ROUSKA
11.9.2020
Kategorie: Společnost

Rouškové dělení

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPlošná nařízení jsou dle plánu tady, přestože ještě o víkendu byly roušky dle premiéra Babiše dobrovolné. Jejich používání je povinné na tolika místech i přesto, že řada odborníků říká NE! na jejich používání. Jsou to špičkoví lékaři, neexhibující virologové, dokonce i hygienici. Tedy ti, kteří nejsou momentálně ve funkci umožňující se pěkně zviditelnit. Zároveň tu máme zjištění, že nejlépe jsou na tom v oblasti nakažených Švédové, kteří jako jediní na jaře nečinili žádná zvláštní opatření. Tvrzení médií, že tomu je tak proto, že jsou Seveřané zodpovědní, je jaksi nesmysl. Prostě se promořili, získali imunitu a jsou v pohodě.

Ostatní evropské státy se drží linie, která vede k proočkování. Tedy nejen ty. Australská vláda je na pokraji teroru vůči vlastnímu obyvatelstvu. Omezení v této ostrovní zemi jsou natolik omezující, že je s podivem, jak snadno sebou nechají Australané dosud zvyklí na velkou míru svobody manipulovat. Evropa se však ke covidu, jehož existence se rozhodně nevztahuje pouze k wuchanskému rozšíření, protože existují důkazy, že výskyt byl zaznamenán mnohem dříve, postavila dle instrukcí Billa Gatese a jím financované WHO. Úkol zněl připravit obyvatelstvo na očkování. Ta příprava se týká přesvědčení co největšího počtu Evropanů o tom, že je vakcinace nezbytná k dalšímu přežití. Nástroje k tomu jsou v rukách médií a politiků. A ti odvádí svou práci skutečně excelentně. Navíc díky uměle vytvořené covidománii potlačují možné nepokoje týkající mnoha dalších problémů. Například politických vztahujících se k migraci či instalaci 5G sítí, ekonomických v podobě devastace ekonomik Zeleným údělem či LGBTací společnosti.

Shrňme si situaci kolem koronaviru. Čím více proběhne testů na covid, tím vcelku logicky vyšší počet pozitivních, nikoliv však nemocných lidí. Covid se u většiny infikovaných projevuje nulově nebo pouze stopově. Navíc o pravdivosti testů se dá s úspěchem pochybovat, protože se ukazuje, že jsou velmi nepřesné. Přesto se do statistik zapisují data, která jsou často naprosto vylhaná. V souvislosti s potřebou udržet lidi v napětí vznikají dokonce filmové záběry z nemocnic natáčené s herci. Dále jsou od počátku zneužívány fotografie z různých období, které mají prokázat, že nemocnice jsou plné pacientů s koronavirem. Tato praxe se využívá už déle při vytváření dojmu z utrpení migrantů, nyní byla naroubována na uměle vytvořenou pandemii. Navyšování počtu testů je byznys, který přináší výrobcům testovacích sad obrovské zisky. Výsledkem toho jsou rekordní přírůstky pozitivních testů, a to umožňuje politikům tlačit na povinnost nosit roušky, omezovat cestování a protlačit přípravy na vakcinaci.

Hysterii je třeba udržovat na co nejvyšší úrovni. Národ je tak záměrně rozdělen, přičemž zastánci nošení roušek budou jistě mezi prvními, kdo bude stát v řadě na vakcinaci. S tou už se celosvětově počítá, dokonce se odhaduje množství lodí a letadel potřebných k přepravě vakcín. Sice ještě nejsou s výjimkou v Rusku vyráběných a pouze tam používaných schválené, ale už se dopředu ví, kdo vyhraje závod v jejich světové produkci a využití. Zdá se, že někdo doslal bianco šek. Samozřejmostí je hra na ochranu jednotlivých států a omezování cestování. Pražáci budou mít problém při cestě do Německa, vytváří se dojem, že v některých státech je situace mnohem horší než v jiných. Což s výjimkou Švédska nemá logiku. Tedy pokud bychom brali v potaz univerzálnost v nakažlivosti viru a skutečnost, že roušky a respirátory jsou v podstatě v běžném životním prostředí naprosto neúčinné. Což při uvědomění si toho, že ministr zdravotnictví je doktor, ale práv, a hlavní našeptávač je obchodník se zdravotnickým materiálem Prymula, nikoho ve vládě nezajímá. Zadání je přeci jasné.

Největší roli hrají média. Již půl roku nás masírují čísly, záběry a diskusemi týkajícími se covidu. Společně s politiky vytvářejí mezi lidmi pocit strachu, chaosu a probouzí nenávist. Proti sobě stojí ti, kteří se skutečně obávají o své zdraví, a ti, kteří se snaží zachovat klid a sbírají informace. Při začátku první vlny měli obavy všichni stejné. Ale vlivem vzniku pochybností a šířením zpráv z míst, kde o virech odborníci něco ví, došlo u druhé části k výraznému odklonu od původních obav a k snaze zachování vlastního zdraví přirozenou cestou. Takže z toho plynoucí konflikty jsou momentálně na denním pořádku. Klidu nepřidávají ani lopingy předsedy vlády Babiše, který mění názory jako chameleón. Jako by se zdálo, že má důvod se něčeho bát. Vždy, když vypadá statečně, se vzápětí podřídí tomu, co se po něm asi chce. Přiznejme si, že covidománie je tedy nejen nesmírně drahá záležitost, ale také devastující mezilidské vztahy. To je obojí mnohem horší než reálné zdravotní následky existence viru. Pokud se nevzepřeme zvůli elit, bude pokračovat směřování k totalitě, přičemž na vršku mocenské pyramidy budou ti samí lidé, kteří covid přizpůsobili vlastním potřebám a zájmům. Opravdu už je čas na probuzení se. Bude li příliš pozdní, bude i bolestné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 372 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)