blatny3
20.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Humor

Rozhovor

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Neboť je snad již známo, že živořím v díře o pár číslech a veškeré informace tak mohu čerpat buď z novin a televízky, což má bohužel podobný význam jako věštění z hromady hnoje, tudíž tím čas neztrácím – a nebo z netu. Zaplať Bůh za něj.

A dohledám třeba rozhovor redaktora nejmenované agency s vládním Mistrem Všeho Zdraví, Listerem Prímablatníkem. Zde je.

-Vážený pane Mistře Listře, jak se díváte na otevření horských středisek a zároveň uzavření veškerého ubytování a restaurací? Nepřipadá Vám to poněkud absurdní?

-A čo je to také „absurdné“, sudruhu redaktore? Teda pane, promiňte.

-V pohodě, chápu. Zkusím tedy jinak, třeba „hloupé“?

-Proč hloupé, co si to dovolujete? Já na lyžích neumím, co je mi po nich, buržoazních šašcích? Jako ti golfisti a tenisti… Ať si chrápó v záhrabech, kupí si stan, nebo tak něco.

-Aha. No dobře, a občerstvit se mají kde? Konzumace nápojů na veřejnosti je přece zakázaná?

-Haha, a o to jde! Mým Mistrovským číslem je přece omezit to mobilite, tož když ma chtějó ochcávat, ať žeró sníh!

-Takže by měli všichni sedět doma, nejlépe ve skafandrech, a civět na bednu? Sledujete trochu počasí? V nížinách je už skoro dva měsíce pořád hnusně, sluníčko neuvidíte, inverze, temnota, deprese.. – nemělo by tedy být právě Vaším zájmem, jako Mistra Všeho Zdraví, naopak veškeré obyvatelstvo doslova vyhnat na hory, vyslunit se, což takhle velmi prospěšný vitamín D?

-Vitamín D je pro debile. Zodpovědní čekajó na vakcíne od nás a prostě nemobilitujó, ti nosijá doma róške, copak to nechápete? Počasé majó v p.. – tedy někde, že. Je to snad fakt tak nejasné?!!

-Chápu, ač nerad. Takže zkusím jinak: Vás asi podnikatelé, majitelé horských hotelů nezajímají? Že nakoupili zásoby, vydesinfikovali, omezili kapacitu…

-Jasné že ne! Mi tady nejde o nějaké ziskuchtivce, mi jde přecí o Zdravé Všeho Národa! A navíc, sudruh Bureš mi slíbil, že za chvilku tu bude hafo zkrachovaných hotelů na prodej za hubičku, tož kupím a uvidím. Teď si nahrabal, teda pardón, vydělal až dost, kupim pár resortů a pak pokókám jak na tom doopravdy jsó, žejo. Teďkonc to prostě musim brát jako lže buržoustů, co nevědijó co si za párek v hósce účtovat.

-Dobrá, s tím tedy nic neuděláme. A co restaurace? Data ukazují, že se v nich nakazí naprosté minimum…

-A dost! Ja když přijdu do hospode, vim že mi tam akorat rozbiju hube. Tak co tam maj chodit jiní? Tak to nefunguje, navíc už Vám stokrát tu mobilite…

-Děkuji za rozhovor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 040 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,69 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)