riots-germany-nightclub
9.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Rozhněvaní i zklamaní němečtí policisté a morální bankrot jejich vlády

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Bezmocná policie napadána zločinnými gangy. Stát podporující penězi organizovaný zločin. Dle bezpečnostního odborníka je Berlín ztracen. Kulku do hlavy každému policistovi, slibuje odmítnutý žadatel o azyl a recidivista Ahmed A..

“Státní monopol na zákonné použití fyzické síly se nyní stává právem džungle. Brémy se vzdaly extrémně nebezpečným klanům. Bezpečnost je splachována do kanálu.”…Rainer Wendt, šéf Německé policejní unie.

Bohužel to stále více vypadá, že extrémně nebezpečným klanům ze Středního východu se nevzdaly pouze Brémy, ale celé Německo, včetně policie a soudů především. Může ale policie zvítězit v této nerovné bitvě, když policisté očekávají ochranu a podporu ze strany státu, které se jim nedostává?

Policista v německém Naumburgu odebral v průběhu běžné dopravní kontroly řidičský průkaz odmítnutému žadateli o azyl Ahmedovi A.(21), který je členem syrského klanu. Téměř okamžitě byla policejní hlídka obklopena ostatními členy z jeho velké “rodiny”. Policisté drtivé přesile ustoupili, ale dav se vydal na policejní stanici, kterou vyplenil! Člen syrského klanu Ahmed A. musel být propuštěn a stejně jako tisíce dalších odmítnutých žadatelů o azyl přesto zůstává dál v Německu a policistu navíc varoval…

“Zničím mu život. Vím přesně, kde bydlí. Zavřete mě, já nemám co ztratit. Střelím kulku do hlavy každému policajtovi. Udělám vám ze života peklo a pak už budu jen zabijákem policajtů.” Ač tento jedinec vyhrožoval i policistově dceři s manželkou, tak pro jeho zatčení nebyly prý dostatečné důvody. Je možné, že si toto dovoluje odmítnutý žadatel o azyl a recidivista v zemi, kde hledá pomoc? V multikorektně nemocném Německu 21. století ano. Stále více si myslím, že v tomto novém a vysoce multikulturním Německu je již možné úplně všechno.

Němečtí policisté jsou opět rozhněvaní z laxnosti německého politicky korektního soudního systému a považují to za těžký výsměch jejich práci. Šest členů zločinného klanu, kteří vážně zranili 24 policistů a šest záchranářů kamením a jinými projektily při násilných vzpourách v Hamelnu, bylo odsouzeno pouze k podmíněnému trestu. Shovívavý soudce v Hannoveru svůj rozsudek omlouval tím, že před tím, než zranili policisty, záchranáře, vyplenili nemocnici i budovu soudu, tak se stali svědky smrti člověka a byli tím traumatizováni. To “trauma” jim způsobil dnes již mrtvý muž a člen jejich klanu, který byl zatčen za loupež a pokusil se o útěk ze soudní budovy, a to tak, že skočil ze šestého patra a v nemocnici později na následky svého skoku zemřel.

Policisté u soudu ale svědčit nemohli, protože, ač to zní neuvěřitelně a neskutečně, o tom s klanem soudce uzavřel dohodu! Podle předsedy policejního odborového svazu v Dolním Sasku, Dietmara Schilffa po tomto rozsudku policisté již jen nevěřícně kroutí hlavou. Dle pozorovatelů byla za nízkým trestem obava soudce z pomsty na jeho rodině. Tomu věřím, protože v některých německých ulicích vládne strach a nové zákony.

“Rozsudek v Hannoveru byl masivním selháním německého soudního systému. Jediný způsob jak získat kontrolu nad těmito klany, znamená je zničit. Soudy vydávají bezzubé rozsudky založené na falešném výkladu multikulturalismu a strachu z toho, že by mohli být označeni za rasisty,” přední expert na středovýchodní klany v Německu a Libanonsko-německý politolog, Ralph Ghadban. Tento politolog s libanonskými kořeny ještě vysvětlil…

“V jejich konceptu mužnosti jde pouze o sílu a moc, pokud je někdo humánní a zdvořilý, je to považováno za slabost. V klanových strukturách a v kmenových kulturách všude ve světě se etika omezuje na samotný klan. Všechno mimo klan je nepřátelské území.”

