lubomir-volny
30.7.2021
Kategorie: Politika

Rozkazy neposlouchám od nikoho … natož od Volného bloku

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Vím, že je kolem mne hodně takhle smýšlejících lidí, ale nejsou slyšet a vidět. Tak to na tom světě chodí. Vždy je slyšet jen ten, co řve. Já na řvaní neslyším.

Hlas pro kohokoliv jiného než pro Volný blok tak volí násilnou vakcinaci a tak to je i když se to někomu nelíbí, říká nám pan Volný.

Nevím jak to cítíte vy, ale tohle je přímo rozkaz či nátlak. Používá metody které se mi opravdu hodně nelíbí a připomíná to fašismus i komunismus. Vlastně nám tím řekl, že všichni jsme pěkní volové nebo mizerové nebo co tím vlastně chtěl říct. Jestli jsem měla někdy chuť ho volit a to víte, že takové myšlenky byly, tak ty mě teď fofrem opustily. Nikdo mi nebude říkat co si mám myslet, koho volit a když to neudělám po jeho, tak jsem ten co zaviní coronafašismus.

Tak to teda prrrr pane Volný. Nebo už jste zapomněl co je to svobodná vůle? Co je to demokracie? Pokud se rozhodnu volit SPD nebo komunisty či Piráty, je to jen moje věc. Zrovna tak každý občan má právo volit podle svého přesvědčení a nemusí se za to nikomu odpovídat a ještě se cítit nějak vinen. Přesně tohle mu totiž podsouváte. Kdo není s  námi je proti nám. Tohle se vám zdá být normální? Ne, jsou to odporné praktiky a stačí jen zajít do historie a poslechnout si projevy různých diktátorů a on se projev Volného vůbec neliší od toho jejich.

Český národ nemá tříměsíční paměť jak se nám snaží namluvit. Má takovou paměť jak se naučil číst, protože dějepis jsme se učili na škole a není problém si ho celý život připomínat. Už vidím Hitlera, Stalina, Gottwalda a další vůdčí osobnosti jak na nás hřímají. Také měli napřed trošku stoupenců. Z trošky bylo trochu víc a než se svět nadál, bouřili tisíce a pak národy. Neříkám, že pan Volný je stejný, jen říkám, že jeho řeč je pro mé ucho násilná a tudíž nepřijatelná. Jeho následovníci jsou stejně zuřiví v komentářích jako kdysi kavárna. Prý nemá možnost být v televizi a cítí to jako diskriminaci.

Nevím jak vy, ale já jak otevřu PC, tak tam na mě jukne a už slyším jak vtlouká lidem do hlavy klíny. Dnes už není rozhodující televize, ale počet sledujících na PC. Tohle by měl říct a ne si stěžovat. Nebo se poradit s matkou zakladatelkou a paní skrytou velitelkou jak se má mluvit k lidem, aby ty normální demokraticky smýšlející lidi nenaštval hned jak otevře pusu. Já tento nátlak neuznávám žádné polické straně a žádnému hnutí. Vím, že je kolem mne hodně takhle smýšlejících lidí, ale nejsou slyšet a vidět. Tak to na tom světě chodí. Vždy je slyšet jen ten, co řve. Já na řvaní neslyším. Podstatném jsou argumenty, program co se líbí a jestli je takové hnutí vůbec schopno se dostat do sněmovny. Věřím ve zdravý rozum našeho národa že to nakonec vyhraje ten, co opravdu miluje svoji zemi a lidi v ní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 020 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 2,56 out of 5)
Loading...
118 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)