BLATNYBABIS
6.4.2021
Kategorie: Politika

Řídit vládu jako orloj

Sdílejte článek:

IVO F. CILICH

Médii dnes proběhla zpráva, že zítra s největší pravděpodobností Babiš vymění ministra Blatného a Plagu.
 
 

Pokud se to potvrdí, tak tu vládu odborníků Babiš opravdu řídí jako orloj, jenom ministrů zdravotnictví, co se mu tam za poslední rok vystřídalo, ti pro změnu zase měnili hlavní hygieničky jak na běžícím pásu. A to všechno jen proto, že si dovolili odporovat neomylnému Vůdci, slunci našemu jasnému …

Blatného by prý měl nahradit dermatovenerolog Petr Arenberger, který je prý mnohem svolnější k použití ruské vakcíny Sputnik V i bez schválení, což po Babišovi mj. požaduje i prezident Zeman. Prostě další figurka, která Babišovi odkýve všechno, jinak by do toho nešel.

A tak už jenom pevně doufám, že nám to nové koště nezačne nutit roušky i na jiné části těla, než jen na ústa …

Vzhledem ke specializaci předpokládaného nového ministra zdravotnictví se totiž zdá, že Nela Boudová byla asi vizionářka.

Druhý vyměněný ministr má být ministr školství Plaga, protože nesouhlasí s Babišovým názorem na rozdávání maturit a také způsobem uvolňování škol. Nahradit by ho údajně měl buď poslanec za hnutí ANO a bývalý rektor Vysokého učení technického v Brně Karel Rais anebo poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher. Předpokládám, že jsou oba kývači a podržtašky, jinak by si je Babiš nevybral. Vlastně, kdyby nebyli, tak by nebyli ani členy ANO, natož poslanci za toto hnutí.

Miloš Zeman by si ještě moc přál i výměnu ministra zahraničí Petříčka, ovšem to je v gesci Hamáčka a ten si to může dovolit až pokud by proti Petříčkovi obhájil předsednictví ČSSD, nyní by to vypadalo, že se chce zbavit svého soka. Takže než se to stane, pokud se to stane, bude muset pan prezident sníst ještě hodně pudinků.

Zdá se, že Havlíček už si evidentně další ministerstva brát nechce, zato nám dnes slavnostně oznámil, že po 12. dubnu otevřou farmářské trhy, částečně ZOO, papírnictví a obchody s obuví a oblečením. Bohužel opět pouze dětským. Takové štěstí najednou si snad ani nezasloužíme …

Neuvědomují si, že je tady jaro a novou obuv a oblečení potřebují nejen děti, ale i dospělí? Například já již potřebuji fakt NUTNĚ nové boty a kalhoty!!! Od posledního zavření obchodů se mi udělaly díry prakticky ve všech exemplářích, které doma mám. Tohle jsou jediné věci, které si opravdu online bez vyzkoušení koupit nemůžu, protože nemám konfekční velikost. A z dětských velikostí už jsem taky dávno vyrostl.

O tom, že by třeba otevřeli alespoň kadeřnictví, byť za přísných hygienických podmínek, aby se naše dámy mohly nechat oficiálně zkrášlit, si asi zatím můžeme nechat zdát, přestože všichni vědí, že se lidé nechávají stříhat po domácnostech i od profesionálů, ne jenom od partnerek, jako to (naštěstí) mám já. Opačně to bohužel nefunguje, já ji bohužel hezky ostříhat nedokážu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 359 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.