islam72018
19.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Říkali mi Ahmed

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Pamatujete román “Říkali mi Leni? Němci si vzalil pár sirotků, teda dětí bez doprovodu, a chtěli je poněmčit. Někdy se to podařilo, ale pokud si děti něco pamatovaly, tak to bylo těžké, chtěly zpět. Ne vždy se dostaly k někomu kdo je opravdu měl rád, někomu kdo to neviděl jako politické gesto nebo k někomu kdo to neudělal proto že šel s momentálním politickým proudem,  ale někdo kdo si dítě opravdu přál a chtěl mu  dát domov.  Jenže to jde většinou s batoletem,  s dospívajícím už ne. 

Dospívající dítě už má své zázemí,  kulturní, náboženské základy, má své zvyky,  a pokud se dostane do odlišné kultury, k docela cizím lidem,  je to šok.  A nejen kulturní,  s dospívajícím je to těžké u vlastních rodičů,  dospívání je těžká doba.

Takže politický tah Šojdrové je nejen sviňárna která má dostat do Česka muslimské migranty když se to moc nedaří jinak, a všichni víme že dost z těch dospívajících už budou chlapci kterým klidně táhne na třicítku,  stalo se to v Británii, Švédsku a Německu, Česko nemá proč být výjimkou, ale ona by to byla sviňárna i v případě, že jsou to opravdu náctiletí.

Co s nimi? Budou je náhradní rodiče vychovávat jako muslimy a posílat do mešity,  kde už začínají taková překvapení jako že nikdo netušil že se mladík radikalizoval? V Česku? Jejda. A budou vychováváni v jejich kultuře?

A nebo budou dáni do rodin na počeštění?  To by u náctiletých vyvolalo jen odpor a nenávist.  U náctiletých to prostě už nepůjde. A ještě detailek – prej posílají jen chlapce protože jsou odolnější, říká Šojdrová. Takže kluky pošlou pryč, a holky zůstanou trpět ve válce, ne?  Ona sice už v Sýrii není, to je k vzteku, ale má Šojdrová pravdu. Odolnější kluci jsou, ano, těžko se už prizpůsobí, budou stále muslimové mezi nevěřícími psi.  Holky jsou opravdu méně odolnější,  mohl by je lákat svobodnější život.
Ale  dnes už Sýrie není jako když tam řádil chalifát, i u nich doma už jsou holky svobodné,  takže se vnucuje i podezření,  odkud ti chlapci vůbec jsou, co jsou zač?  Existují vůbec,  nebo je to jen politická habaďůra?

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.