spdokamura
5.3.2019
Kategorie: Politika

Rozklad SPD před volbami do Evropského parlamentu?

Sdílejte článek:

J3K

Jedinou reálnou volbou pro euroskeptiky, a tím i realisty nahlížející na EU jako na novodobou diktaturu levicových stran, ovšem s ještě daleko horšími důsledky její existence, než tomu bylo u RVHP, se donedávna zdála SPD. Všechny ostatní strany se totiž předhánějí v tom, jak se co nejrychleji a nejúspěšněji prezentovat, jako výjimečně důrazní propagátoři dalšího rozvoje stále horšící se partičky kolem Junckera a dalších soudruhů. Soubor opatření držících pohromadě uměle vytvořenou unii států s nestejnými hospodářskými možnostmi, prioritami i regionálními zájmy připomíná často příručku pro vznik diktatury. Bohužel asi ani SPD se nevyhnula infiltraci zvenku a zamoření vlastních řad. Jak jinak lze posuzovat situaci v ní těsně před evropskými volbami?

Rozpuštění organizace na severovýchodu republiky a pokus o umlčení poslance Volného hraničí se sebevraždou v přímém přenosu. Jestliže sázka na Tomio Okamuru přátelícího se s předáky euroskeptických stran a hnutí napříč Evropou zní kritikům EU logicky, pak samotná SPD svým chováním přímo nabádá voliče, aby zpozorněli. Jestliže sám Okamura je kontroverzním politikem, o němž se dlouhodobě říká, že je politickým podnikatelem, pak poslední vývoj naznačuje, že tomu tak je. Poslanec Volný totiž začal být viditelnější postavou, než sám předseda, a to se neodpouští. Vynechme nyní způsob, jakým Volný stoupá vzhůru, nicméně politika je špína, ve které mohou vyniknout právě ti, kteří mají ostré lokty a zároveň aspoň částečně zameteno před svým prahem. Je velmi pravděpodobné, že se Tomio Okamura dostává pod tlak a začíná se tomuto stavu bránit. Proč to vše před volbami? Bývá zvykem vytahovat špinavé prádlo v tuto chvíli? Bývá. Jde totiž o kupčení s mocí, která by mohla přijít. A s mocí jdou ruku v ruce i peníze. Okamura nikdy nepatřil k úsporným modelům, a pokud si pamatujete, podobné problémy zažil již v Úsvitu. Tentokráte měl šanci uspět i v boji o blahobyt v Evropském parlamentu, získat na vážnosti.

Třaskavá situace v SPD, která se momentálně podílí na sebevraždě, může mít příznivý dopad na Kláru Samkovou, která je tváří Alternativy pro ČR 2017. Ta sestavila kandidátku, se kterou vstupuje do boje o politické vavříny. Vzhledem k názorům Kláry Samkové a jejích kolegů je zde další možný subjekt schopný zastupovat zájmy velké části občanů České republiky. Je smutné, že skutečně pravicová strana s nádechem smyslu pro vlastenectví a bojující proti multikulturnímu obohacování Evropy, se místo nárůstu preferencí a snaze zaujmout co nejširší veřejnost skutečně podloženým důkazy o oprávnění vlastního směřování zabývá samotnou existencí své poměrně úspěšné části a tuto prostě zrušila. Vzhledem k tomu, že už tu asi neexistuje nikdo jiný s výjimkou Alternativy pro ČR 2017, kdo by byl schopen zaujmout pravicové voliče, je jasné, že se řada pravicově uvažujících občanů vzdá možnosti hlasovat, nebo nakonec dají svůj hlas někomu, kdo bude obhajovat existenci EU v podobě, ve které ji známe. Tedy liberálně demokratickou, genderově vyšinutou a promigrantskou s ústy plnými demokracie zastírající totalismus Bruselu, v němž má největší slovo George Sörös, používající Orwellův návod na použití a v čele s německo-francouzskou aliancí hrozící vznikem evropské, rozuměj francouzsko-německé intervenční armády. Posloucháte li hlasy z ODS, Topky, ANO, Pirátů, STAN a KDU-ČSL, slyšíte s malými obměnami to samé. A ČSSD svým sněmem, kde byla otázka EU jednoznačně zodpovězena tím, že řiťolezci vše projednávali před vlajkou EU, není třeba ani hovořit. Svobodní si prošli také vnitřní krizí a jaksi obrací, takže lze konstatovat, že není moc na výběr. Tedy aspoň pro ty, kterým není situace v Evropě lhostejná.

Představa další existence EU v tom stavu, do kterého ji dostali lidé typu Macron a Merkelová, švédští idealisté, liberální demokraté, Zelení a sociální demokraté, tedy de facto kompletní levice, je jen těžko stravitelná. Česká republika má tu smůlu, že je bez dobře fungující kvalitní pravicové strany zastávající morální hodnoty v podobě ochrany zájmů národního státu, zároveň připravené vést zemi v oblasti prosperující ekonomiky. K tomu musí mít i dostatečné osobnosti spolupracující s odborníky. SPD svými spory ztrácí kredit vhodného představitele pravicové a národní politiky v nejméně vhodnou dobu. Alternativa pro ČR 2017 tak má své šance. Její obdoba v Německu prochází podobnou situací, jako SPD. Snaha zlikvidovat opozici Evropské unie je zjevná napříč Evropou. Žluté vesty, AfD, Salvini, Orbán, LePen… Ti všichni leží v žaludku eurounijním nadšencům více, než demokracie unese. Totalitní uvažování tak převládá nad logikou. Média už dávno nejsou svobodná, příkladem je BBC a Tommy Robinson, kde jde v konfliktu výroby fakenews už opravdu o hodně. Nečekejme nic jiného, než že krize v SPD využijí naše média k její likvidaci. A buďme připraveni na vakuum, které tu vznikne na pravém křídlu naší politické scény. Silní politici by vše ustáli, byť se ztrátami. Jak dopadne rozhádaná parta kolem Okamury, to se nyní moc předvídat nedá. Takže koho budete volit?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 400,00 Kč
Vybráno 1.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 241 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
politicon.cz
253 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.