znasilneni1-850x507
24.11.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Říkali nám bílý odpad,“ vypovídají britské dívky, hromadně znásilňované muslimy (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V minulosti jste si zde mohli přečíst různé výpovědi britských dívek, které byly už ve velmi útlém věku znásilněny muslimskými gangy, sestávajícími převážně z Pákistánců. Postupně se objevují další a další výpovědi těch žen, které byly znásilňovány ještě jako nezletilé děti.

Přesto lze říct, že ženy jen opakují to, co ostatní před nimi – byly brutálně znásilněny, někdy až 30 muslimy najednou, přičemž jejich trýznitelé se k nim chovali jako k poslednímu odpadu. Považovali je za bílé otrokyně a tím vlastně jen konali tak, jak konal jejich lžiprorok Mohamed.

.

Všechny případy měly ještě jedno společné – policie byla na straně násilníků a odmítala konat kvůli nařčení z rasismu a islamofobie. Dívky tak neměly šanci najít spravedlnost. Některé dívky dokonce po znásilnění otěhotněly v ještě dětském věku. Všechny mají jedno společné: trauma na celý život.

„Pokud jsem neudělala, co mi řekli, vyhrožovali mi smrtí. Některé dívky byly polity benzínem a poté znásilněny až 30krát nebo 40krát za noc. Bály se říct ne.“

Jednou z nich je Katy, která je nyní dospělou ženou, ale tehdy jí bylo jen 14 let. Zažívala roky nočních můr, o nichž mluví o tom jen s obtížemi. Nechce vzpomínat. Nebo to často prostě nejde, protože si nic nepamatuje. Pákistánci ji  často omámili bez jejího vědomí. „Ten večer nevím, jestli mě také znásilnil. Nemohu to říct.“ „Byla jsi při vědomí?“ Zeptala se jí reportérka. „Ne,“ odpoví slabým hlasem.“

Katy přišla o panenství násilím – jako dítě byla znásilněna. Muslimským mužem, který ji považoval za pouhý bílý odpad. „Řekli nám, že jsme jen bílé mrchy. Byli to rasisté.“  Více než tři roky to byl její život. Realita stejná jako u ostatních dospívajících dívek z Huddersfieldu (je jich zjištěno kolem patnácti, ale podle vyšetřovatelů z Leedsu jich bylo mnohem více). Nejmladší z nich bylo pouhých 11 let.

.

Nedávno se vydala některé z žen, které byly obětí muslimských gangů, vyzpovídat italská reportérka. Výpovědi z videa v angličtině (italské titulky):

Hromadná znásilnění jsou běžnou součástí džihádu na islamizovaném území. Zřejmě i to je důvod, proč je policie i justice k těmto násilníkům velmi benevolentní a většinou je kryje. Jde o další potvrzení faktu, že evropské právo se stále více blíží právu šaría, podle něhož je znásilnění nemuslimky naprosto v pořádku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 144 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)