imigr3
7.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Řízená invaze imigrantů do Evropy s cílem její destabilizace … (otázky pro českého premiéra)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL TYC 07|12|2015

Pane premiére,

chtěl jsem začít oslovením Vážený, ale to bych si Vás musel vážit za to, co pro náš lid a naší zemi činíte, čemuž, jak se domnívám, zatím není.

Chtěl bych se Vás zeptat:

1) Proč v našich sdělovacích prostředcích nekolují pravdivé informace o tzv. „uprchlické krizi“ a proč Vy, jako jeden z hlavních představitelů státu, se o uvádění pravdivých informací nezasadíte?

2) Pokud vím, tak máte ženu a dva syny. Uvažujete o tom, že manželce pořídíte na vánoce burku a synům Korán? Ale ne ten český překlad, kde spousta nenávistných textů je úmyslně vynechána. Mám na mysli, že jim pořídíte Korán v arabském jazyce, včetně nějakého učence, který je bude zasvěcovat do islámské víry. Ubytoval byste si takového člověka doma (aspoň byste podpořil jejich integraci v naší společnosti a dal našim občanům jasně najevo, jak k tomuto problému přistupujete)? Pokud ne, tak proč sem přivážíte muslimy? Teď mě napadlo, jste již sám vyznavačem islámu?

3) Přemýšlíte někdy o vnoučatech? Chtěl byste se jich dožít, a jaké máte o vnoučatech představy? Představujete si vnučky v burce a vnuky se samopalem v ruce křičící Aláhu Akbar, anebo jak si hrají u vánočního stromku?

4) Co Vás přimělo k myšlence, že s muslimem, se kterým Evropané válčí přes tisíc let, budeme najednou žít v míru v multikulturní společnosti? Vy jste přesvědčen o tom, že islám uznává multikulturní společnost a staví bezvěrce a jinověrce na úroveň muslimů?

5) Jak dlouho budete otálet s uzavřením státní hranice a nasazením její ochrany (plot, armáda, policie apod.)?

6) Proč se nereorganizuje NATO? To NATO, kde jeho hlavní člen (USA) a jeho věrný vazal (Turecko) do Evropy přivážejí statisíce tzv. mírumilovných muslimů a v tomto jim zdatně pomáhá německá kancléřka. To NATO, které podporuje Islámský stát a islamizaci Evropy. To NATO, které se snaží za každou cenu vyvolat válku mezi jím a Ruskem. 

7) Proč jsme ještě nevystoupili z Evropské unie? Jaké to má výhody (ať už ve Váš osobní prospěch, nebo ve prospěch našeho státu) lézt kancléřce s prominutím do zadku?

Projděte si pár drobných přiložených souborů a pak mi prosím popravdě odpovězte. Ještě není pozdě začít něco konat. Že tu budou za nějaký čas nepokoje, je snad všem rozumným lidem jasné. Že zde budou střety mezi původním etnikem a „mírumilovným“ imigrantem je jasný fakt. Jestli to bude ovšem za půl roku, za rok, za dva, nebo za deset let není zase tak podstatné. Podstatné je, že při tom budou umírat naši blízcí.

Víte, já nejsem žádný rasista, doteď jsem se ani nepovažoval za nějakého horlivého vlastence, ale pokud v našem státě za nějaký čas vypuknou nepokoje a násilné střety, tak Vás budu považovat za hlavního strůjce těchto událostí a budu Vás považovat za největšího ZRÁDCE českého národa. Pokud se někomu z mojí rodiny, z mých příbuzných něco stane (ženy budou znásilněny, ukamenovány, muži zbiti, podřezáni apod.), tak mám na Vás prosbu. Utečte někam hodně daleko, nebo se schovejte hluboko pod zem. Nechtěl bych Vás totiž někdy potkat.

Český lid tu není pro Vás, ale Vy jste tu pro lid. Nikoho nebudu nutit přestoupit na křesťanství, protestantství a jinou, po staletí praktikovanou, víru v Evropě, ale islám mě jisto jistě nezachrání ani nespasí. Nejlepší by asi bylo, kdybyste zkusil odjet v čele našich vládních vyslanců někam do Arábie a tam se dohodl s tamější vládní elitou na přesídlení mnoha naších obyvatel na jejich území (pěkně na oplátku, oni k nám a mi k nim).

Vytvořili bychom jim tam multikulturní společnost, postavili bychom tam spoustu kostelů a synagog, holky by se proháněly v bikinách po pláži. No prostě nádhera. Mně by se to líbilo, žít někde hezky v teple u moře. Tamější muslimové se nám jistě přizpůsobí a budou nám pomáhat stavět kostely na jejich území. Představa je to sice pěkná, ale naprosto nereálná a mimo zdravé lidské chápání.

Víte, já bych chtěl i nadále slavit Velikonoce, Vánoce a jiné křesťanské svátky, aniž bych se musel obávat o zdraví a životy svých blízkých. Pokud se západní státy Evropy chtějí podřídit muslimům a přestoupit na islám, tak je mi jich líto. Já ale v muslimském státě žít nechci. Já nebudu, jak tupá ovce jdoucí na porážku, mávat s rukama nad hlavou a radostně volat, že muslimy u nás vítáme, že je máme rádi, že je přijímáme s otevřenou náručí a budeme je živit z našich peněz.

Teď si zase položím několik otázek sám pro sebe. Přihodí se mi něco nepříjemného za to, že jsem se dokázal na něco takového a takovým způsobem zeptat? Za jak dlouho o tom dá někdo zprávu Vám nadřízeným (nadnárodním) lidem a Ti začnou konat? Jak dlouho budu žít, když jsem Vám poslal takové dotazy a ještě je rozeslal v kopii na různé sdělovací prostředky? Dostanou se mé otázky k Vám? Odpovíte mi na ně, nebo otázky někdo překroutí, přepíše, a Vy budete odpovídat na něco podobného, ale přitom úplně jiného?

Jinak bych se chtěl omluvit za případné pravopisné chyby. Nejsem tak zdatný pisatel a občas někde udělám nějakou tu chybu. Pokud Vás moje otázky obtěžují, tak bych Vám zase rád nabídnul nějakou dobrou protislužbu. Jdete si občas vsadit na výsledek sportovního zápasu nebo podobně? Já hodlám obtelefonovat několik sázkových kanceláří, zda nabízejí možnost si vsadit na to, že p. Kubala z ČT odejde, nebo bude přeřazen do jiné pozice. Domnívám se, že je to dobrý tip.

S pozdravem

Pavel Tyc, pouhý řadový občan České republiky

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 3 150,00 Kč
Vybráno 9.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.