zemanuvn
22.10.2021
Kategorie: Společnost

Rovní a rovnější. Na ARO u prezidenta všichni bez respirátorů. Ty jsou jen pro plebs?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Hrad ukázal krátký sestřih s prezidentem. Je na něm zajímavé, že v době údajně sílící politické pandemie, nikdo z přítomných na nemocničním ARO nemá respirátor! Přitom sám Zeman lobboval za přísnější tresty pro všechny “nenosiče”.

Takže všichni přítomní na oddělení ARO včetně OŠETŘOVATELKY v době PR pandemie (jak Ministerstvo zdravotnictví bezprecedentně “vytváří” údajně nakažené a zemřelé s COVID-19 jsem psal zde) zcela bezprecedentně ohrozili zdraví prezidenta. Nebo?

Jak známo a jak zcela ostentativně ukázala tato probíhající epidemiologicko-hygienicko-farmaceutická totalita známá jako “hra na covid”, všichni jsou si rovni a někteří jsou si rovnější.

Nenošení roušek a respirátorů a věčné porušování vlastních totalitních nařízení je u našich rádoby elit již evergreenem. Je však až do nebe volající, když sám prezident, který dlouhodobě volá po přísných pokutách a drakonických opatřeních je u sebe a své party poněkud benevolentnější.

Totalitní restrikce a respirátory, kam se podíváš? Jen pro vás, ovčani!

Jak napsali tady na iDnes: „Navzdory proticovidovým předpisům nikdo z přítomných si nechrání nos a ústa respirátorem. Pacienta na JIP mohou také navštěvovat jen dva lidé najednou. U Zemana jich jsou kromě ošetřovatelky čtyři.“

Přitom sám Miloš Zeman opakovaně vyzývá k trestání těch, kteří sobě a svým dětem odmítají likvidovat imunitu a přísun kyslíku nošením náhubků, jejichž přínos – co se týká dlouhodobého nošení – je zcela evidentně spekulativní. A teď se skupinka se Zemanem v čele neobtěžuje navléci si náhubek? Nikdo se velké smrtící pandemie nebojí? V nemocnici? Na oddělení ARO? Trochu chucpe. Nezdá se vám?

„Nenechte se svést lidmi, kteří sice o epidemii vůbec nic nevědí, ale kvůli mediální pozornosti jsou ochotni říkat věci, které poškozují naši společnost. Mám tím samozřejmě na mysli takzvané antirouškaře, ale i další, zubaře, kardiology, zpěváky,“ řekl prezident v říjnu 2020 podle iRozhlasu.

„Požádal jsem ministra vnitra Jana Hamáčka, aby Policie České republiky využila svého oprávnění a pokutovala nenošení roušek tam, kde jsou roušky povinné,“ dodal podle Rozhlasu s tím, že prezident poznamenal, že o životy může bojovat každý, a to nošením roušky, kterou označil za jedinou současnou zbraň proti novému koronaviru.

Prezidentovi přeji hlavně zdraví, ale taky doufám, že si bude stát za svým a své kamarádíčky nechá ministrem vnitra pěkně proklepnout.

Covidu zdar a respirátorům zvlášť!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 111 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,91 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)