TransVoják

Rozklad zrychluje

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilPřed pár dny jmenovalo Velitelství zvláštních operací US Army do nové funkce generála, jménem Richard Torres-Estrada. Bude mít na starosti „rozmanitost a inklusi” v amerických zvláštních silách.

O co jde? Pod těmito „zvláštními sílami” si představte proslavené jednotky, jako Delta Force, nebo SEAL Slouží zde muži, o kterých se točily trháky typu „Rambo”. Top elita.  A právě jim, jak usoudila Bidenova administrativa, je třeba diverzity, jak koze drbání. Generál Torres-Estrada , na fotce velmi připomínající našeho aktivistu Hromadu, k tomu bude mít, krom svého týmu, i speciální, novoučkou příručku o úloze diverzity v ozbrojených silách. Je radost nahlédnout…. Stačí obrázky. Působí to skutečně pestře, asi jako výroční trh v Mogadišu.

Ovšem zcela mimořádné péči a upřednostňování, se v amerických ozbrojených silách, mimo všemožných menšin etnických a náboženských, mají těšit minority sexuální. Transky se mohou už konečně veřejně přihlásit k pohlaví, se kterým se „vnitřně identifikují” a armáda musí jejich volbu respektovat. A nejen to. Jako bonus získají tito lidé také jakési poukázky na „lékařsky nezbytnou péči související s přechodem”.

Nejde přitom o zrovna levnou záležitost. Operace prsou může stát okolo 9 000 $ a operace genitálií pak více než 25 000 $. K tomu dlouhodobá hormonální terapie, služby psychologa…. Pentagon počítá s tím, že tak zvaný „plný přechod” jedné transky může vyjít amerického daňového poplatníka na pěkných a kulatých 100 000 $. Ale což. Kdo by počítal drobné. Diverzita za to stojí. Navíc, jak známo, před zmalovanou transkou prchá každý nepřítel v hrůze….

Neblbne se jen v pozemních silách. Generál Edward W. Thomas jr, jinak velitel Rekrutační základny amerického letectva, před pár dny s hrůzou konstatoval, že „…86 procent našich pilotů jsou bílí muži. Méně než 3 procenta našich stíhacích pilotů jsou ženy”. A vydal hromový rozkaz pro své podřízené, aby to sofort napravili. Mají se okamžitě zaměřit na nábor kvalifikovaných žen a menšin. Neúnosná situace se tak zcela jistě záhy zlepší. Pan generál to podložil jednou historickou paralelou: Před padesáti lety prý pociťovala US Army nedostatek právniček. Pouze 4 procenta armádních právníků byly ženy. A dnes je toto číslo 37 procent!

Že takovou pitomost nařídí generál letectva? Že je k létání potřeba jistých vloh a dovedností, které nejsou ve společnosti distribuovány zrovna rovnoměrně?  No, ono jde o generála takového zvláštního druhu. Který se ovšem v ozbrojených silách Západu lavinovitě množí. Podíváme-li se do životopisu gen. Thomase jr. nenajdeme tam nic o řízení bojového stroje v ostré akci. Kdepak. Ale zato funkcí typu „ředitel pro veřejné záležitosti” toho či onoho štábu bezpočet. K tomu šéfování časopisu vojenského letectva Airman Magazine… Jinými slovy – bezvadná uniforma, vzorné vojenské vystupování a v hlavě cca stovka těch nejaktuálnějších, pokrokových frází.

Pro všechny složky americké armády je pak společné, nově zaváděné a povinné školení. Pamětníkům velice připomínající PŠM, tedy politické školení mužstva, prováděné v ČSLA před více než 30 lety. Ovšem zaměření je zcela odlišné. Směr antirasismus a nenávist vůči „bělosti”. Jako příklad uveďme jen dvě položky z doporučeného seznamu četby pro vojáky – “Bílý vztek: nevyslovená pravda o naší rasové propasti” a „Nenávist ve vlasti: Nová globální krajní pravice.” Jak k tomu konstatoval redaktor Fox news, Campos-Duffy, Americká levice objevila, že armáda má „…nebezpečnou schopnost proměnit menšiny ve vlastenecké, soběstačné konzervativce”. A rozhodla se zakročit.

Bohužel, ani náš kontinent není imunní. Stejně, jako tomu bylo u všech předchozích škodlivých pitomostí, zrozených v USA, prosakuje i tohle sebevražedné pokrokářství do Evropy. Známý je případ Von Layenovských uniforem Bundeswehru pro těhotné vojačky, stejně jako budování záchodků pro 3. pohlaví tamtéž. Ostatně nejen v Bundeswehru. Loni se k „záchodkové” iniciativě připojilo i tamější. (Bavorské) ministerstvo školství

Je očividné, jak rozklad a degenerace Západu a jeho „elit” akceleruje. Což pro nás, tady v Česku, představuje současně hrozbu i nadějí.

Naději v tom, že se nějaký konec globalistického vězení národů, EU, blíží. Jak o tom často píše Petr Hampl, prozatím ještě nemůžeme doufat v úspěšný  Czexit. Nepřítel je stále příliš silný a „dal by nám to sežrat”. Ale vyhnívá. Slábne a propadá se. Degenerace a všeobecný úpadek vládnoucí skupiny je už očividný. Stačí vydržet. Uhrát ještě jedny, ty letošní, možná dosud nejdůležitější volby. Nepustit natěšené Piráty k veslu a … Pak už snad bude na dohled doba, kdy se ta prohnilá kůlna začne rozpadat. Pak už to půjde. Zatím se zdá, že to pokračuje dost rychle.

Hrozba pak spočívá v tom, že oslabování obranyschopnosti,  stejně jako rozklad státnosti a národní soudržnosti Západu jde taky strašně rychle. A to zrovna v době, kdy jsme „pod palbou”. Kdy na nás útočí nepřátelská civilizace. Což neukazuje na náhodu, hloupost či neznalost, ale na promyšlenou sabotáž.

Je to napínavý závod. Jen my jsme, bohužel, z nejhoršího uvnitř. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 152 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)