12.7.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Rotherhamské peklo

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIRO JURIŠ 12|07|2015

O událostech v Rotherham jsem se poprvé dozvěděl před několika měsíci. Měl jsem problém těm informacím uvěřit a tak jsem čekal, že čas přinese do událostí více světla. Tajně jsem doufal, že ty zprávy nejsou pravdivé. Dnes však je již k dispozici dostatek zdrojů, škoda mlčet a tak na světě je tento článek.

Velká Británie má v historii velkolepé příběhy, i příběhy, které chválit nelze. Například pád Singapuru za 2. světové války. Moderní neslavnou kapitolou britských dějin je Rotherham. 

V posledních letech se Rotherham stal městem se silným muslimským přistěhovalectvím a mešity tam rostou jako houby po dešti. I to však je v současné Anglii zcela běžné. A přesto se Rotherham stal slavným. Tedy, nechvalně slavným. Vyslovení jeho jména teď vzbuzuje znechucení a děs. Odkrylo se tam totiž cosi naprosto zrůdného, co teď jen pomalu vyplouvá na povrch a nabírá obrovských rozměrů.

Brutální znásilňování a sexuální zotročování dětí, nezletilých školaček, tam dosáhlo přímo masový charakter. V posledních letech tam došlo znásilnění nejméně 1400 dětí. Některé z obětí jsou dodnes pohřešované. 4. února 2015 veřejnost poznala šokující zprávy dvou oficiálních vyšetřovacích komisí, píše Vladislav Rogozov – český lékař působící v Británii (PP publikoval celý jeho článek již dříve).

Pokud je ve městě s 109 691 obyvateli (v roce 2011) 1400 znásilnění nezletilých dívek v průběhu posledních let, tak je na tom něco divného, ​​minimálně na evropské poměry.

Neměly ty dívky nikoho, žádné rodiče, rodinu a kde byla policie?

Odpověď mrazí:

 • Oběti těchto zločinů i jejich zoufalé rodiny se obracely na policii i na sociální úřady, byly však ponechány bez pomoci. Policie, sociální pracovníci i politici byli přímo úkolováni, že v zájmu politické korektnosti a sociálního smíru nemohou tyto případy vyšetřovat. Výsledkem jsou tisíce zničených životů.
 • Policisté, úředníci i politici se totiž tak obávali nařčení z rasistické podjatosti, že těmto dětem a jejich rodičům systematicky pomoc odmítali.
 • Případy se nevyšetřovaly, spisy se ztrácely, docházelo dokonce i k zastrašování obětí, aby výpovědi stáhly.
 • V některých případech byla policie přivolána na místo činu, ale namísto muslimských násilníků zatkla a uvěznila znásilněné děti (které byly následně odsouzeny soudem pro mladistvé za opilství nebo porušování veřejného pořádku).
 • Docházelo pak třeba i k tomu, že si zoufalí otcové pro své dcery raději došli sami. Muslimští pedofilové na ně však přivolali policii a ta po příjezdu otce dětí zatkla a uvěznila – pro čin vloupání se do cizího majetku. Násilníky nechala opět na pokoji.
 • Toto vše se dělo ve jménu multikulturalismu a politické korektnosti. Po zveřejnění zprávy Louise Casey byla radnice města Rotherham okamžitě rozpuštěna a město bylo dáno pod nucenou zprávu vládních komisařů.

ISLDETI

V této souvislosti je asi i zbytečné zmiňovat, že pachatelé se většinou trestu úspěšně vyhnuli, případně vyvázli s velmi nízkými tresty na tento typ zločinu.

 • U soudu a ve vězení ” díky uplatňování principů politické korektnosti ” skončil zatím jen nepatrný zlomek pachatelů této specifické trestné činnosti.
 • Už teď je však velmi zajímavé, co všechno před tribunály zaznělo. Tak například nejčastější jméno mezi obviněnými je Mohamed, následuje Abdul atd.
 • Obvinění se třeba hájili i tím, že neměli ponětí, že by dělali něco špatného. Ve škole i v mešitě se totiž učili, že dělat sexuální otrokyně z nevěřících není v rozporu ani s islámem ani s právem šaría.
 • Pokud muslimští násilníci mluvili o svých obětech mezi sebou,  tak zmiňovali požadavek, že lovené dívky musí být jenom čistě “bílé”.

