PRIDE
7.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Řidič odmítl řídit gay pride bus. Již ho vyšetřují. Udala ho multikulturní dívka Rebecca (19)

Sdílejte článek:

DAVID KRAUS

Odmítnout něco z důvodu svého přesvědčení v liberální demokracii smíte, ovšem pouze pokud jste LGBT++P, nebo jiná vyvolená menšina (třeba muslim apod). Normální heterosexuál taková práva přirozeně již dávno nemá!

Rebeca

Rebecca

Přesvědčil se o tom řidič autobusu v anglickém Norwichi, který odmítl řídit autobus propagující gay pochod. Po udání uvědomělé multikulturní svazačky Rebeccy Sears (19) ho dopravní podnik okamžitě postavil mimo službu a začal vyšetřovat. Když se totiž pokrokově smýšlející Rebecca dozvěděla celou událost, tak nelenila a všeho nechala a okamžitě napsala udání. To je samo o sobě pozoruhodné, uvědomělá Rebecca sice připouští, že by lidé mohli mít právo na vlastní názor, ale ne pokud jsou podle jejího názoru “úzkoprsí”, tedy například nesouhlasíte, že normální je nechat si protahovat od jiného muže vlastní řiť.

Dopravní podnik se ještě dodatečně veřejně kál, že jako firma podporují diverzitu a inkluzi a jsou nedílnou součástí podpory místní LGBT++P agendy.

Zajímavá je jedna věc. I za nacismu a komunismu byli udavači, ale tak nějak se za svojí práci styděli. V multikulturní liberální demokracii se udavači ke svému dílu ještě hrdě hlásí a to je opravdu novum. Čekají snad nějakou odměnu od svých globalistických pánů? Nebo je to jenom obyčejná lidská pýchy na dobře odvedenou práci a zničené lidské životy? Každopádně, zde jsou sociální profily milé a pokrokově uvědomělé Rebeccy a tak se můžete podívat, jak taková uvědomělá dívky vypadá. Bude jí těšit, že i v CR má své obdivovatele její náročná bonzácká práce.

Autor: David Kraus

PS: pro vysvětlenou to P na konci zkratky LGBT++P znamená pedofilové, ti jsou již nedílnou součástí duhové komunity a ta se bere za jejich práva. Na letošní pražské Prague pride byli pedofilové již po šesté! Proto je nemůžeme ve výčtu mnoha pohlaví a sexuálních orientací opomíjet, to by byla diskriminace a ta nám je bytostně cizí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 376 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
136 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.