apocalypse-411928_960_720
22.9.2017
Kategorie: Politika

Rozklad státu, jako poslední stádium evropské civilizace a bílé rasy

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Rozklad právního systému a následný rozklad státu již dosáhl takového stupně, že se tento proces jeví jako nevratný, alespoň co se týká Spolkové republiky Německo. Může to být pro nás útěcha?

Hned zpočátku si odpovím na tuto řečnickou otázku. Odpověď je totiž naprosto jednoznačná, procesy, která vrcholí v Německu a byly nastartovány před lety nejsou ničím jiným, než zkušebním provozem, který bude následně aplikován i v zemích sousedních a celé Evropské unii.

Nejpřesvědčivějším důkazem, i pro naprosté ignoranty, by mělo být selhání deportace neúspěšných žadatelů o azyl právě z Německa. V souladu se zákony by mělo půl miliónu neúspěšných žadatelů o azyl opustit do konce tohoto roku Spolkovou republiku. Ve skutečnosti to bude pár jedinců, kterým neziskovky zaplatí letenku, aby se příštím letem vrátili zpět. Právní stát kapituluje.

Scénář je vždy stejný, organizovaný aktivisty neziskových organizací. Příklad. Albánská matka předloží lékařské potvrzení, že by ji návrat do vlasti přitížil. Příkaz k deportaci osmnáctileté dcery platil dál, avšak nemohl být vykonán, protože demonstranti celý den nepustili nikoho do budovy soudu. Přitom Albánie je členským státem NATO, nezuří v ní občanská válka, neřádí teroristé, vyhýbají se jí přírodní katastrofy. Druhý den přinesli aktivisté nové lékařské potvrzení, ve kterém se psalo, že se matce pronikavě přitíží, pokud jí úřady vezmou dceru. A výsledek? Rodina dosud neopustila Německo. Přitom ale velká část přivandrovalců do zemí, do kterých se vrátit nechtějí jezdí pravidelně na dovolenou. A další případy jsou si podobné jako vejce vejci. Cizinci onemocní, protože lékaři, kteří jim vydávají potvrzení jsou jejich krajané. Když už jsou na palubě letadla, tak je posádky letadel odmítnou vzít na palubu, protože se chovají násilně a vyhrožují ostatním pasažérům a posádce.

Tito aktivisté bránící deportacím se tak dopustili hned několika trestných činů, pokud jim to projde, stanou se faktickými vládci Německa, kteří budou vnucovat svoje názory ostatním a terorizovat ty, kdo se jim nepodřídí. Taktika dnešních aktivistů neziskovek je tak naprosto totožná s taktikou SAmanů. Pramenem všeho zla jsou ovšem politici a novináři, jako ochotné a dobře placené nástroje multikulturalismu. Vždyť oni hlásají, že odsuny jsou něco zlého, zákeřného a nelidského.

Demontáž státu a práva provádějí přímo jednotlivé spolkové země včetně některých měst a okresů. Kde však vládne SPD, Zelení a Levice, tam si dali dokonce do programu bránit deportacím. Takový postoj pohrdající právem potom vytvořil obdobu pašeráckého průmyslu s miliardovými zisky. Uvnitř Německa tak bují dobře financovaný průmysl, kdy aktivisté blokují veškeré deportace nařízené soudy a prováděné policií.

Takové jednání vyvolá další přivandrovaleckou vlnu, která bude mnohonásobně mohutnější než ta současná. A ta bude znamenat konec Německa. Aktivisté neziskových organizací převezmou faktickou vládu nad Německem a výsledkem bude Křišťálová noc namířená proti původnímu bílému obyvatelstvu.

Vzhledem k provázanosti a závislosti České republiky na Německu a jeho ekonomice, bude aplikace této diktatury lůzy, financované miliardářskými oligarchy do našich domácích poměrů probíhat již velmi rychle, a to v několika týdnech. Konec konců opět se nabízí historická paralela s aplikací nacistických pravidel během jedné noci po okupaci Československé republiky.

Konec se blíží!!! Poslední příležitost tomuto potupnému konci zabránit nastane 20. a 21. října tohoto roku. A to není nějaké věštění z křišťálové koule, to je zcela reálný a velmi střízlivý odhad na základě hmatatelných a snadno ověřitelných faktů.

Autor: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 77 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.