Fakta o podobných zločinech se začínají objevovat i z jiných britských měst. To je tedy co se týče města Rotherham. Jmenujme ale další anglická města – Rochdale, Leeds, Derby, Oxford, Burnley, Oldham, Blackburn, Telford, Skipton, Preston, Bradford, Bolton, Keighley, Accrington, Telford, Manchester, Harlow, Blackpool, Newcastle, Ribbon, Bristol, Coventry, Bury, High Wycombe, Nottingham, Birmingham, Barking, Peterborough, Leicester, Brierfield, Burton on Trent, Stevenage, Chesham, Nelson, Ipswich, Middlesbrough, Luton, Torquay, Dover, London – ve všech těchto městech byl prokázán výskyt stejného zločinu jako v Rotherhamu.

Seznam postižených měst se neustále rozrůstá, přibyl na něj už Sheffield. Již teď je zřejmé, že se jedná o problém celé země. Dle zprávy komisaře Úřadu pro ochranu dětí v Anglii  Sue Berelowitz bylo za 14 měsíců sledovaného období potvrzeno téměř dva a půl tisíce případů sexuálního zneužití dětí. Zpráva však uvádí, že toto číslo je oproti realitě velmi podhodnocené a odhaduje počet dětí vystavených nebezpečí sexuálního zneužití v Anglii okolo 16 500 za rok.

Podle odhadu organizace “Rodiče proti sexuálnímu zneužívání dětí” se ve Velké Británii oběti sexuálních gangů počítají řádově v desítkách tisíc a každý rok přibývají tisíce dalších. Sarah Champion, poslankyně Dolní sněmovny Parlamentu, která se problematikou zabývá, uvedla, že se jedná o naprostý “horor” a “národní katastrofu”. Celkový počet obětí této trestné činnosti se totiž prý pohybuje v řádech statisíců a může se již blížit jednomu milionu.

Drsnou informací pro nás Evropany je:

 • Zde se však jedná o systematické a cílené znásilňování příslušníků jednoho etnika druhým, kdy na jedné straně stojí muslimské pedofilní gangy, na druhé straně bílé britské děti. Naprostá většina příslušníků muslimských pedofilních gangů navíc zatím potrestána nebyla.

Předání Singapuru v roce 1942 japonským vojskům označil sir Winston Churchill za největší katastrofu a největší kapitulaci v dějinách Británie. Kdoví jak by osobnost jeho formátu komentovala současné britské události. Myslím, že po provalení se těchto skutečností již nemůže žádný slušný Brit být na svou zemi hrdý.

Britské události jsou věcí a hlavně hanbou Británie, my bychom se měli z nich poučit. Jenže naše média, neziskovky či “osobnosti” zvolily velmi zvláštní formu komunikace s občany. Je to označování těch, kteří mají z budoucího soužití kultur obavy, za nácky, rasisty, xenofoby a extremisty, tedy hodné represe ze strany státu.

To se lehce může stát prvním krokem k tomu “právnímu” stavu, jehož výsledky nyní pociťuje Británie. K stavu, když se ve jménu “soužití” tolerují takto děsivé věci.

Doufám, že ani ten nejaktivnější odpůrce protestů proti migraci by se svou angažovaností nikdy nechtěl podepsat pod něco takového. Potřebujeme u nás k tématu migrace skutečnou diskusi, širokou, tolerantní, bez bezpečnostních značek a cenzury. Abychom se jednou sami za sebe jako občané nemuseli stydět před dějinami za své postoje, prospěchářství, servilnost či zbabělost.

ZDROJ: Miro Juriš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
80 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.