V Berlíně dominuje podle Die Welt organizovanému zločinu deset, nebo více libanonských klanů a jejich členů je až 9 tisíc lidí! Jsou to klany, které vytvářejí “paralelní justiční systém”. Tyto klany agitují v ubytovnách uprchlíků a hledají fyzicky zdatné muže. Dle berlínské kriminální policie investují výnosy z trestné činnosti do nákupů nemovitostí, kde ubytovávají imigranty a stát jim za to platí štědré peníze. Podle poslance berlínského Parlamentu, Toma Schreibera odhalily klany morální bankrot německé vlády a stát podporuje penězi daňových poplatníků organizovaný zločin. Podle bývalého starosty Neukollnu Hanze Buschkowskyho se stalo podnikání spojené s uprchlíky výnosnějším než obchod s drogami.

Dle známého berlínského bezpečnostního poradce Michaela Kuhra je Berlín již ztracen. “Tyto klanové struktury se zabydlely ve všech oblastech organizovaného zločinu a my se nikdy nevrátíme k situaci před dvaceti lety.” “Tito lidé jsou vysoce nebezpeční a navíc ztratili veškerý respekt vůči pravomocím státu.” Ztracen není pouze Berlín, protože policejní zpráva z Duisburgu odhalila, že čtvrť Marxloh je účinně kontrolována libanonskými klany, zcela odmítajících autoritu policie. Pokud zde chce policie zasáhnout, tak jsou mobilizováni stovky členů klanu, aby se policistům postavili na odpor. Členové klanů, kteří neuznávají autoritu policie mají v téměř sto procentech i záznam v policejním rejstříku.

Politik z CDU Peter Biesenbach uvedl, že pokud toto není no-go zóna, pak již neví, co jí je a požádal o oficiální vyšetřování, aby bylo možno zjistit skutečný rozsah kriminálních klanů v Severním Porýní – Vestfálsku. Místní ministr vnitra Ralf Jager to však odmítl, protože taková studie by prý byla politicky nekorektní a z policejního hlediska by se prý hlavně mělo zakázat používat spojení rodinný klan. “Je třeba se vyvarovat jakékoliv klasifikace, vnitřní i vnější, která by mohla být použita ke snižování hodnoty lidských bytostí.” S různými hodnotami různých lidských bytostí však bojují němečtí policisté po celé zemi, která se jim doslova mění před očima.

V nedalekém Gelsenkirchenu, kde se libanonské a kurdské klany utkávají o vládu nad ulicemi byli hlídkující policisté obklopeni a napadeni asi šedesátkou členů místního klanu a při jiném incidentu, když řidič prchl z auta, tak než jej dohonili byli obklíčeni více než padesáti členy klanu a jeden z policistů byl zezadu napaden a škrcen až do bezvědomí. Důstojníci od policie si domluvili schůzku se zastůpci tří arabských klanů, aby domluvili smír mezi Němci a Libanonci, ale ti se dle uniklé zprávy policejnímu náčelníkovi Ralfu Feldmanovi jen vysmáli.

“Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme.” “Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen.” “Vláda nemá dost peněz na to, aby nasadila dostatečný počet policistů nezbytných pro konfrontaci s námi Libanonci.” Tak snad aby jen tito noví Němci nechtěli, aby jejich zákony a zvyklosti platili i po celém Německu.

Policejní zpráva následně došla k velmi smutnému závěru, že by si německé orgány neměli dělat žádné iluze o skutečné rovnováze moci, protože policie by prý byla poražena. Velmi smutné a demoralizující zjištění pro německé policisty a všechny zákony dodržující občany. Velmi smutné a demoralizující zjištění pro celé Německo.

Podle šéfa policejního odborového svazu v Severním Porýní – Vestfálsku, Arnolda Plickerta bojuje o nadvládu v ulicích několik soupeřících skupin klanů. “Mají svoje vlastní pravidla a policie k tomu nemá dál co říct.”

Paní Merkelová, vy jste to nezvládli, morálně jste zbankrotovali a bezpečnost občanů jste spláchli do kanálu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 54 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.