blackpeople
7.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Rozhodla jsem se odstranit bělochy…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ MÍKA

Běloši by neměli mít pasy. Mělo by jím být zakázáno cestovat, říká snědá praktikantka jógy a veganka. Televize Vice.com odvysílala reportáž o dovolené od bílých za tisíce dolarů. Na tomto místě je však bílým zakázán vstup.

Čím nás feministky a anti-rasisti překvapí příště? Dokážete si představit, že zaplatíte řekněme 100 tisíc Kč (bez letenky) za dovolenou, kde je zakázán vstup lidem černé pleti? Kde mohou pouze běloši? A taky to musí být muži?

Ne? Tak vítejte v 21. století, kdy boj proti rasismu připomíná rasistické praktiky časů dávno minulých.

Útlak bílého heterosexuálního muže je prý jen neonacistická propaganda.

Ne, to je čirá lež. Buď vědomá nebo z neznalosti. Nebo neschopnosti vůbec vnímat a uvažovat.

Je tu skutečně trend, kdy dokonce často vidíme explicitní zmínky vymezující se vůči mužům, kteří jsou bílé barvy a heterosexuální.

Že se najdou lidi s pomatenými názory bych chápal, ale zarážející je ten masivní masmediální tlak takové názory podporovat a dokonce oslavovat. Reportáž Vice.com tyto ženy nekritizovala. Naopak. Byly dávány na odiv.

Jedna řekla, že by měly být bělochům odebrány pasy. Měli by prý zůstat v USA bez možnosti vycestovat. Už prý svět natrápili dost, takže by se měla karta otočit.

Dokážete si vůbec představit, co by následovalo, kdyby v těch větách někdo nahradil slovo “běloch” za “černoch”? Kdyby někdo řekl, že černochům by měli být odebrány pasy a být oploceni?

Žádný z těch Českou televizí a jinými médii démonizovaných extrémistů neřekl nic ani tomu vzdáleně podobného. Přesto Donald Trump, Tommy Robinson a další jsou označováni za extrémisty. Snad leda masokostní moučka, ale bůh ví s jakou nadsázkou to bylo myšleno. Tyto ženy poklidně vysvětlují své rasistické názory na bílé. A podobných příkladů je víc.

Teď třeba Londýn přišel s tím, že je tam moc bílých cyklistů střední třídy. Chce nabízet z daní “minoritám” příspěvky na kolo, aby složení cyklistů bylo “více diverzitní”.

Do toho jsem dnes viděl reportáž, že FAA (americká letecká státní agentura) zajišťující bezpečnost letového provozu změnila podmínky pro přijetí operátorů letecké věže. Kandidáti vyplní test na diverzitu. Mezi nejvíce bodované odpovědi je např. zaškrtnout, že jste v předchozí době byli nezaměstnaní, a že vám ve škole nejvíce nešla věda. Pokud tímto testem neprojdete, je úplně jedno kolik máte zkušeností v leteckém provozu. Budete vyřazeni z uchazečů.

Na škole Evergreen v USA byl den bez bílých. Toho dne nesmí do školy nikdo bílé pleti. Vloni byli bílí učitelé a studenti i fyzicky napadáni za pokřiku “Bílí táhněte!”. Spustilo to ohromný poprask.

A teď si vemte, jak nám Česká televize neustále maluje, jak si všichni myslí, že je Trump rasista, ačkoliv nikdo nepředvedl jediný důkaz, ze kterého by šlo něco takového vyvodit. Ani jediný. Já tu uvedl hned několik, ale to víte, že ČT nic takového neodvysílá. Mně ani Trump není sympatický, ale to je tu vedlejší.

Asi dobře to popsal český psychoterapeut Pjer La Sez (jeden z dua Malé vizity spolu s Jaroslavem Duškem), když mluvil o lidech, u kterých převládá iracionalita. S takovým uvažováním si umějí celou věc vysvětlit. Ve skutečnosti to totiž není rasismus ale afirmativní akce nebo solidarita. Bilý muž má privilegia a je nutné vyrovnat hrací pole. Jednak má běloch dědičný hřích a druhak mu tedy neublíží, pokud zažije trochu útrap. Má to svou logiku. Šílenou. Oni si asi skutečně neuvědomují, že jde o rasismus toho nejhrubšího zrna. Myslí srdíčkem.

V ČR by měl vzniknout silný tlak na reformu školství, která přestane podobné věci vyučovat naše děti, jinak to tu může dopadnout stejně jako v USA. Učební osnovy jsou plné této indoktrinace pod závojem “rozvoje nezávislého myšlení”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.