cikanipenize
18.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Romea – “rasističtí” bílí Češi financují miliony Kč propagandu proti sobě

Sdílejte článek:

J. KREJČÍK

V dalším díle našeho miniseriálu „zaměřeno na podivné neziskovky“ se podíváme na cikánskou „neziskovou“ organizaci Romea. Ta je české veřejnosti dobře známa díky své agresivní protičeské propagandě, kde se systematicky snaží vyvolávat mezietnické napětí svým osočováním české veřejnosti z rasismu, xenofobie, antisemitizmu, apod. 

To by mi tak nevadilo, protože vyznáváme právo na svobodu slova a projevu pro všechny, tedy i pro Cikány(a proto jsme odpůrci „liberální demokracie“). Co nás však zajímá, je to, kdo to všechno vlastně platí. Nějak se nám nechce věřit, že by tihle profesionální Cikáni pracovali dobrovolně zadarmo. (Jako ostatně všichni tihle podivní neziskovkáři, aktivisté, umělci, atd.)

Personální obsazení Romea

Vidíme tam všechny mediálně provařené cikánské „osobnosti“. Od bratří Bangů (jeden je rapový “zpěvák” a druhý cenzor na Babišově iDnes), Z. Ryšavého, F. Kostlána, J. Balážovou (bývalou mluvčí neomarxistického ministra J. Dienstbiera) a mnohé další „osobnosti“ z řad v ČR žijících Cikánů.

Výroční zpráva

Zde to již začíná být zajímavé a jen to potvrzuje mojí domněnku, že se jedná o prima byznys pro pár vyvolených Cikánů. A to bez jakékoliv kontroly. Pro zajímavost, v roce 2017 získala Romea celkem 
10 231 000 Kč. Z toho „dotace“ byly 9 262 000 Kč, tedy 90,5%, příspěvky (dary) 751 000 Kč (7,3%) a vlastní hospodářská činnost 130 000 Kč (1,3%).

Na mzdy pak bylo spotřebováno 4 343 000 Kč (42,4%), na nákup služeb a ostatní nákupy 4 197 000 Kč. „Pouze“ 42% všech příjmů spotřebovaných na personální náklady je překvapivě výrazně pod obvyklým neziskovkářským průměrem, kde se výše mzdových nákladů obvykle pohybuje v rozmezí 60-80% všech nákladů. Jenže bohužel nevíme, co přesně se skrývá pod onou kolonkou „nákup služeb“. Vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby se jednalo o “práci na živnostňák“ pro spřátelené kumpány, či rodinné příslušníky (praxe to obvyklá všude, kde tečou dotace a granty). Bohužel detaily k dispozici nemáme, ale máme jisté zkušenosti s hospodařením podobných „neziskovek“. Pak by jsme se snadno dostali do obvyklého rámce mzdových nákladů “neziskovek”, 60 a více % všech nákladů…

Kdo Romea sponzoruje?

Jak to zjevně vypadá, tak hlavními sponzory jsou české státní úřady (jedná se tedy o daně bílých Čechů!) Ministerstvo kultury, MSTV, a další. Tedy český daňový poplatník! Dalším významným sponzorem jsou ambasády našich západních „spojenců“. Najdeme zde ambasádu USA (zdá se, že US embassy je zapojena do sponzorování všech perverzních protičeských aktivit, gay pride počínaje a Romea konče). Norsko, Lichtenštejnsko, Island a přirozeně EU. Jeden by si řekl, že když jako ČR máme takové spojence, tak již nepotřebujeme ani žádné nepřátele. Bylo by zajímavé sledovat jejich reakci, kdyby ČR začala podporovat agresivní rozvratné menšiny v jejich vlastní zemi…

Další významnou skupinou „sponzorů“ jsou zahraniční rozvratníci jako Open society foundations (G. Soros)Bakala Foundation (ten darebák okrade lidi na Ostravsku a pak jimi za odměnu sponzoruje Cikány!) a nadace z Německa a Dánska.

Poslední skupinu sponzorů tvoří firmy, vesměs nadnárodní korporace. Například potravinářský koncern Nestle. Tak si na to vzpomeňte, až budete pít Nescafe, či jíst jejich čokoládu Orion, nebo kukuřičné lupínky Nestle.

Vodafone (není čas přejít ke konkurenci, data mají drahá a ještě sponzorují agresivní “neziskovky”?!). Nadační fond supermarketu Albert (ten před časem proslul tím, že platil zaměstnancům nejnižší možné mzdy – na mzdy nebylo, ale na cikánskou „neziskovku“ ano). Nechybí ani pochybně privatizovaná ČSOB a Nadace Babišova Agrofertu.

Nikde ale nevidíme cikánské dárce a sponzory. Asi to bude tím, že naprostá většina Cikánů je na dávkách a ti profesionální Cikáni, co sosají z veřejných grantů a dotací, se s nikým dělit nehodlají. Takže aktivity agresivní protičeské “neziskovky” financují hlavně “xenofobní a rasističtí” bílí Češi… to je vlastně skoro pravidlo!

Autor: J. Krejčík


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 264 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.