kamion
29.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Řidič kamionu byl přepaden a zbit vetřelci, nyní byl uvězněn za to, že si na obranu zakoupil pepřový sprej

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dnes už se ve většině zemí nesmíte bránit, za zbraň se mnohde považuje i obyčejný nůž nebo nůžky či jakákoli jiná bodná zbraň. Ale nesmíte mít u sebe ani pepřový sprej nebo paralyzér. Nikoho nezajímá, že už máte špatnou zkušenost a je velká šance, že budete přepadeni. Zřejmě systém počítá s tím, že se necháte zmrzačit nebo zabít.

Řidič kamionu, který si koupil paralyzér a pepřový sprej na sebeobranu poté, co byl napaden nelegálními vetřelci, byl uvězněn.

Tyto zakázané předměty byly nalezeny v kabině 40letého Graema McMurraye z Denny během namátkové kontroly na trajektovém terminálu ve skotském Cairnryanu, když byl na cestě do Belfastu.

McMurray byl v roce 2018 napaden nelegálními invazisty ve Francii v Boulogne, v důsledku čehož měl podle soudní zprávy  zlomenou ruku. Takové útoky na řidiče nákladních automobilů vetřelci, kteří se snaží vloupat do jejich vozidel překročit britskou hranici, nejsou ani zdaleka neobvyklé, ale soudce byl neoblomný a nevzal v úvahu špatné zkušenosti řidiče ani fakt, že je toto povolání rizikové.

“Přiznal jste se k držení pepřového spreje na svou ochranu poté, co jste byl během své práce napaden nelegálními imigranty. To není omluva, můžete vinit jen sebe,” prohlásil soudce Lord Mulholland u Vrchního soudu v Glasgow.

“Jakékoli zběžné vyhledávání na internetu by odhalilo, že tyto zbraně jsou nezákonné,” řekl a vyměřil řidiči trest 18 měsíců.

Skotské soudy však nejsou vždy tak tvrdé. Soudci například v roce 2020 projevili shovívavost tím, že zablokovali deportaci teroristy Talibanu, který nelegálně emigroval do Spojeného království. Rozhodli se, že Afghánistán nemůže poskytnout stejnou kvalitu léčby posttraumatické stresové poruchy, kterou údajně utrpěl v důsledku boje za džihádistickou organizaci jako britská Národní zdravotní služba, financovaná daňovými poplatníky.

Nejde snad o další z mnoha důkazů přechodu evropského práva na právo šaría??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 380 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)