pandemic-4933793SPOLVIR
29.12.2020
Kategorie: Politika

Říkali tomu konspirace

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJiž na jaře tohoto roku tzv. konspirátoři předpovídali, co vše může přijít. Tragikomedie zvaná světová pandemie covidu od počátku naznačovala, že nejde o honbu za smrtelným virem způsobujícím vymření světové populace, ale že se za tím skrývá něco jiného. Zaznělo mnoho názorů, z nichž některé bylo možno brát s úsměvem. Často byly vypouštěny hoaxy, které měly zesměšnit ty, kteří prostě odmítali uvěřit novému koronavirovému náboženství. Příkladem byly fotografie údajných čipů z testovacích sad, na kterých byla halogenová žárovka či dioda. Jenže když vynecháme tyto pokusy o zlehčení informací o nepříliš příjemné budoucnosti, v mnohém se konspirace změnily v realitu.

Již skoro od počátku lidé používající hlavu k přemýšlení upozorňovali na to, že vir je záměrně přeceňován a o jeho zneužití se už před 10ti roky zmiňovali jak Gates, tak i Rockefellerové. Již tenkrát byl k dispozici manuál k postupu šíření viru, vzbuzení hysterie, vakcinace a jejího využití k dalším záměrům. Mezi nimi je snižování počtu lidí, jejich kontrola, tzv. Velký restart a především další koncentrace majetku v úzkém kruhu nejmocnějších. A jak se zdá, vše k tomu opravdu směřuje. Vir se skutečně ,,nečekaně“ objevil, vzápětí byla rozpoutána hysterie z jeho infekčnosti a schopnosti zabíjet. V jarní vlně byla uzavřena ekonomika, ale protože vakcína teprve vznikala a nešlo držet vše zavřené tak dlouho, na léto se rozvolnilo, aby se od září mohlo zase v uzamčení pokračovat. A protože to farmaceutickým koncernům trvalo, sinusoidovým přístupem jsme se dopracovali až k vakcinaci. Údajně zpočátku nepovinné, ale jak konspirace praví, v podstatě budou všichni postupně pomocí represe a restrikcí přesvědčeni, že vakcína je to nejlepší, co můžeme pro své zdraví udělat.

Aby ten nátlak byl co největší, máme tu již poněkolikáté plošná opatření. Hledat v tom idiocii vládních úředníků je hloupost. Jde o systematickou práci a ukázku moci. Příkladů, co si můžete koupit a co ne, najdete mnoho. Zároveň je to vše uděláno tak, aby se to dalo nějak obejít, ale musí být jasné, že striktní zákazy tu jsou a Vy je budete nějak dodržovat. Takže dětské botičky koupíte jen tak, že si je objednáte přes internet, dojdete si k výdajovému okénku, dítěti je venku vyzkoušíte, případně vyměníte velikost, zaplatíte a jdete pryč. Že to je komedie? Je. Podobné je to s baterkami, elektronikou a vším ostatním včetně oblečení. Je to skutečně buzerace, která však národ může dostat do stavu, kdy si většina nechá radši píchnout neznámý, a možná jedovatý mix chemikálií, přestože v jeho blahodárné účinky věří jen největší idealisté a….idioti, a to jen proto, abyste měli klid a výsady, které jste dosud považovali do normální standard.

Odpírači vakcín mají jedinou reálnou šanci. Tou by byla prokázaná jejich škodlivost a vliv na úmrtí. Případné vzepření se státní moci s tímto argumentem by mělo mít svou váhu. Doufat v to, že vláda upustí dobrovolně od svého záměru s proočkovním, je naivní. Místo toho se plánují covipassy, které z Vás mají udělat nadřazenou rasu proti těm, kteří vydrží tlak a očkování budou vzdorovat. Jistě vnímáte snahu nadále společnost co nejvíce tříštit. A daří se. Podívejte se, kolik fanatiků rouškařů a chronických testovačů kolem nás je. Jsou ochotní Vás okřikovat, napadat, udávat, lynčovat. To je ta demokracie, na kterou jsme se těšili? Takže konspirace se změnila v realitu i v tomto směru. Databáze očkovaných totiž může být další, ze které se bude čerpat při kontrole Vašeho pohybu. Přidejme kamery Velkého bratra, platby přes terminály a mobilní telefony, nemáte úniku.

Velký restart je dalším důvodem, proč se toto vše děje. Zrušení střední třídy vycházející ze soukromého podnikání jede na plné obrátky, státní rozpočty se podařilo značně nabourat. Rok 2021 bude daleko ekonomicky náročnější, než byl letošek. A propad bude pokračovat. Následky tohoto restartu nás přivedou do větší krize, než jaká se udála ve třicátých létech minulého století. I v tomto se černá předpověď údajných konspirátorů naplní. Zdá se tedy, že realita, kterou předpovídali, je tady. A se vší parádou. Kde jsou ti, co tvrdili, že je vše jen konspirace?

Kdo by si podle vás zasloužil titul "Nejhorší politik roku 2020"? (můžete vybrat až 3)

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 446 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)