false_combined-v1-1000x556
24.10.2016
Kategorie: Politika

Rob Kall: Trump má všechny důvody věřit, že volební štáb H. Clintonové učiní všechno, co bude možné, k zfalšování prezidentské volby

Sdílejte článek:

ROB KALL

Už podruhé spustila mainstreamová americká média hustou bubnovou palbu do Donalda Trumpa. Tentokrát za to, že odmítl už předem přijmout volební výsledek voleb, které, jak prohlásil, budou patrně zfalšovány. Na to mainstreamová média samozřejmě vyhlásila , že jeho přístup podkopává americkou demokracii, protože bere v pochybnost americký volební systém, který je základem amerického systému politického.

Problém ovšem je, že Trump není ve svých pochybnostech zdaleka sám. Jako vydavatel webové sítě OpEdNews mohu potvrdit, že jsem na ní do dnešního dne zveřejnil už přes 10 000 článků, vyslovujících pochybnost o tom, zda je náš volební systém korektní a spolehlivý.

Co k tomu dodat? Díky WikiLeaks dnes víme, že volební štáb Hillary Clintonové zfalšoval – a to v mnoha směrech – už primárky demokratické strany. A to když využil ministerstvo zahraničí USA k ovlivnění FBI, když lhal a podváděl při jednáních Národního výboru demokratické strany (DNC), a když v úsílí likvidovat demokratické soupeře Hillary využil spřátelená mainstreamová média.

S ohledem na tyto skutečnosti má Trump všechny důvody věřit, že volební štáb Hillary Clintonové učiní všechno, co bude možné, i k zfalšování volby prezidentské.

Bernie Sanders přijal výsledek primárek – to je svoji porážku od Hillary – dokonce i poté, co WikiLeaks své závěry zveřejnily. Neodsuzuji jej za to. Kdyby ovšem proti výsledku primárek vystoupil, vyzval své stoupence, aby zaplnili ulice, kdyby vyvolal ruch požadavkem právního zákroku proti volebnímu zfalšování, mohly dnes věci vypadat jinak.

Trump, pochopitelně, jako politik jiného typu, vyhlásil tomuto falšování boj – a už jej také zahájil. Vyzval své voliče, aby byli připraveni jít do akce. Nevím sice, jakou akci má na mysli, ale nepochybuji o tom, že skutečně připraveni budou.

Že Trump korektnosti nadcházející prezidenstké volby (proběhne už 8. listopadu), nevěří, je americké demokracii jen ku prospěchu. Nutí totiž miliony lidí, podívat se na náš volební systém z větší blízkostí. Riziko elektronického zfalšování volby, posílené navíc i neschopností systému provést věrohodný přepočet hlasů, je totiž obrovské.

Avšak naše média už předem zmasakrovala všechny, kteří svou obavu vznesli, jako spiklenecké teoretiky.

(Rob Kall je známý americký vynálezce, žurnalista a zakladatel webové sítě OpEdNews)

Článek ze serveru P.C. Robertse přeložil Lubomír Man

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...