10568923_1048824715190519_1667834138272104790_n
9.9.2016
Kategorie: Politika

Řízení státu jako StB: Vybízí občany, aby se z nich stali udavači, bonzáci a práskači!

Sdílejte článek:

NIKOL TROJANOVÁ

• Za urážku policisty nebo úředníka pokuta až 10 tisíc Kč
• Půjdeš se projít po lese – pokuta až 30 tisíc Kč
• Odmítneš pustit do domu čmuchaly ke kontrole kotle – pokuta až 50 tisíc Kč
• Kuřáci za porušení zákazu kouření – pokuta 5 tisíc Kč
• Provozovatelé restaurací za porušení zákazu kouření – pokuta až 50 tisíc Kč
• Chybně vyplníš kontrolní hlášení – další tisíce do chřtánu darmožroutů státního aparátu … atd., ten seznam by vydal na několik stran formátu A4.

 

Stačí jen letmo nahlédnout do zpráv NKÚ a je naprosto jednoznačné, KDE se krade a JAK se ztrácí miliardy hospodařením vládnoucí mafie v této zemi již řadu let. Stačí nahlédnout do zpráv BIS, oddíl 2.1. – Ochrana významných ekonomických zájmů a oddíl 2.2. Organizovaný zločin! Kdy BIS opakovaně po mnoho let upozorňuje na významné poškozování zájmů ČR napříč v celé státní správě a naprostou NEOCHOTU přijmout jakákoliv potřebná opatření k nápravě! BIS ve své zprávě zcela otevřeně konstatuje, že “Dysfunkce výkonu veřejné správy je jedním z hlavních důsledků působení organizovaného zločinu v tomto státě”!

Jen co se týká strategické instituce jako je ČEZ, tak jeden právnický neumětel z parlamentu otevřeně prohlásil již v minulosti, že v žádném případě tam nepustí kontrolu, že NIKDY nedovolí aby NKÚ mohla kontrolovat ČEZ! A to je pouze jedna instituce z mnoha, kam zakázala vládnoucí mafie vpustit kontroly z NKÚ. Proč? Protože kde NKÚ kontroluje, z toho vychází naprosto otřesné výstupy s hrozivými výsledky z těchto kontrol! Ze zpráv NKÚ se dozvídáme jak se rozkrádají miliardy ze státní kasy a NIKDO za to nenese žádnou odpovědnost!

A tato zrůdná vládnoucí svoloč bude obyčejným občanům neustále utahovat smyčku kolem krku všelijakými zvrácenými nařízeními, opatřeními a při jejich nedodržení hrozit pokutami v řádech několika desítek tisíc korun!?

Celá zrůdnost se dotáhla k dokonalosti, neboť stát přímo vybízí a ponouká občany, aby se z nich stali udavači, bonzáci a práskači! Tak totiž budou všichni občané zaměstnáni udáváním se vzájemně mezi sebou, aby darmožrouti ve státní správě mohli vybrat víc na pokutách. A vládnoucí mafie mezitím může v klidu dál páchat zločiny a bude tak mít více peněz k rozkrádání ze státní pokladny! Už nemusíte podepisovat spolupráci s STB, jako to dříve bylo. Ale tím, že budete konat dle výzvy vládní mafie a udávat své spoluobčany za nevydání účtenky, za podezřelý kouř z komína … atd., tak jste vlastně spolupracovníci STB!

Ten nejzrůdnější ekonomickej migrant už do této naší republiky dorazil, díky bezmozkům sedí v křesle na ministerstvu a hlídá státní kasu! Této zemi České stačilo, aby do ní přišel pouze jeden jedinej ekonomickej migrant ze Slovenska a zničil nás úplně všechny. A připosranej Bohuš s Holobrádkem mu v tom perfektně sekundujou.

Nejtěžší zločinci v této zemi sedí na nejvyšších místech státní správy! Celý tento systém je zločinný a místo toho, aby podporoval vlastní občany, aby podporoval zakládání rodin – tak podporuje solární barony, příživníky v neziskovkách a nelegální migranty z islámských zemí! Vlastním občanům pouze utahuje smyčku kolem krku a snaží se z nich vyždímat i tu poslední korunu.

Všichni, kdo protestujeme proti tomuto zvrácenému systému a proti nelegálním migrantům, jsme označeni nálepkou – populista, xenofob, islamofob, nácek, rasista! Dokonce v jednom předvolebním výzkumu se objevil tento text:
“Ve volbách se představí také řada nespokojených nebo otevřeně protisystémových stran, často postavených na odporu vůči imigraci”. Kdo je proti současnému zrůdně nastavenému systému a proti přílivu imigrantů z islámských zemí je “PROTISYSTÉMOVÝ” občan!

Pokud neodstavíme tu bandu vlastizrádců od koryt, tak nás nečeká nic dobrého. Z několika zdrojů jsem již zaslechla, že proto, aby se udržela současná mafie dál u koryt je pravděpodobné, že příští podzimní volby do PS budou zrušeny, nebo odloženy. A to naprosto jednoduchým způsobem – vyhlášením výjimečného stavu. Tento stav je již ve Francii, nyní se chystá v Rakousku a není vyloučeno, že jak se budou blížit volby, bude vyhlášen výjimečný stav i u nás. Pro udržení se u koryt, půjdou přes mrtvoly a jsou schopni učinit cokoliv.

ZDROJ: Nikol Trojanová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 156,00 Kč
Vybráno 29.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 105 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
65 komentářů
    • Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.