10568923_1048824715190519_1667834138272104790_n
9.9.2016
Kategorie: Politika

Řízení státu jako StB: Vybízí občany, aby se z nich stali udavači, bonzáci a práskači!

Sdílejte článek:

NIKOL TROJANOVÁ

• Za urážku policisty nebo úředníka pokuta až 10 tisíc Kč
• Půjdeš se projít po lese – pokuta až 30 tisíc Kč
• Odmítneš pustit do domu čmuchaly ke kontrole kotle – pokuta až 50 tisíc Kč
• Kuřáci za porušení zákazu kouření – pokuta 5 tisíc Kč
• Provozovatelé restaurací za porušení zákazu kouření – pokuta až 50 tisíc Kč
• Chybně vyplníš kontrolní hlášení – další tisíce do chřtánu darmožroutů státního aparátu … atd., ten seznam by vydal na několik stran formátu A4.

 

Stačí jen letmo nahlédnout do zpráv NKÚ a je naprosto jednoznačné, KDE se krade a JAK se ztrácí miliardy hospodařením vládnoucí mafie v této zemi již řadu let. Stačí nahlédnout do zpráv BIS, oddíl 2.1. – Ochrana významných ekonomických zájmů a oddíl 2.2. Organizovaný zločin! Kdy BIS opakovaně po mnoho let upozorňuje na významné poškozování zájmů ČR napříč v celé státní správě a naprostou NEOCHOTU přijmout jakákoliv potřebná opatření k nápravě! BIS ve své zprávě zcela otevřeně konstatuje, že “Dysfunkce výkonu veřejné správy je jedním z hlavních důsledků působení organizovaného zločinu v tomto státě”!

Jen co se týká strategické instituce jako je ČEZ, tak jeden právnický neumětel z parlamentu otevřeně prohlásil již v minulosti, že v žádném případě tam nepustí kontrolu, že NIKDY nedovolí aby NKÚ mohla kontrolovat ČEZ! A to je pouze jedna instituce z mnoha, kam zakázala vládnoucí mafie vpustit kontroly z NKÚ. Proč? Protože kde NKÚ kontroluje, z toho vychází naprosto otřesné výstupy s hrozivými výsledky z těchto kontrol! Ze zpráv NKÚ se dozvídáme jak se rozkrádají miliardy ze státní kasy a NIKDO za to nenese žádnou odpovědnost!

A tato zrůdná vládnoucí svoloč bude obyčejným občanům neustále utahovat smyčku kolem krku všelijakými zvrácenými nařízeními, opatřeními a při jejich nedodržení hrozit pokutami v řádech několika desítek tisíc korun!?

Celá zrůdnost se dotáhla k dokonalosti, neboť stát přímo vybízí a ponouká občany, aby se z nich stali udavači, bonzáci a práskači! Tak totiž budou všichni občané zaměstnáni udáváním se vzájemně mezi sebou, aby darmožrouti ve státní správě mohli vybrat víc na pokutách. A vládnoucí mafie mezitím může v klidu dál páchat zločiny a bude tak mít více peněz k rozkrádání ze státní pokladny! Už nemusíte podepisovat spolupráci s STB, jako to dříve bylo. Ale tím, že budete konat dle výzvy vládní mafie a udávat své spoluobčany za nevydání účtenky, za podezřelý kouř z komína … atd., tak jste vlastně spolupracovníci STB!

Ten nejzrůdnější ekonomickej migrant už do této naší republiky dorazil, díky bezmozkům sedí v křesle na ministerstvu a hlídá státní kasu! Této zemi České stačilo, aby do ní přišel pouze jeden jedinej ekonomickej migrant ze Slovenska a zničil nás úplně všechny. A připosranej Bohuš s Holobrádkem mu v tom perfektně sekundujou.

Nejtěžší zločinci v této zemi sedí na nejvyšších místech státní správy! Celý tento systém je zločinný a místo toho, aby podporoval vlastní občany, aby podporoval zakládání rodin – tak podporuje solární barony, příživníky v neziskovkách a nelegální migranty z islámských zemí! Vlastním občanům pouze utahuje smyčku kolem krku a snaží se z nich vyždímat i tu poslední korunu.

Všichni, kdo protestujeme proti tomuto zvrácenému systému a proti nelegálním migrantům, jsme označeni nálepkou – populista, xenofob, islamofob, nácek, rasista! Dokonce v jednom předvolebním výzkumu se objevil tento text:
“Ve volbách se představí také řada nespokojených nebo otevřeně protisystémových stran, často postavených na odporu vůči imigraci”. Kdo je proti současnému zrůdně nastavenému systému a proti přílivu imigrantů z islámských zemí je “PROTISYSTÉMOVÝ” občan!

Pokud neodstavíme tu bandu vlastizrádců od koryt, tak nás nečeká nic dobrého. Z několika zdrojů jsem již zaslechla, že proto, aby se udržela současná mafie dál u koryt je pravděpodobné, že příští podzimní volby do PS budou zrušeny, nebo odloženy. A to naprosto jednoduchým způsobem – vyhlášením výjimečného stavu. Tento stav je již ve Francii, nyní se chystá v Rakousku a není vyloučeno, že jak se budou blížit volby, bude vyhlášen výjimečný stav i u nás. Pro udržení se u koryt, půjdou přes mrtvoly a jsou schopni učinit cokoliv.

ZDROJ: Nikol Trojanová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 315 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...