlučhubu, nikdy mi žádníé jeho příznivec nevypral hubu. Jasně, nesouhlasili, posílali mi odkazy na jeho program, diskutovali se mnou, dokazovali mi, že se mýlím. Ale bez nenávisti. 

Když jsem se někdy opřel do Babiše třeba za nezvládnutou chytrou karanténu, dostal jsem spousty mailů o tom, že se mýlím. Že to ani Babiš zvládnout nemohl, že to všechno vlastně funguje, že Babiš ví co dělá… argumenty, odkazy na Čau lidi, odkazy na volební program ANO… prostě asi to, co zde na Kydech dělá Laco. Zdvořilý nesouhlas, řada argumentů… ale bez nenávisti. 

Když jsem o Šlachtovi napsal, že si nejsem jistý, jeslti tu potřebujeme desátý klon protikorupční strany jejímž jediným výsledkem budou zase složitější výběrová řízení, tak jsem byl až překvapen, kolik příznivců ten Šlachta má. Ale opět – pro nikoho jsem nebyl zaprodanec, pro nikoho jsem nebyl ostuda lidstva.

Hajzl, svině a parchant co se konečně odkopal, jsem takřka výhradně pro příznivce pražské líbodémo kavárny… a pro Volný blok. 

Díky těmto desítkám mailů jsem vlastně dospěl k tomu, že Volný Blok je vlastně taková odvrácená strana TOPky… a nebo naopak. Že jsou to vlastně ty stejné typy lidí. Tolerance nula, schopnost se domluvit nula, ochota spolupracovat nula… jen nesmlouvavé trvání na své pravdě za každou cenu a za všech okolností. Kdybych v těch mailech vyměnil pár slov, nikdy by nepoznal, kdo je kdo. Samý komsomolec a kovaný kádr, jeden vedle druhého a je úplně jedno, jestli jsou proameričtí a promigrační, nebo proticovidní a protimigrační. 

Pokud si tento můj článek přečte Lubomír Volný, tak tu na něj prosím apeluji, aby si mezi svými udělal trochu pořádek. Já vím, že nezodpovídá za každého svého příznivce, ale měl by udělat pár videí nejen o tom, jak nás tu všechny chtějí zašpérovat díky covidu, ale měl by trochu poučit své věrné, že by neměli být k nerozeznání od příznivců Pekarové Adamové. 

Možná by bylo dobré, kdyby těm svým vysvětlil, že těžko získají další příznivce (a hlasy ve volbách) tím, že budou doporučovat jinak smýšlejícím čínský anální test. Že asi těžko změní můj názor, když mě hned první větou pošlou do prdele a přidají ještě další invektivy. Že jestli to takhle u Volného dělá víc lidí, tak za těch pár měsíců, co zbývají do voleb, odradí poměrně dost lidí. 

A možná by Volný měl apelovat i na to, že písemně by se měl vyjadřovat jen ten, kdo umí pravopis. Tohle nemohu TOPce odpárat. Jejich pisatelé mají slovník stejný jako hoši od Volného, ale podle pravidel českého pravopisu. Hoši od Volného se od TOPáků liší vlastně jen v tom, že se psaným projevem uvízli v šesté třídě. 

Já netvrdím, že všichni příznivci Lubomíra Volného jsou primitivové, co umějí jen nadávat. Ale nezlobte se na mě, kromě několika výjimek mezi čtenáři zde na Kydech, s Volným blokem jsem se potkal především díky těm, kteří by mě nejraději viděli vyváleného v dehtu a posypaného peřím. Jestli se stejnou vehemencí pracují všude, tak to na volební úspěch moc nevidím a nepomůže tomu ani Volného exhibice ve sněmovně. 

Všimněte si, že nad pražskou kavárnou jsem už zlomil hůl a o žádné podobné doporučení se pro ně ani nepokouším. Jednoduše proto, že tam v žádnou změnu nevěřím. Ale Volný a jeho lidi by se mohli zamyslet nad tím, že používají stejný slovník i stejné metody, takže obyčejný volič by si nemusel všimnout, že je mezi nimi a namachrovanými pražáky nějaký rozdíl. 

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 611 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)