cikanipenize
4.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Romové, normální je pracovat a nebýt pijavicí

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Všichni musí pracovat. Senátor Jaroslav Zeman v jistém interwiew otevřeně mluvil o cikánské problematice. Jeden z mála co se nebojí hovořit a psát otevřeně. Je potřeba více takových politiků a třeba se potom vzpamatují a přestanou platit z našich mozolů lenochy, co umí jen brát, válet se a ničit majetek který od nás dostali.

Podle senátora cikáni už druhou generaci nedělají a je mu proti srsti snaha všech Kocábů, kteří se na nich přiživovali a zviditelňovali. Zahrnuli nás hulákám o právech cikánů a že má i majorita svoje právo je jim úplně jedno. Pan senátor má fabriku a jeho pokusy zaměstnat cikány skončili totálním krachem.  Trvale pracovat je jich schopno jen minimum a většinou utekli po pár dnech, když zjistili, že se pracovat musí. pracovní výkony byly vždy katastrofální, trvale pracovat byli schopni dva, tři, maximálně čtyři. Hodně jich bylo „odejito“ za porušení pravidel, krádeže a podobně.

O státních zmocněncích v otázce integrace cikánů mám stejný názor jako pan senátor. Jen živíme další lidi k ničemu. Výsledky nejsou a proč si je držíme? Tak to nevím. Náš postoj k této problematice je naprosto špatný. Máme cikány učit pracovat a ne se starat o to, aby měli co do mísy a kde spát. To už by měla být jejich starost a ne naše. O majoritu se nestará vůbec nikdo a když si nevydělá, tak prostě nemá. Nikdo jim nedá nic zadarmo. Další přísavky neziskovky mají cikány ve svém programu. Oni jsou ti, co vydělávají na svém postoji, že co člen majority to rasista a je potřeba mu rovnou jednu střelit a sebrat poslední drobné v peněžence pro „humanitu“. Jen nevím, proč tu humanitární pomoc neposkytují rovnoměrně všem.

Pan senátor Zeman za stranu ODS oslovuje Romy zásadně jako cikány a já pro autentičnost jsem tento název, mimochodem pořád je ve slovníku, ponechala tak jak je. Ještě před pár lety to bylo pro všechny naprosto běžné. Nevidím na tom nic urážlivého. On je cikán a já jsem běloška a někdo je černoch. Tak to prostě je a není třeba se za to zlobit, či hádat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 438 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.