rouska-1024x683
17.5.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Roušky škodí a nepomáhají: Protesty se konečně ozývají

Sdílejte článek:

JANE K.

Dr. Russell Blaylock, významný americký neuro-chirurg, který zavedl nový způsob léčby mozkových nádorů říká, že nosit roušky je pro zdravé lidi velice nebezpečné. Již na začátku koronavirové epidemie jsme byli svědky mnoha nesmyslných nápadů, které neměly s vědeckým přístupem vůbec nic společného. A jedním z nich bylo i nošení roušek. Bylo očekáváno, že takové opatření zabrání rozšiřování nemocí, ale to očekávání se nepotvrdilo. Článek ZDE.

 

Ta snaha, ochránit všecky kolem od nákazy by možná byla chvályhodná, ale přitom se zapomíná na samotné nositele roušek. Tím, že nemohou správně dýchat a takto vypuzovat své vlastní viry a bakterie, tyto se začaly usazovat v nosních dutinách, dostaly se do chuťových nervů a podél nich až do mozku.

Současný virus je poněkud zvláštní; je jiný než ty ostatní. Ti, kteří jsou infikovaní tak nemají často vůbec žádné příznaky, anebo jsou velmi málo nemocní. Rizikoví pacienti jsou pouze ti, kteří mají ještě jiné, přídavné nemoci, lidé těžce nemocní a staří lidé v domovech důchodců. Naskýtají se rovněž vzrůstající důkazy o tom, že léčba, tak jak je přikázána americkou CDC (Center for Disease Control), kdy pacienty léčí pouze pomocí ventilátoru, podstatně přispívá k počtu úmrtí.

Na bázi 17 studií, které posuzovaly nošení roušek a vliv tohoto opatření na rozšiřování chorob nebyl zjištěn žádný vliv tohoto opatření na šíření nemocí. Ten, kdo má tuberkulozu, od toho je očekáváno, že bude mezi lidi chodit pouze s rouškou na obličeji, protože TB je nesmírně nakažlivá nemoc. Ale pro zdravé lidi je rouška naprostý nesmysl. Takže když CDC a WHO doporučily nosit ochranné roušky na zamezení šíření koronaviru, neměli pro to nejmenší vědecké opodstatnění. Ta skutečnost, že jednotlivé vlády nošení roušek nedoporučují, ale PŘIKAZUJÍ ukazuje pouze na to, že nemají nemenší znalosti toho, o čem ze své pozice síly rozhodují. A ve skutečnosti nám jejich hloupými nápady škodí.

Je rovněž dokázáno, že dlouhodobé nošení roušek způsobuje nositeli nejrůznější zdravotní potíže, počínaje bolestmi hlavy, hromadění kysličníku uhličitého (astma), hypoxie, neboli nedostatek kyslíku, mdloby a mnoho dalších, životně nebezpečných komplikací.

Testování koronaviru

Internetový časopis „Natural News“ píše, že testy na koronavirus neukazují pravdivou situaci. „Falešně kladné“ výsledky, které nejsou mnohými považovány za úkaz infekce v těle, daleko předčí skutečně kladné výsledky, které zaznamenávají množství infikovaných. To znamená, že čísla zasažených jsou velice přehnaná a infikovaných je velmi málo. Článek ZDE.

Dosti dobrou ukázku spolehlivosti těchto testů předvedl africký stát Tanzanie. Poslali na WHO k otestování různé materiály a zjistili, že ty, které byly nalezeny kladné, což znamená, že byly infikovány koronavirem, byly vzorky z kozy, papaya ovoce a bažanta.

Co vedlo tanzanijského presidenta Johna Magufuli k takovému činu byl vzrůstající počet lidí, infikovaných koronavirem ve státě, jak je hlásila organizace WHO. Začal tuto organizaci podezřívat, že není dostatečně důvěryhodná. Proto na ně nachystal léčku a oni se do ní chytili. Poté vykázal organizaci WHO z Tanzanie. Článek ZDE.

Druhá africká země, která v současné době vyhostila WHO je Burundi. Stát Burundi se chystal k volbám, kdy chtěli nahradit bývalého presidenta Perre Nikurunziza, který odstoupil v r. 2018, novým kandidátem a WHO je neustále zrazovala, že nemohou povolit volby na vrcholu chřipkové epidemie. A tak je vyhostili ze země. Článek ZDE.

Měli bychom se zamyslet. Zdá se, že Afričané mají více zdravého rozumu než my. Nenechali se ošidit planými řečmi, nenechali se zmást závratnými čísly a jednali jak uznali za vhodné. Nabízí se otázka: čím to může být, že se chovají moudřeji než celý tak zvaně „kulturní“ svět? Možná nemá každá domácnost televizi jako u nás?

Ředitelé pohřebních ústavů vypovídají

Průzkum pohřebních ústavů skrze samotné epicentrum koronavirové epidemie, přímo v New Yorku ukázal, že není vůbec žádná zvýšená úmrtnost. Dále se vyneslo ven, že ať lidé zemřeli na cokoliv, byli označení jako COVID-19. Takže veškeré úmrtní listy mají na sobě kouzelné slovo: COVID. Ředitel pohřebního ústavu na Staten Islandu, Lanza, vyjádřil podezření, že snad město New York zkouší takto získat více podpory od Federální vlády. „Rozhodně je v tom něco politického,“ prohlásil. Článek a krátké video ZDE.

Protesty v Německu

Tento týden začali lidé v Německu protestovat jak proti rouškám, tak proti politickému distancování. Krátké video o tomto dala na Youtube stránka „Kontrovers.“ Není jasné, jak dlouho tam toto video vydrží, protože už teď se zdá být pod útokem a skrze běžnou stránku jede několik druhů scriptu. Z toho důvodu přikládám pár obrázků. Video ZDE.

Demonstrující se dožadovali svobody, vznášeli paralelu mezi židovskými žlutými hvězdami za Nacismu a dnešní karanténou. Vyskytovaly se plakáty, zavrhující Billa Gatese a povinné očkování. Policie nabádala k odstupu 1.5 metru každého z nich, což bylo ignorováno. Lidé se radovali, i objímali, fotografovali a nemínili se od této činnosti nechat odradit. Protesty se údajně opakují tento konec týdne v Německu na mnoha místech. Konečně nějaká odezva od ovčanů!

 

protest

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 299 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 3,68 out of 5)
Loading...
politicon.cz
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.