EUsix-642231
2.2.2017
Kategorie: Politika

Rozpad EU v její dnešní podobě by nebyl žádnou tragédií

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Určitě ne pro stovky milionů obyčejných lidí. Bojí se pouze ti, kteří se v jejích orgánech opájejí mocí a kteří parazitují na obrovských penězích.

O tom, jak nesmyslně a v jak obrovském rozsahu nám EU všem doslova otravuje životy, jsem psal již dříve. Na tom se, bohužel, nic nemění a pokud k nějaké změně dojde, tak opět jedině k horšímu.

Odpor obyčejných obyvatel členských zemí vůči EU sílí a po Brexitu je celkový rozpad blíže a blíže.

Ve všech médiích nás doslova kde kdo straší, že by to byla tak obrovská tragédie, že by se snad zeměkoule přestala točit. Nepřestala. Určitě ne pro obyčejné obyvatele.

Čím více a podrobněji jsou uváděny argumenty, jaká by to byla katastrofa, tím více je jasné, že se všechny tyto skupiny bojí. Bojí se o sebe a svá koryta, ať už je jejich podoba jakákoliv.

Jsou to politici. Jak ti “evropští”, tak i ti národní, kteří “kopou” proti zájmu svých obyvatel.

Jsou to úředníci. Ti uměle vytvoření kvůli molochu jménem EU jak v “evropských” strukturách, tak v těch národních, kteří opět rozhodně nehájí zájmy obyvatel svých zemí. Tyto pozice jsou současně skvělou “korupční” odměnou všemožným kamarádíčkům a rodinným příslušníkům.

Jsou to lobisté, jejichž “zákonná” existence a činnost je skandálem na celém světě, protože jinak, než za “černé” peníze nefungují.

Jsou to dotace všeho druhu doslova obludných rozměrů, kde korupce dosahuje gigantických částech.

Na to vše je navázáno obrovské množství lidí a společností, kteří z tohoto parazitují více či méně skrytě.

To jsou všichni ti, kteří propadají hysterii, že by vše skončilo.

Stamilionům obyčejných lidí by se žilo mnohem lépe …

Strašení válkou v důsledku rozpadu EU, kterou gradují svůj strach a podsouvají nám tento argument, je vrcholem jejich zoufalosti.

Opak je pravdou. Nechat vše, jak to “funguje” nyní, je cestou k válce. Minimálně té občanské v souvislosti s naprosto nezvládanou a neřešenou migrační krizí, s tendencemi vnucování nechtěných nelegálních migrantů Německem, které si je pozvalo.

Doufám alespoň, že stále ještě platí, že EU je společenstvím suverénních národních států a nejde o “Čtvrtou říši” …

ZDROJ: Pavel Opl

pavel-opl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
60 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.